163 Shares 8044 views

grejpfrut Dieta

Których dieta jest nie tylko odwołanie płci pięknej, aby pozbyć się tak znienawidzonych dodatkowych kilogramów. Różnorodność oferowanych diet po prostu niesamowite – białko, węglowodany, owoce, mleko, cebula. Tymczasem wśród wielu diet są jednym z najbardziej skutecznych specjalistów rozważyć grejpfruta. I nie na próżno, z pomocą diety grejpfruta, można stracić średnio 3-4 kg. tygodni.

Ze względu na zawartość enzymów, które rozkładają tłuszcze, grejpfrut dieta jest uważana za niemal panaceum, dietetycy radzą, aby umieścić go w diecie i utrzymać prawidłową masę ciała. W połowie egzotycznych owoców zawierał tylko 60 kalorii i szklankę soku – około 100. grejpfruty nie zawierają tłuszczu, podczas gdy są one źródłem wielu cennych substancji dla organizmu – organicznych kwasów, soli mineralnych i witamin, lektyny, węglowodany, olejków eterycznych. Grejpfrut dieta jest popularny również dlatego, że przyczynia się do normalizacji metabolizmu i ustanawia jelit. W tym celu często używane i soku grejpfrutowego.

Grejpfrut dieta jest skuteczna jako część wielu diet. Na przykład, popularne białko grejpfrut dieta wiąże się naprzemiennie ser, ser, mięso dni. W tym przypadku, dwa grejpfruty powinny jeść codziennie. Dzienna dieta może wyglądać następująco:

Śniadanie: chude szynki (50 g). Niesłodzone herbaty;
Obiad: sałatka jarzynowa, jeden grejpfrut, herbata lub kompot bez cukru;
Obiad: mięso, smażone bez oliwy, surówka, herbata z miodem, grejpfruta.

Jest to popularny i dobrze jajko grejpfrut dieta. Dzienna racja w tym przypadku jest kompleks mineralnych i witamin z niskiej zawartości tłuszczu i niskokaloryczne:

Śniadanie: 1 jajko, herbata z cytryną lub kawa bez cukru;
Obiad: 2 jajka, kawa, owoce pół grejpfruta;
Kolacja: 2 jajka, herbata lub kawa bez cukru, pół grejpfruta.

Grejpfrut-jajko dieta jest przeznaczona tylko przez 3 dni, gdyż ze względu na jednorodność produktów, niemożliwe jest obserwowanie długoterminowych. Należy pamiętać, że każda dieta z grejpfruta nie powinny być stosowane, jeżeli uczulony na cytrusy i kwasowości.

Olejek grejpfrutowy.

Grejpfrut wyszczuplający stosuje się również w postaci oleju, który otrzymano ze skórki owocu przez formowanie na zimno. Ten produkt jest wart dość drogie jak 100 kg. grejpfrut uzyskać 1 litr oleju. Olejek grejpfrutowy diety stosowane w mieszaninie z innymi produktami, takimi jak owoce suszone i miodu. Można go dodać w słodycze, które są przygotowywane w domu, lub po prostu użyj kilka kropel tego oleju dziennie z jedzeniem.

Przydatne i olejku z grejpfruta diety. Zaleca się stosowanie codziennej kąpieli z dodatkiem olejku na 20 minut. Działanie olejków substancji i kwasów organicznych pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej szybciej. Ponadto, olejek z grejpfruta doskonale pomaga przezwyciężyć uczucie głodu. Aby to zrobić, można dodać kilka kropli oleju w lampie aromat i może być rozszerzony w różnych miejscach w sali pachnącej skórki owocu. Jest skuteczny na odchudzanie i masaż z olejkiem z grejpfruta, szczególnie w obszarach problemowych. Ten masaż pomoże nie tylko poradzić sobie z dodatkowych cali, ale cellulit. I olej do masażu jest łatwo przygotować w domu. W tym celu 15 ml. Podstawa oleju dodaje się 2 krople oleju grejpfruta, jałowca i cytrynowy.

Olejek grejpfrutowy wyrażono jako uspokajająco, co jest istotne przy stosowaniu różnych diet dla utraty wagi. Ponadto olej z owoców jest uważany za silny afrodyzjak, jego zastosowanie, bez wątpienia doda atrakcyjności i seksualności każdej kobiety.