479 Shares 1723 views

Iwanowo: „Tekstylia Pro” – największe centrum handlowe

Iwanowo świadomie został nazwany rosyjski Manchester. To wyróżnienie otrzymał zasłużenie wykonane: w sowieckich lat, liczne przędzalnicze i tkackie „Bride of the city” fabryka zapewnienia potrzeb całego kraju, dostarczając wysokiej jakości tkanin z różnych materiałów. W chwili obecnej, niestety, wieś traci tak wysokie znaczenie w planie tekstylnym. Zamknięte liczne fabryki. Udział specjalistów w tego rodzaju działalności znacznie się obniżyły. Pomimo tego, Iwanowo pozostaje najbardziej rozwinięte miasto w przemyśle włókienniczym w Rosji, a dowodem na to – oddział, który zostanie omówiony dalej.

Iwanowo: „Tekstylia Pro” – ogólny opis

Jest to jeden z największych kompleksów przemysłowych włókienniczych w Federacji Rosyjskiej. Jego główną cechą jest produktem wysokiej jakości, posiadających rozsądnych cenach. Towary będące Ivanovo regionalnych producentów, jak i zagranicznych firm. Rekord dla tego obszaru – 110.000 metrów kwadratowych. m – „Tekstylia pro” jest równie wygodny zarówno dla klientów detalicznych i odbiorców hurtowych.

Charakterystyczne jest, że złożone w czasie istnienia stopniowo rozszerzyć. Nowa obudowa raz zajęte przez lokalnych firm specjalizujących się w dzianiny. Były siedzenia zastrzeżone organizacje włókienniczych z sąsiednimi regionami, a także przedstawiciele WNP i innych krajach (Turcja, Pakistan, Iran, Białoruś).

Nie bez oddzielnej sali produktów dziecięcych. Przedstawia szereg odzież dla dzieci z małych wieku.

odpowiednie warunki są dla najemców. Szybkie łącze internetowe, system audio. Z punktu widzenia inżynierii widzenia, nie ma problemów: zaopatrzenie w wodę, ogrzewanie, energia elektryczna i inne mechanizmy, aby zapewnić stabilne funkcjonowanie kompleksu rozliczone w całości.

Jednocześnie działa strefy parkowania, dla których nie jest konieczne, aby zapłacić. Klienci hurtowi są dostarczane z noclegiem i całkowicie za darmo. Budynek wyposażony jest w bankomatach, terminalach płatniczych. Pracował jako konsultant z doświadczeniem w produkcie. Działa usługę frachtu.

dostępność

Wiele osób woli zaoszczędzić, aby nie przepłacać. Nawet jeśli dla dobra finansów będzie musiał udać się do sąsiednich miast. mieszkańcy Iwanowo przyciąga okolic dostępność swojej dzianiny. Ludzie są gotowi przyjechać do tego obszaru w celu uzyskania niezbędnych towarów po niskich kosztach, z korzyścią dla rynków w krótkim podaży. Przyciągają dużą i w tym samym zakresie jakości, co skłoniło powrót ponownie w Iwanowo. „Tekstylia pro” jest jednym z liderów w branży.

Asortyment towarów

Oddział reprezentuje szeroką gamę wyrobów włókienniczych. Prawdomówność znany człowiek spędza jedną trzecią swojego życia we śnie, dlatego wyraźne zapotrzebowanie na produkty takiego planu. Każdy znajdzie coś rozsądnego w ich kryteriów oceny pościel. Należy się obawiać, że wybór może być trudny. Torment przez długi czas nie można zostawić bez podania zdecydować.

Ładne wyroby frotte na pewno ucieszą się z kupującym. Tutaj klient może dostać tekstylia dla domu, organizowanie zakupu kuchni, prysznica, sypialni. Turystyka ubrania, ubrania i bardziej obficie reprezentowane na największym miejscu Iwanowski włókienniczych reżyserii – „tekstyliów Pro” Możesz być pewien, że znajdziesz to, czego szukali.

Jak się tam dostać

Jeśli nie ma prywatnego samochodu, ale rodem z Niżnego Nowogrodu, Jarosław, Kostroma, Moskwy, Nowogrodu, regionów Vladimir, skorzystać z autobusu na wycieczkę na zakupy w Iwanowo. „Tekstylia pro” działa jako organizator tych wyjazdów. Następnie przejechał do bardzo skomplikowane, a po pewnym czasie, kiedy zakupy się skończy, wrócisz.

Zatem, odległość od Moskwy wynosi 300 km, a droga jest dobra, istnieje podróż zajmie nie więcej niż 5 godzin.

Jeśli masz swój sposób, w mieście trzeba korzystać z transportu publicznego. taxi trasa następujące numery zabierze Cię do „Czerwonej talco»: numer 24, 27, 38, 42, 115. Można dojechać autobusem №23 i numer trolejbusowej 7, 8, kursujące w mieście. Będą one z pewnością przeniesie Cię prosto do „Textiles pro” (Ivanovo). Dojazdu nie ograniczają się do transportu publicznego, organizacja ma swój własny system transferu. Korzystanie z transferu, można dostać się do miejsca docelowego za darmo. Tak, pierwsza trasa zaczyna się od kompleksu przebiega przez 4-tego szpitala miejskiego „Współczesnej” i ulicy Spartakusa. Drugi transfer rozpoczyna swoją podróż w tym samym miejscu co pierwszy, zatrzymując się o Glauka i dotarcie do stacji kolejowej / PKP. Następnie lotu przebiega wzdłuż tej samej drogi w odwrotnym kierunku.

„Tekstylia Pro”, eksploatacji Iwanowski

Kompleks jest otwarty dla klientów w ciągu tygodnia, w weekendy nie są dostępne. Jeśli zdecydujesz się przyjść, a następnie zanotuj harmonogramu prac :

Poniedziałek – piątek

8.00 – 17.00

sobota

9,00 – 17,00

niedziela

9,00 – 17,00

Decydując się przyjść, najprawdopodobniej będzie spełnione. Jakość miłe dla oka niskich cen surowców naipriyatneyshego. Aby uzyskać „plus” nie jest trudne, przynajmniej będziesz spłacać wypalonego paliwa na podróż, czyli „whacks” Cena biletu na trasie do „Textiles pro” (Ivanovo).

Opinie są pełne tęczy, dobre uczucia do oddziału. Ludzie wspierać je wszystkie cnoty, które są wymienione w tym artykule. Wstrząśnięty niskie ceny i ogromny wybór produktów, aby przejść w pośpiechu opuścić pozytywnych komentarzy i twierdzą, że zamierzają powrócić jeden dzień i dostać coś, czego nie można było kupić po raz pierwszy. Niektórzy twierdzą, że w okolicy znajdują się sklepy z niższych cen, ale iść jeden dzień zmienić zdanie, upewniając się, że równy jako towar i dogodny dla niego tam.

Mamy nadzieję, że odpowiedzi na pytania dotyczące branży „Textiles pro” (Ivanovo). Upewnić się co do poprawności informacji zawartych w niniejszym dokumencie można, tu osobiście.