860 Shares 5629 views

Jak zmienić swoje hasło w „VC” – instrukcje

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak zmienić hasło w „VC”. W rzeczywistości, istnieje kilka możliwości zdarzeń. Różnią się one w zależności od dostępu do profilu. Spróbujmy jak najszybciej z tobą, aby dowiedzieć się, co powinniśmy zrobić.

Gdy nie ma dostępu

Tak więc, pierwszym rozwiązaniem, które pomoże Ci dowiedzieć się, jak zmienić hasło w „WE” – jest to najbardziej prosty i przyjemny dla użytkowników. Ten, w którym masz dostęp do strony i po prostu postanowił zmienić swój „passvord”. Zobaczmy, jak możemy realizować pomysły.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy być dopuszczony do obrotu w sieci społecznej. Aby to zrobić na stronie głównej, należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Po dostaniesz swoją stronę. Teraz musimy myśleć, co zrobić.

Jeśli myślisz, jak zmienić swoje hasło w „VC”, trzeba iść do „My Settings”. Teraz, w zakładce „Ogólne” znajdziesz niezbędne pola. Wymyślić nowego „passvord”, a następnie wprowadzić go do pola wymagane. Następny będzie musiał powtarzać stare hasło. Zapisz zmiany i spróbuj zalogować się ponownie. Wszystko musi działać – będą musiały wprowadzić nowe dane. To nie zawsze jest takie proste.

Brak dostępu

Czasami, niestety, zdarza się i tak, że użytkownik myśli, jak zmienić hasło w „VC”, kiedy już stracił dostęp do strony. Jednakże, nie rozpaczaj – administracja witryny upewnić się, że każdy miał możliwość powrotu do swojego profilu. Jak to zrobić? Teraz rozumiemy.

Pierwszym krokiem będzie musiał odwiedzić stronę główną witryny. Teraz w polach zezwoleń, trzeba znaleźć wiersz „Zapomniałeś hasła?”. Kliknij na nim – strona jest aktualizowana. Będziesz musiał wpisać swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, dzięki czemu „przypominają” stare „passvord”. Śledź wszystkie pisemne instrukcje, powrót ich dostęp do profilu, a następnie wymyślić nowego „kombinacja bezpieczeństwa” (włączanie go w sposób opisany powyżej), a później – radować się ich osiągnięć. Teraz, gdy wiesz, jak zmienić swoje hasło w „VC”. Jak widać, nic skomplikowanego. Istnieje jednak inny dość ciekawy sposób, który jest w stanie pomóc. Teraz staramy się go zrozumieć.

po włamaniu

Cóż, nie ma innego sposobu, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak zmienić hasło w „VC”. W rzeczywistości, jest ona wykorzystywana tylko wtedy, gdy użytkownicy włamać strony. Po tym wszystkim, w tej sytuacji nie może być pewien, że wszystkie instrukcje osiągnie swój adres.

Jeśli nie pomoże dwa poprzednie metody, można napisać list do administracji sieci społecznej. Wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby udowodnić swoje prawa do profilu, a następnie wymyślić nowe hasło, aby odzyskać dostęp do strony, a następnie powtórzyć proces, który badaliśmy na początku naszej rozmowy.

Musisz przejść do strony głównej, a następnie kliknij na „Zapomniałeś hasła?”. Teraz przyjrzeć się bliżej, co dostajesz. Nie musisz wpisać swój numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Zamiast patrzeć na linii „formularza odzyskiwania, aby uzyskać dostęp do strony”.

Następnie trzeba udowodnić fakt posiadania profilu administracyjnym. Na przykład pobieranie skanowanie paszportów. W odpowiedzi na „administratorów”, aby przywrócić dostęp, a następnie można bezpiecznie zmienić swoje hasło. Makijaż coś bardziej skomplikowanego. Damy ci kilka wskazówek.

Pochodzić z hasłami

A teraz będziemy rozmawiać o tym, jak wymyślić hasło w „VC”. W rzeczywistości, to nie jest tak trudne. Najważniejsze – aby znać podstawy „wynalezienie”. Zobaczmy, co kanonicy powinny być stosowane.

Aby rozpocząć, należy pomyśleć o ważnej daty lub nazwy i sprawiają, że podstawą hasła. Na przykład, jak często – „połączyć” passvord z jego roku urodzenia. Dobry ruch, jednak istnieje możliwość szybkiego przerw takich kodów. Tak więc konieczne jest, aby połączyć data / nazwy innych tajemnic.

Przez wynalazł podstaw, dodać nazwę na lewo, a nawet czyjegoś imienia w języku angielskim. Coś jak: Fadeev, Tatyana, i tak dalej. To może być twoje inicjały lub imiona przyjaciół. Najważniejsze – nie o nich zapomnieć.

Teraz, jeśli chcesz chronić swoje dane, najlepiej jest użyć lustro, „odbiór”. Aby to zrobić, na samym końcu, a następnie na górę Przypisywanie kilka znaków w odbiciu lustrzanym. Na przykład, w górnej części zakładu, ale w końcu, „~ $” – „$ ~!”. To pomoże ci nawet bardziej bezpieczne hasło dannye.Takoy bardzo trudne do złamania. Zwłaszcza przy pomocy hakerów, która, oprócz jak wybrać hasło w „WE” oznacza krach, bez względu na to, co nie może. Ponadto, można przypisać do samego końca roku jego hasłem „zmiany” lub stworzenia.