898 Shares 1650 views

Train "Madryt-Lizbona" – Night Train-Hotel

Kto z nas nie lubi podróżować? Europa – popularne wśród Rosjan. W ciepłych krajach – Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech – przyciąga koneserów miłośników gastronomii, sztuki i handlowych. Złapany w jednym z krajów, w Hiszpanii, to jest niemożliwe, aby odwiedzić uprawnienia sąsiadujące z niezrównaną stolicy – Lizbony, biorąc bilet na pociąg „Madryt – Lizbona”.

Opis podróży po Europie

Z Rosji, aby dostać się do Europy nie jest trudne. Większość linii lotniczych oferuje regularne loty do krajów europejskich. Loty Europa umożliwia takich firm: Iberia, kurka Portugalia, Air Europa. Oferuje tanie loty i przelot ze stolicy Portugalii do serca Hiszpanii będzie kosztować tylko 50 euro. Ale jest bardziej opłacalne i bardziej wygodne, szczególnie dla tych, którzy boją się wysokości – podróż pociągiem.

Szybki pociąg nocy „Madryt-Lizbona” zabierze Cię do miejsca docelowego zgodnie z harmonogramem.

Jak dostać się z Lizbony do Madrytu?

Miłośnicy podróży nie mogą usiedzieć w miejscu. Jeśli masz zamiar wędrować po kilku miastach lub krajach, należy starannie przygotować: zaplanować podróż, dokonać trasa dystans i zapoznania się poruszać, aby wybrać opcję najbardziej opłacalne.

Możliwość podróżowania – najlepszy prezent, więc skorzystać z tej możliwości.

Jeśli wiza w Hiszpanii otwarte, podczas podróży do kraju po raz pierwszy, czekaj, że będzie musiał przestrzegać pewnych zasad. W tym przypadku lepiej wybrać bezpośredni lot z Moskwy do Madrytu, czy taka oferta jest dostępna. Tak więc, idąc na jednej podróży, będzie można odwiedzić kilka krajów, nie wydając dużo pieniędzy.

Jaki rodzaj transportu wybrać?

Latać samolotem – najszybszy sposób, aby się tam dostać ze stolicy jednego stanu do drugiego, ale jeśli istnieje alternatywa tańsze, to dlaczego nie skorzystać z okazji, aby zapisać i nie podróżować pociągiem?

Szybki pociąg „Madryt-Lizbona” do trzepaczka do miejsca docelowego rano. pociągi europejskie są bardzo różne od tych, które używane, aby zobaczyć codziennie w naszych miastach. Istnieje kilka klas pociągów, które różnią się ceną i warunkami. Wyraźną zaletą Madryt przeniesiono do Lizbony i vice versa – dogodnym harmonogramem i harmonogramem pociągów, co sprawia, że podróż jeszcze bardziej przyjemne.

Co to jest lot wybrać?

Podróżując pociągiem nocnym – najlepsze rozwiązanie dla turysty.

Jednym z najbardziej popularnych pociągów kursujących na trasie „Madryt – Lizbona”, nocnym pociągiem spółki Train-Hotel Renfe. Bilety na pociąg „Madryt – Lizbona” (noc) są niedrogie. Popularność tego rodzaju transportu ze względu na dogodną harmonogramem: od stacji Chamartin w Madrycie przez pociąg ekspresowy pozostawia na 21.50. podróż noc wygodne fakt, że turyści mają czasu na sen, a rano na 7,20 w dniu przyjazdu, to może mieć śniadanie i udać się na wycieczkę do odkrywania kulturowego i historycznego dziedzictwa kraju.

Zdjęcie powyżej przedstawia wynik rezerwacji biletu elektronicznego w czasie lotu, „Madryt – Lizbona”. Pociąg (harmonogram, który jest łatwy do zapamiętania) zapewnia swoim pasażerom maksymalny komfort. To naprawdę „hotel na kółkach”.

Przez cały czas w następstwie szybkiego pociągu „Madryt – Lizbona” sprawia, że tylko dwa przystanki, a tył stolicy Portugalii jest wysyłany w godzinach wieczornych na 21.20 czasu lokalnego. Przychodzi do Madrytu rano, około 8:30.

Cena biletu zależy od typu samochodu osobowego. Po wybraniu odpowiedniego siedzenia klasy będzie musiał zapłacić od 25 do 120 euro za osobę. Jest to specjalny kurs dla rodzin tych, którzy kupuje wszystkie miejsca w komorze lub wziąć kilka coupe w tym samym samochodem, dzięki czemu można uzyskać zniżkę na zakup. Czasami możliwe jest zaoszczędzenie do 100 euro na gospodarstwo domowe.

Funkcja pociąg Renfe Train-Hotel

Train „Madryt – Lizbona” składa się z 8 samochodów, które są podzielone na klasy:

  • Po pierwsze – Turista (turystyczny). Opcja Economy reprezentujący miękkie fotele przypominające Aeroexpress.

  • Po drugie – Cama Turista reprezentuje coupe czteromiejscowy.

  • Po trzecie – Cama Preferen jak poprawa coupe dla dwóch lub czterech osób.

  • Po czwarte – Cama G. Clase przedstawiane w postaci ulepszonych przedziały dla dwóch lub czterech osób z własnym prysznicem.

Cechy Train-Hotel

Każdy samochód składa się z zaledwie 4-5 Coupe. Obowiązki jeden dyrygent: 2 służyć w schowku samochodowym. Sami Coupe skromne, ale przytulne. Łóżko w komorze raz wykładziną, a w każdym pokoju mini-pociąg ma własną strefę sanitarną jak umywalki i szafki z zestawów higienicznych dla każdego pasażera.

Skład pociągu jest wyposażony wyżywienie samochód dla tych, którzy chcą zjeść kolację lub po prostu przekąskę. Tutaj będzie służył pyszne świeżą kawę i obfite kanapki i przekąski będzie kosztować tylko 1 euro za osobę.

Wiele osób zadaje sobie pytanie: drogą „Madryt – Lizbona”, jak się tam dostać pociągiem z jednego punktu do drugiego? To proste: znaleźć harmonogram na oficjalnej stronie firmy oferującej usługę, i dojść do stacji na 40-60 minut przed Odjazd pociągu.

Dopóki stacja jest łatwe do osiągnięcia: to tylko 10 minut jazdy od centrum Madrytu. Aby dostać się do stacji jest możliwe w środkach transportu publicznego lub taksówką. Jeśli to możliwe, lepiej jest skorzystać z drugiej opcji, aby dostać się do punktu wyjścia bez żadnych problemów i opóźnień. Nawiasem mówiąc, w Madrycie taksówki nie jest drogie.

Podróż pociągiem na krótkich dystansach ma niezaprzeczalne zalety w stosunku do podróży samolotem.