693 Shares 4759 views

Jak migać lalce włosów: klasę mistrzowską, krok po kroku instrukcje i zalecenia

Czasami zdarza się, że ulubiona lalka, nie wydaje się być nadal przystojnym, od czasu do czasu, wysiłek lub cudzym szybko łysiejący. To, co stało się z twoim ulubieńcem? loki lalkowe zmierzwione i grzebień? To nie ma znaczenia. Wszystkie mogą być poprawione. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak migają lalki włosy. master class w tego typu naprawy jest dość prosta. Trzeba będzie nie tylko umiejętności, dużo wytrwałości i cierpliwości. Tak więc zaczynamy.


Co, dlaczego iw jakim celu

Wiele z dzisiejszych zabawek, pomimo jego atrakcyjność wizualną i dobrej jakości, mają jedną poważną wadę – nie jest zbyt gęste włosy. I to nie jest tylko grzech przedmiotów domowych, ale także producenci lalek importu. Częściej niż nie bardzo „włochaty” głowa stwarza poważny problem. Po tym wszystkim, gra jest nie tylko ulubionym przebranie w różne stroje. Szczególną uwagę zwrócono na fryzury.

Czasami jak igła dorosłych kobiet chce ożywić swój stary sowiecki zabawkę. Wszakże – most do szczęśliwego beztroskiego dzieciństwa. Jedno spojrzenie na ulubionej lalki wywołuje przyjemne emocje i bolesne poczucie nostalgii.

Dlatego klasa mistrz w sowieckiej firmware włosów lalka staje się bardzo popularny wśród współczesnych pytanie poręcznych ludzi. Weźmy bliżej przyjrzeć się proces zastępowania sobie głowy włosy, specyfiki i omówić niektóre opcje.

Materiały i narzędzia

Przed ponownym migać lalce włosy, należy przygotować niezbędne w trakcie pracy materiałów i narzędzi.

Aby to zrobić, trzeba będzie:

 • On się lalka, ale raczej tylko jego głowa.
 • szydełko (najcieńsza, które można znaleźć).
 • Special „marionetką” igła. Jeśli więc nie – to nie ma znaczenia. Może on zastąpić zwykłe „Cygana” – bardzo długie, twarde i cienkie, z dużym przestronnym ucha. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest to igła do szycia. Jego wydłużone ucho i praca będzie o wiele wygodniejsze.
 • Pincety.
 • Szczypce.
 • Guma do włosów.
 • Materiał do produkcji nowych włosów.

Z tego, co możemy zrobić nowe włosy

Jeszcze przed przeprogramować lalka włosy, należy być ostrożnym o nowej fryzurze będzie wykonana z dowolnego materiału. To zależy od złożoności pracy i piękno przyszłej mody stylizacji lalka.

Jako materiał eksploatacyjny dla nowego szefa włosy, można użyć:

 • nić nylonową;
 • kanekalon;
 • pasmo włókien;
 • wełna lamy;
 • Saran;
 • Lalka włosy od dawcy, który nie jest już przedmiotem odzysku;
 • Włosy niedrogiego ludzkiego perukę;
 • Nowe peruki przechowywać świąteczną akcesoriów.

Jak migać lalce włosów: nici, wełny lub innych materiałów – to zależy tylko od Ciebie. Tylko trzeba pamiętać, że wybór będzie zależał nie tylko od stopnia złożoności i szybkości pracy, ale także wyglądu większości poczwarek. Jak wiecie, sztuczny materiał i wygląda nienaturalnie.

usunąć niepotrzebne

Przed zmieniać lalka włosy, trzeba wyczyścić pole działania. Oznacza to, że trzeba, aby całkowicie pozbyć się starych zabawek fryzury. Aby to zrobić, należy wziąć lalkę i umieścić go pod strumieniem bardzo gorącej wody. Ocieplenie potrzebują miejsca, gdzie szyja łączy się z głową. Przez ogrzewanie skrzyżowanie zmiękczona, i będzie o wiele łatwiej oderwać głowę od tułowia.

