713 Shares 8023 views

Turecki serial „Black Flower”. Aktorzy i kwestie filmowe

Jeśli mówimy o głębokości i znaczenie tureckich melodramatów, nie możemy zignorować bardzo tragiczne i głębokie serii „Black Flower”, czy „Black Rose”. W oryginalnym języku nazwa brzmi jak Karagul. Black Rose stał się symbolem wielkiej siły woli i ducha kruchej kobiety (głównego bohatera), walcząc o szczęście swoich dzieci. Dramatyczna historia wywołała burzę emocji wśród milionów widzów na całym świecie.

Głównym problemem filmu

Bardzo głęboki sens wypełniona seria „Black Flower”. Aktorzy mogli przekazać bardzo subtelnie splątaną historię dużej tureckiej rodziny Shamverdi. Każda rodzina ma swoje własne zwyczaje, smutek, a nawet tajemnicę. Nie zawsze dobry brat będzie człowiek i jego matka czasami nie może nic zrobić z faktem, że jego syn będzie łajdakiem i mordercą. Leży od prawdy też czasami bardzo trudne do rozróżnienia, a podwójnie bolesne, jeśli tubylcy są mylące. Wszystkie te problemy są rozwiązywane w filmie „Black Flower”. Aktorzy i role przekazać subtelną filozoficzną ideę obrazu. Miłość, wierność, dobroć, subtelność pokrewieństwo – nie jest to pełna lista tematów poruszanych przez twórców serii.

Główny bohater

Centralne miejsce w filmie przywiązuje się do głównego bohatera – Ebru. Ona jest matką trójki dzieci, który do pewnego czasu żyli 16 lat z mężem i nie wiedział, co straszne tajemnice ukrywa przed nią. Pozornie szczęśliwa rodzina, ale każda tajemnica jest zawsze otwarty, zwłaszcza jeśli dotyczy to matka i syn, razluchonnyh nadal w szpitalu. Murat, mąż Ebru, zdezorientowany w życiu dla dwóch rodzin, nie może wytrzymać ten stres. Tylko prawda po tych wszystkich latach brutalne kłamstwo jest zbyt tragiczne. Zapłacił za to życiem, bo największym grzechem – do odrębnego matki i dziecka.

I jak przetrwać po śmierci upadłego męża Ebru? Okazuje się, że miłość matki – jest to silne poczucie, która jest w stanie znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszej sytuacji. Ebru znajdzie siłę nie tylko w rozwiązywaniu ich problemów, ale również wiele prostych, instruować na dobrej drodze, aby pomóc zrozumieć prawdziwe wartości życia. To zajmie dużo przeszkód i uzyskać najwyższą nagrodę – syna, którego nawet nie zna i uznany za zmarłego.

Aktorzy z serialu „Black Flower”

Aż trzy sezony ma to film o dramacie. Kto wystąpił w tureckiej filmu „Czarny kwiat”? Aktorzy są dobrane tak dobrze, że każdy z nich był w stanie umiejętnie przekazać wszystkie uczucia i emocje bohaterów. Wśród nich jest wielu młodych, ale bardzo zdolnych wykonawców.

Na temat roli Ebru zrobił aktorka i model Aje Uslu. Jej rywal, uroczy Narin odegrała turecki aktorka i ulubiony model Azlem Konker. W roli Murat (Ebru mężem i Nariño) dał Özcan Deniz.

Wielu widzów „Black Flower” został zapamiętany na bardzo jasny i profesjonalnej gry złoczyńcy – Kendal. Śpiewała Mesut akustyczno. Warto również zauważyć, że gra młodego aktora Yazydzhioglu Murtagh, grał rolę baru (syn Ebru). Specjalna szlachta wypełniona Firat, który zamienił Yavuz Bingol. córki Ebru grał utalentowana aktorka Ilayda Chevik (Maya) i Aicha Turan (ADA). Bardzo poruszający obraz starszej matki Kadriye grał Serif Sezer.

bezpieczna rodzina może doradzić serii „Black Flower”. Aktorzy i postacie są niezapomniane, a fabuła – ekscytujące.