852 Shares 7443 views

Duże słuchawki: plusy i minusy, najlepszy model

Słuchawki i muzyka – to najlepszy sposób dla zabicia czasu w podróży, odpocząć po ciężkim dniu pracy. Ktoś preferuje próżni ( „gag”), a ktoś zdecyduje pełnowymiarowy model. Ze względu na ich liczebność na rynku, przeciętny użytkownik jest bardzo trudna do ustalenia. Ponadto, większość nabywców chcą uzyskać dobrą jakość dźwięku, dzięki czemu ich krew. Oczywiście, nikt nie chce płacić, ale w końcu, „cieszyć się” złej jakości produkt. Dlatego w artykule omówimy najlepsze duże słuchawki i ich przewagę nad „wtyczek”.

Plusy i minusy dużych słuchawkach

Oczywiście, istnieją holdouts, ale duże słuchawki mają wiele zalet w stosunku do próżni „braci”:

  • Mają większy otwór przysłony, dzięki czemu muzyka brzmi głośniej, głębiej i bardziej obszerne. Ich mniejsze kuzyni jego maksymalnej średnicy 9 mm, mają takie same – 30 mm i więcej. Możemy powiedzieć z przekonaniem, że dźwięk z nich będzie znacznie lepsza (Chińska „rzemiosło” nie liczą).
  • Duże słuchawki bardziej komfortowe i powoduje mniejsze uszkodzenia błony bębenkowej. Ze względu na konstrukcję, membrana jest w pewnej odległości od rozprawy nie można powiedzieć o „gag”, które muszą być umieszczone bezpośrednio w uchu.
  • Są ciche. Nawiasem mówiąc, wielkie słuchawki do telefonu lub komputera jest znacznie lepsza w stanie poradzić sobie z dźwięków zewnętrznych. Nawet najtańsze modele oferują tę funkcję.

Wady w dużych słuchawkach zbyt wiele, a wśród nich – szef wielkości. Są one znacznie większe niż „gagów”, zatem nieść im mniej wygodne. Jednak ta wada nie jest istotna dla wszystkich użytkowników.

Więc, podkreślając główne zalety i wadę, spojrzeć na niektóre z większych słuchawek może być uważany za najlepszy.

Philips Fidelio X2

Superior modelu słuchawek od renomowanego producenta, które dokładnie odpowiadają potrzebom audiofilów. Fidelio X2 poprawione błędy z poprzedniej wersji dodano możliwość zmiany nausznych. Głównymi słuchawki Plus – głęboki, czysty dźwięk. Mogą one obsługiwać praktycznie dowolną częstotliwość, dają dobre i dokładne basy instrumentów muzycznych. Posłuchaj lepiej z komputera osobistego lub odtwarzacz jakości czuć całą swoją moc.

Używane wysokiej jakości materiały produkcyjne, co nie jest zaskakujące dla modelu flagowego. Dzięki nim te wielkie słuchawki siedzieć dobrze, nie naciskaj. Jedynym minusem, który może być zidentyfikowany, – typu otwartego. Słychać innych dobrze i wiedzą o preferencjach muzycznych.

BEATS STUDIO 2

Doskonały model znanej marki. Mogą być podłączone przez interfejs bezprzewodowy, co czyni je doskonałym wyborem do użytku z inteligentnego telefonu.

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na wygląd. I to jest pyszne. W zasadzie, jak w innych modelach Beats Studio 2 charakteryzują się uniwersalnością – może być używany bez przewodów i razem z nim. To przyciąga uwagę i bogate wyposażenie, co sprawia, że jest jasne, że użytkownik kupił drogie rzeczy. Te słuchawki są świetne i dobra redukcja szumów.

Z minusów – cenę. Mimo tych wszystkich zalet, model koszt zbyt wysoki, co przyczynia się do marki i prawej marketingu.

SENNHEISER HD 201

Nazywa się firma jest w stanie zachwyci melomanów zwalniając tanie słuchawki z dobrego brzmienia i designu. Są one wykonane w pełnym rozmiarze, zamknięta konstrukcja. Pomimo kosztów, to brzmi dobrze. Jest to dość głośny, głęboki i bogaty. Nie wystarczy, oczywiście, bas, ale tego nie można nazwać mniej śmiertelna. To jest dość dobra i styl modelu. On nie jest zbyt oczywiste, ale nie całkiem zniknęły. Opisane Duże słuchawki radość i wygodę, które pozwala na pobyt w nich przez długi czas.

Od wad należy niska czułość i krótki przewód. Jeśli weźmiemy pod uwagę cenę, a następnie szybko zapomnieć o wadach.