560 Shares 7054 views

Kiedy nadchodzi miesiąc po porodzie?

Kobieta przygotowuje się do zostania matką po raz pierwszy wejść do nieznanego świata, gdzie wszystko jest nowe do niej, nie jest jasne, i trochę przerażające. Wśród ogromnej liczby zagadnień interesujących dla młodych kobiet, istnieje wiele intymne, które nie jest łatwo prosić matek, starszych przyjaciół i nawet nie pytając ich, nie zawsze można uzyskać właściwą odpowiedź, jest to raczej opowieść o swoich doświadczeniach, co jest absolutnie nie jest rządzić. Jednym z tych problemów jest kwestia kiedy nadchodzi miesiąc po porodzie? Co jest normalne i jakie są oznaki nieprawidłowości, które, jeśli okaże konieczne biec do lekarza?

Wśród wielu problemów z dzieckiem, a gdy sen jest normalne nie zawsze jest to możliwe, nie, nie, tak, i powstaje pytanie, czy wszystko jest w porządku, czy normalnie co się dzieje, gdy atakuje miesiąc po porodzie? Spróbujmy zrozumieć procesy zachodzące w organizmie kobiety podczas ciąży i po porodzie.

Po pierwsze, nie jest radykalnych zmian hormonalnych związanych ze zwiększoną produkcją progesteronu, która pomaga zapłodnionych komórek osiąść w macicy, pobudza wzrost i w tym samym czasie zatrzymuje cykl miesiączkowy. W związku z tym dobrze znanym objawem ciążę – ustanie miesiączki.

Po porodzie, kobiece ciało jest poważnie rannych, nawet jeśli to było wszystko w porządku, bez żadnych przerw i innych kłopotów. Macica jest krwawienie rany, który potrzebuje czasu na uzdrowienie w wyniku pojawiają się plamienia – lochia. Proces ten przebiega w stałej tendencję do zmniejszania wytrąca się przez kilka tygodni (w niektórych przypadkach aż do 6).

Natychmiast rozpocząć nowy rearanżacji hormonalne związane z rozwojem mlecznego hormonu prolaktyny. Hormonalne bilans kobiecego ciała jest tak skonstruowany, że obecność prolaktyny nie produkuje hormonów w jajnikach, z powodu których ostatecznie pojawić się co miesiąc. Tak więc, można powiedzieć, że miesiąc po urodzeniu przez karmienie piersią nie mogą chodzić przez dłuższy czas. Jeśli karmisz swoje dziecko stale i obficie, organizm działa zgodnie z naturalnym programem laktacji, co nie oznacza możliwość zajścia w ciążę ponownie, aż można umieścić na nogach narodzone dziecko. Jednocześnie, jeżeli zmniejszona ilość mleka i dziecko ssie od czasu do czasu, służy jako sygnał odzyskania żeńskich funkcji organizmu, możliwe jest ponowne zapłodnić jajo. Kobiety, które z różnych powodów nie są karmione piersią powinny być przygotowane, że czas po porodzie przychodzą co miesiąc, nadejdzie wkrótce, prawdopodobnie będzie musiał czekać miesiąc do trzech.

Tak, dokładna odpowiedź na pytanie, czy, kiedy, po urodzeniu się co miesiąc, nie mogą być podane. Wszystko zależy od właściwości ciała i ostatecznie opiera się na trybie karmienia piersią. Więc trzeba być przygotowanym na różne scenariusze, ale w każdym razie w okresie karmienia piersią należy zabezpieczyć, aby uniknąć niechcianych ciąż.

Objawy patologii po porodzie może działać lochia długie i ciężkie, któremu towarzyszy ból, gorączkę. Wcześnie i późno w tym samym miesiącu – to jest bardzo indywidualna. Więc nie pytaj znajomych, kiedy po porodzie się co miesiąc, i być cierpliwy i uważać siebie.