288 Shares 9556 views

Gdzie można kupić wysokiej jakości jeans w Moskwie: Top 5 sklepów

Nowoczesna Moskwa – miasto kontrastów. Oprócz drogich markowych rzeczy idealne cięcie można zobaczyć niskiej jakości ubrania, które są mało prawdopodobne, aby służyć jego właściciel co najmniej jeden sezon. Jednym z najbardziej popularnych zagadnień wśród wszystkich pokoleń – gdzie kupić wysokiej jakości jeans w Moskwie. Dlatego śpieszę zaoferować Państwu przegląd kilku sklepach w rozsądnych cenach i naprawdę godny produktu. Gotowy? Następnie zacznijmy.

NewYorker

sklepy odzieżowe sieci newyorker zdecydowanie jak młodego pokolenia. Duży wybór odzieży męskiej i damskiej modeli dżinsów, w tym „niestandardowym” model – Torn, sztucznie wieku, multi-kolorowy (na przykład, zielone lub jaskrawy czerwony). Ceny – w zakresie 1-2 tysięcy rubli ..

sklepy NewYorker można znaleźć na Placu Manege (dom №1, strona 2, m. "Teatr"), Leningrad autostrady ( "Wojkowskaja" №16-dom, strona 4, m.) oraz na Presnensky nabrzeża (dom №2 m. "wystawa").

"Gloriya Dzhins"

Inną opcją, gdzie można kupić wysokiej jakości jeans w Moskwie – sieć „Gloria”. Zasadniczo w sklepie są dzieci i modele teen, są rzeczy przeznaczone dla chłopców i dziewcząt. Jeśli szukasz dżinsy dla swojego dziecka, „Gloria” naprawdę znaleźć coś dobrego dla 450-1000 rubli. Dla starszych dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oferowane są w cenie od 700 do dżinsów 1500.

Adresy sklepów "Gloria": autostrada Leningrad (vl.5, 2nd floor, Khimki), Big Serpukhov (dom №45, 2. piętro, Podolsk) i ulica Ya.Fliera (№4 House, 2nd floor, miasto Orekhovo-Zuevo).

tom Farr

Jeśli szukasz gdzie kupić jakości jeans w Moskwie, trochę czasu, aby odwiedzić sklep Tom Farr. Od wyborów samorządowych naprawdę zaślepiony. W Tom Farr można znaleźć nie tylko mężczyzn i kobiet dżinsy, ale także inne ubrania: kurtki, spodenki, etc., wykonane z drelichu. Między innymi, obejmuje modele o zdarte, kolorowe i ekskluzywnych wzorów. Zwykłe dżinsy można kupić średnio 1300-1900 rubli, sztucznie wieku – 2-3 tysięcy, a za model z obrazem będzie musiał zapłacić trochę więcej niż 3000 rubli.

Sklepy Tom Farr w: Ordzhonikidze (Dom №11, m "Leninsky Prospect".), Prospekt Olimpijski (dom №16, strona 1, Level 2, m "Obszar Suworowa" ..) lub 84 km od Mkad (vl.3, p.1, m. "Altufievo").

LTB

Jeden z najbardziej znanych w świecie łańcuchów odzieżowych. Modele dla wszystkich smaków, zarówno kobiety i mężczyźni. dżinsy LTB wyższy niż koszt powyższych punktów. Ale jeśli szukasz gdzie kupić wysokiej jakości jeans w Moskwie, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie, aby nie podnieść. Istnieje męskich modeli do 36-skrajni i kobiety aż do 34th. Średnio ceny są w przedziale od 1900 do 2-3 tysięcy rubli.

Jeśli chcesz odwiedzić sklep LTB, można to zrobić na wale Khamovniki (Dom №34, m. „Sport”), w punkcie na ulicy. Ordżonikidze (dom №11, m. "Leninsky Prospect") lub na autostradzie Dmitrow (Dom №89, m. "Petrovsko-Razumovskaya").

"Kiaby"

Być może najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą kupić dżinsy w Moskwie, zapłacił za rozsądną cenę i byli zadowoleni z jakości. W modelach „Kiaby” dostępne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Są wielobarwne dżinsy i kurtki jeansowe i spódnice. Można kupić stylowy i dobre pod względem jakości odzieży na 900-1500 rubli. W dziale dziecięcym oferuje Teenage modelu, kurtki, tuniki, kamizelki, sukienki i kombinezony wykonane z drelichu – wszystko w zakresie od 300 do 1000 rubli. Istnieje duży dział – do 68. 60. męska i damska. W dziale dla przyszłych matek mogą znaleźć dżinsy dla 1300-1500 rubli. Jest to okazja, aby kupić hurtowych dżinsy w Moskwie.

„Kiaby” sklepy znajdują się na ulicy. Wawiłow (dom №3, m. "Leninsky Prospect") i entuzjaści drogowe (dom №12, 2nd Building, 1. piętro, m. "Aviamotor").

I co przechowuje najbardziej kochasz?