618 Shares 7228 views

Co wojownikiem oglądać. Wskazówki

Jeśli masz pytanie o jaki rodzaj filmu akcji, aby zobaczyć, spojrzeć na rosyjskim thrillerze „Zegarmistrz”. Obsada usunięte Maxim Drozda, który gra drogiego zabójcę.

Akcja filmu rozgrywa się w naszych czasach. Zegarmistrz – pseudonim głównego bohatera, który pojawił się od niego z powodu pasji. Lubi zbierać stare zegary: nabywa je od czasu do czasu, że przedstawiony do niego, wiedząc, że jego pasją. Poza tym, on drobiazgowo dokładny jak zegar.

Zgodnie z jego „pracy”, kiedyś otrzymał rozkaz zamordowania bliskiego przyjaciela. Zabójca ich firma wykonuje. Przed zabiciem jeden daje Zegarmistrza swoje stare zegarki kieszonkowe, które zostały pozostawione do niego w drodze dziedziczenia.

Zatrzymaliśmy się późno córka Sonia, którego wzbudził prawie jak syna: ona posiada karate, wielkie pożary i ma twardy charakter. Sonia odwołuje się do zegarmistrza z prośbą, aby nauczyć go jego „rzemiosła”. Zabójca po kilku oscylacji zgadza.

Fabuła nawiązuje do filmu „The Mechanic”, który również opowiada historię wynajętego zabójcy. Jeśli podoba Ci się ten taśmy, a następnie na jakie działanie film, aby zobaczyć, nie można myśleć.

„Zegarmistrza” – dynamiczne, piękne myśliwiec, wygląda za jednym zamachem. Widzowie, którzy lubią obfitość ostrych przedmiotów, jak tych filmów. Rosyjski bojownicy w ostatnich latach wyglądają wystarczająco dobre. Zwłaszcza na tle złych filmów zagranicznych. Ciekawe, ekscytujące Zachodnia przygodowe, filmy z ciekawej fabuły, ostatnio rzadko idzie do wynajęcia.

Dalszy rozwój fabuły, gdy dziewczyna Sonia zaczyna wykonywać zamachy, zmuszając, aby pozostać na palcach. Polecam do znajomych, jakiś wojujący widoku, można jednoznacznie – „zegarmistrza”.

Brutalność bohatera, teraz odważny twarz i wysportowana sylwetka przyciąga uwagę widzów. Mężczyźni zobaczyć, co powinno być, a kobiety już o tym wiedzieć.

Bright dziewczyna Sonia, córka zmarłego przyjaciela Zegarmistrzu, a dziś – mordercy, zwraca również uwagę na siebie. Jednak po kilku scenach, takich jak, kiedy pokonał trzech facetów, którzy próbowali ją molestować, niektórzy mężczyźni mogą otrzymać kompleks niższości.

W filmie, oczywiście, są oprócz zalet i wad. Na przykład, gdy Sonia spełniła swoje drugie zamówienie, zabiła jego ofiara szpilki. Po pierwsze, tak jak zrobiła to wyraźnie nie przemyślane wcześniej. Podczas walki z jego ofiary, dorosłego mężczyzny, również profesjonalny zabójca, kilkakrotnie uderzył ją w twarz i głowę. Po takich ataków nie jest coś, że dziewczynka i mały człowiek będzie w stanie kontynuować walki.

Pod koniec filmu cała jednostka profesjonalnych ochroniarzy nie mógłby nigdy się w rzutach dowolny Zegarmistrzu ani Sonia.

W końcu, happy-end nie stało. Sonia wiedziała, że zegarmistrz zabił jej ojca, kiedy odkryła swój zegarek. Jednak oprzeć profesjonalnego nie mogła.

Ogólnie rzecz biorąc, film jest doskonały jako publiczność młodzieży i dojrzałych fanów tego rodzaju filmów, w tym „zegarmistrza” odpowiada na pytanie, jaki rodzaj filmu akcji, aby zobaczyć w kinach.