809 Shares 9634 views

Jak zrobić fajki własnymi rękami?

Palenia – jest, oczywiście, boli. Ale pachnący dym fajki – coś zupełnie innego. Zanurz się w tej przyjemności czasami nie chcą nawet najbardziej rygorystyczne bojownicy o złych nawyków. Można palić w kampanii, i to jest możliwe, a jeden, tylko iść do fajki czasami lenistwo lub daleko, ale Szisza nie jest w domu.

Cóż możemy zrobić własnymi rękami. A teraz przyjrzymy się, jak to się robi. Aby dokonać fajki własnymi rękami, zwłaszcza na rysunkach i nie są wymagane – wszystko z opisu zrozumiały na poziomie intuicyjnym.

Co jest Szisza

Jego główną część – żarówka. Domowe urządzenie służyć jako bardzo stara wprowadzać do obrotu czajniczek (korzystnie metal). Innym ważnym elementem – wąż. Cóż, jeśli nie masz czasu, aby móc stary wąż od prysznica. Jeśli masz czas – trzeba będzie kupować najtańszej opcji w sklepie z narzędziami.

Jak inne części ma umywalkę tłumika stali, niepotrzebnego gazu z płyty palnika i małą rurkę żelaza, o średnicy około 3 cm. Z narzędzi zadbać tylko pręta lutowania.

Mistrz fajki z rękami – główne etapy

Początkowo najtrudniejsza część – co wał fajki. Umieszczenie palnika rury stalowej i płytki w następujący sposób: Jeden koniec rury przekształca się w stożek, a następnie po prostu rury wbijania młotkiem w palniku. Jeśli wykonane prawidłowo, zaprojektuje szczelny i trwały.

Następnie kocioł do wiercenia otworów pod rurą. To uczynił to w pokrywie i wielkość powinny pasować do probówki. Aby zwiększyć mocowanie zapewniają rury w małych rowkach. Następnie zostanie pominięty w kotle do około poziomu podstawowego nosa, górne połączenie uszczelnione. Zdejmij pokrywę, a następnie uszczelniona konstrukcja dna. Miejsca zrosty są usuwane. Oto gotowy do kopalni na fajki!

Co będzie dalej?

Następnym krokiem, podłączyć wąż. Z naszego czajniczek wylewka odcinaj kawałek w pewnej odległości od reszty otwór dokładnie w linii średnicy węża – dla gęstości połączeń. Guma węża jest wpychana do taśmy wylewką i poprawek.

Oplot z węża z nakrętką pasuje nad wylewką. Następnie uszczelniony foliowym wieczkiem i całą kociołek to jest skręcona lejka, który jest umieszczony w strefie gotowania. Położyć na ruszcie palnika do zlewu, a fajki z rękami gotowymi – można spróbować.

Oczywiście, producenci tego urządzenia będzie wymagało pewnego wysiłku, ale efekt można uzyskać Mighty urządzenie do wielokrotnego użytku. Jeżeli istnieje pragnienie i kreatywności, można uzyskać stylową i oryginalną fajki z rękami – w przedstawionej tu fotografię, wykazać lot fantazji autorów.

Szisza z ich ręce z butelki – szybko i tanio

Ale oto, co zrobić, gdy nie ma absolutnie żadnego chęć majstrować przy lutowaniu i innych momentach, a idea domu Szisza nie wychodzić z głowy?

Z plastikowej butelki 2 litrów można niedrogo zrobić doskonałą fajki własnymi rękami. Poza tym butelka przyjmuje kartony, rury do układu medyczne zakraplacze, korka, gumy, odcinek rury, folii i nóż.

Wariant ten jest prosty i ekonomiczny fajki. Butelka jest wykonana z tworzywa sztucznego, trzy pary otworów – obok siebie, trzecia – przed nimi. Po tej dziury nóż cięcia w dnie puszki, a po drugiej stronie szerokiego otwarcia odbywa banków.

Korek gumowy, który będzie służyć jako uszczelka jest również zaopatrzona w otwór. Następnie, rury metalowe z tworzywa sztucznego znajduje się wewnątrz butelki, wypełnione wodą, wszystkie blisko zatyczki. W parę otworów butelki włożonej rury odbywa cyny. Trzeci otworów muszą również zamknąć (na przykład, korpus długopisu). Słoik wypełniona tytoniem, górna pokrywa folią wszystkie przebite otwory.

owocowy Szisza

Czy chcesz przy minimalnym wysiłku, aby cieszyć się pachnący dym? Spróbuj zrobić fajki własnymi rękami (prosty wzór) z pustej plastikowej butelki (lub zwykłego szkła) z dowolnego świeżych owoców – powiedzmy, jabłko. Każdy z owoców dodać do fajki pali swój charakterystyczny aromat, w efekcie mamy bardziej intensywny smak, a tytoń z suszonego soku owocowego nie jest tak szybki.

Przed przystąpieniem do pracy należy być sobą owoce, wykałaczkę, folię, nóż, węgiel i tytoń. Owoce ma napięty – wytrzymać wyższą temperaturę dłużej. Pożądane jest, aby być w stanie usunąć je z nasion, przy zachowaniu pierwotnego kształtu naszej owoców.

Oprócz jabłek (najlepsze – zielony), należy zwrócić uwagę na gruszki, melona, grejpfruty, granaty. Powstrzymania się od pomarańcze, banany, mandarynki i czerwonych jabłek – ich odporność na wysoką temperaturę jest znacznie niższa.

Wybrany owoc puchar. Początkowo kolbę demontowane fajki zimnej wody do napełniania, do poziomu trzech centymetrów powyżej jego rurki. Z naszego owoc „miska” z nożem odciąć górę, wyjąć miąższ z wnętrza mogła wlać tytoniu. A wcześniej, dno było pokryte folią owoców z małych otworów wykonanych przez wykałaczki. Po zasypywania samo tytoniu folii góry zamknięte.

Szisza elektronicznej

W dużych miastach, idea elektronicznej fajki została zawarta podobna do sytuacji z papierosów elektronicznych. Palacze takie hookahs następnie odmówił tradycyjnych papierosów i przełączyć się na elektroniczny. Jaka jest różnica między nimi, czy środki te wzajemnie zastępować siebie, i czy elektroniczny odpowiednik do tradycyjnej fajki?

Kto chce, aby cieszyć się Szisza elektroniczny nie jest konieczne, aby wypełnić miskę lub mieszać się żar. Przygotowując ją na kilka minut. Wersje jego istnieć jako nikotyną, i bez niego. Na Zachodzie takie hookahs postanowił produkować w postaci elektronicznej cygara lub hookah kijami w naszym kraju staje się coraz bardziej powszechne wersji tradycyjnej formy, przypominające normalne.

W rzeczywistości jest ona taka sama, jak papieros połączone tworząc fajki. Elektroniczny fajki z rękami w celu umożliwienia montażu wykonywać klasyczny przypadek fajki pod dużą systemu elektroenergetycznego i wlotu powietrza, który pozwala osiągnąć taki sam efekt jak tradycyjnego palenia.

Umieszczone wewnątrz urządzenia jest bardzo prosta i pary jest Nichrom wstążka. Po osiągnięciu żądanej temperatury, aromatyczne wody zamienia się w parę. Sposób jest przeznaczony do około 40 minut, a zebrane własny wodociągowej może być lekko gorzki.