252 Shares 1357 views

Jak uszyć sukienkę dla lalki własnymi rękami?

Jak uszyć sukienkę dla lalki? Jest to problem, który dotyczy każdej dziewczyny. Najważniejszą rzeczą – jest cierpliwość i dokładność. trzeba mieć specjalne akcesoria, które są w domu każdej rodziny – nożyczki, igły, nici, wszystkie rodzaje koralików, dżetów, cekinów, wstążki i różnych odpadków.

Nic skomplikowanego, jeśli są chętni, aby umieścić w niewielkim wysiłku i dowiedzieć się, jak uszyć sukienkę dla lalki własnymi rękami.

Należy zacząć od wyboru plastrów i materiałów pokrewnych. W zależności od rodzaju tkaniny masz w magazynie, można szyć różne rodzaje sukienek.

Jak uszyć sukienkę dla lalki z odpadków?

Lato codziennie sukienka może dokonać różnych rodzajów tkanin, takich jak bawełna, bawełna, jedwab, szyfon, satyna, krepa, satyna i tak dalej. Z garażu domu można użyć chusteczki do nosa, szale, chusty, stare poszewki lub pieluszki.

Na wieczór sukni można stosować jedwab, szyfon, bawełna, płótno, olej, wiskoza, odcinek satyny, krepy, satyna, aksamit odcinek, różne rodzaje zdobione tkaniny rozciągliwej z modnymi nadrukami i tak dalej. Z artykułów gospodarstwa domowego najlepiej nadaje przycinania i sukienki kombinezon wykonany na zamówienie. Będzie również przyjść do miejsca chusty, szaliki, a nawet kawałki ozdobnymi pasami, bandaże na głowę, opaski elastyczne i mankietami.

Zimowe ciepłe ubrania mogą być szyte w wystarczająco gęstych materiałów. Francuski nadaje trykot, jersey Lacoste, inny kostium tkaniny, dżinsy, polary, gabardyna, serwet, skóra i tak dalej. Ciekawe realizacje mogą zrobić ze starych dżinsów, kurtek, Paitykh, torebek, pasków, zbędnych kapturach.

Jak uszyć sukienkę dla lalki bez wzoru?

Najtrudniej – tnie. Takie robótki nie pozwolić każdemu. Jak uszyć strój lalki Bratz (Barbie, Moxie i in.) Bez wzoru? Kwestia ta jest istotna dla wielu dzisiejszych dziewcząt. Jest to bardzo łatwe, ponieważ będzie ona nosić lalkę. Aby to zrobić, wystarczy zdefiniować obwód w klatce piersiowej, talii i bioder obwód zabawki mody.

Ponieważ głowica poczwarki obwód większy niż mężczyzn (w stosunku do TUE), ale na pewno trzeba zrobić nacięcie na plecach lub klatce piersiowej i przyszyta klamry. Zazwyczaj najprostszym sposobem, aby zastosować zwykły rzep. Jest jeszcze szansa, aby zrobić sukienkę z starych rzeczy na cienkiej delikatnej cienkiej piorun. Wtedy piorun trafi do zamka.

Tak więc, w zależności od pożądanej szerokości modelu i będziemy dostosowywać przyszłego sukienkę.

Musisz zebrać spódnicę, że półka będzie pasował do szerokości pasa lalki. Jeśli chcesz uczynić bujne spódnicę, a następnie zastosować prostą technologię – Wytnij prostokąt z tkaniny, o długości równej odległości od pasa do butów i wybrać dowolną szerokość – niż to będzie większa, im grubsza zostanie zmontowany i pełne spódnicy. Można bezpiecznie przyjąć szerokość w 3-4-5 razy obwodu bioder. Górna część płaszcza przyszłości powinien być nawleczone na nitkę, zbierając je do wartości obwodu pasa. Potem następuje szyć wewnątrz wąskiego rezinochku że w spokojnym stanie spoczynku równą obwodu talii i wstępnego zespołu nici usunięte. Po czym następuje zamknięcie spoiny łączącej dwie pionowe krawędzie prostokąta. Otrzymuj Dome – top band, szerokie u dołu koszulki i szyte środkowy szew, który trafi zarówno do tyłu, albo jeden z boków – do wyboru.

W dolnej części osłony mogą być leczone z dowolnymi koronki, taśma cekinów, cyrkonie, kulki. Długość spódnicy i jego szerokość może być zmieniany do własnych upodobań.

Co do górnej części stroju, jak tutaj nieco trudniejsze. Najprostszym rozwiązaniem byłoby, aby wykroić prostokąta o szerokości równej obwodowi piersi i wysokości od pachy pasa. Nie zapomnij dodać zawsze na pół centymetra w przydziałów szwy, które pozostaną wewnątrz sukni.

Prostokąt ten nie jest przyszyte w zamkniętej rurce, i po obu stronach zszywane wzdłuż krawędzi rzep. Z jednej strony jego miękkiej części, z drugiej – sztywna. Za pomocą rzepu zszywane, należy zbierać Ten szczegół w probówce.

Dolna krawędź rury jest przyszyta do przepony. Nadwyżka można zaschipnut w lotki. Górna krawędź jest przetwarzany – ponownie wstążki, cekinów koronki.

Na szyi można wyciąć wokół dekoracyjnych gumek poprzez kołnierz, który przytrzymuje sukienkę lub szyć paski lyamochki.

Wskazówka: z elastycznego materiału mogą być przyszyte niesamowite obcisłe sukienki bez łączników.

ciekawe pomysły

Jeśli wziąć małą gumką włosy, złóż go na pół i vdet obsłużyć lalki gumę tak, że część złożona była z tyłu, masz niezwykłą cape bolero. Jeśli Fluffy gumy, to jest jak bolero futra.

Od mojej matki starych pasów można uszyć mini spódnica z substytut skórzanych i innych nietypowych materiałów.

Teraz, gdy wiesz, jak uszyć sukienkę lalki Barbie, Bratz i innych swoich koleżanek.