Teraz musimy pozbyć się zbędne. Jeżeli pozostały lalka włosy trzeba jeszcze więcej – będzie musiał majstrować. Musimy podjąć jedną zapewniają wyznaczony, zacisnąć go obcęgami i ciągnąć zdecydowanie, aż do momentu, gdy wiązka nie wyjdzie z uchwytu.

Jeśli wartość końcowa nie jest włosy, wszystko staje się dużo łatwiejsze. Wystarczy użyć nożyc do przycinania cały nadmiar, starając się przeciąć nić jak najbliżej do lalki czaszki. Teraz pora na hak i pincety i przez otwór szyjki macicy „ociera” resztki włosów od wewnątrz głowy. Powtórz tę procedurę tak długo, jak czaszka poczwarki staje się całkowicie łysy.

Wskazówka: Jeśli masz zamiar ponownie pomalować twarz zabawka – nadszedł czas, aby pozbyć się starej farby. Można również usunąć farbę i owłosionej części głowy lalki. Zwłaszcza, jeśli nowe włosy będą jaśniejsze niż stary.

Przygotuj włosy

Kolejnym krokiem jest przygotowanie nowych nici. Jeśli zdecydujesz się używać nici nylonowych, powinny one rozwiązać, i rozprzestrzenił się w parę, więc nie „pushilis”. Wełna włosy muszą najpierw rozczesują i wyrównać wzdłuż długości. Po prostu trzeba robić, a także z innymi materiałami.

Dla najprostszego „sferoidalnego” tkanie nici muszą być przygotowane w następujący sposób:

 • Oddzielone od całkowitej wiązki cienkich nici (12-15 włosy) i wyrównać kończy się po jednej stronie;
 • Się z tym wiążą węzła tak, że ogon 7-10 mm;
 • promazhte węzeł z klejem silikonowym lub uszczelniacza – jest to konieczne w celu zapewnienia, że w procesie on przypadkowo rozluźnionym;
 • Poczekaj na całkowitym wyschnięciu kleju i trochę wykończenia krótkiej końcówki jak najbliżej do guzka (upewnij się, że nie przyjdzie cofnąć).

Jest też inny sposób. Jest o wiele bardziej proste, ale ma znaczący wadę – nieprzyjemny zapach podczas pracy. Jej istotą jest:

 • Oddzielny mały kosmyk włosów, a następnie wyrównać jeden koniec;
 • za pomocą zapalniczki zapalenia końcówki nici;
 • uważaj na spalenie;
 • syntetyczne topi się i zamienia się w kłębek, gdy jej średnica osiąga około 23 mm – gaszenia pożaru;
 • gdy pasmo chłodzi, przy jej końcu, stały stopione zgrubienie – taki związek nie jest dokładnie uwolnione.

Jak widać, ta metoda jest odpowiednia tylko dla pasm materiałów syntetycznych. Naturalna wełna nie topi się, będzie to całkowicie spalić.

Jak długo powinno włosy

Aby jeszcze bardziej proces był non-stop, zanim przeprogramować lalka włosy, trzeba przygotować odpowiednią liczbę pasm.

I ile muszą być? To wszystko zależy od tego jak duża głowa lalki, jak i grube włosy chcesz.

Najprostszym sposobem liczyć otwory głowicy zabawki lub przygotowanie części materiału w zależności od potrzeb. Zwykle główną częścią głowicy wymaga około 10-15 nitek, znajduje się na zewnętrznym obwodzie 25 do 50 paczek. Dla pozostałych obszarów głowy i będzie potrzebował 30-40 sztuk.

Etap trzeci: przyszyte nici

To prowadzi mnie bezpośrednio do szycia. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wykonywanie tej operacji kilka razy, będzie przyzwyczajony, a dalsza praca pójdzie sama.

 1. Weź jedną nić kęsa i lekko zwilżyć wodą. Konieczne jest, aby włosy nie pushilis i włosy okazało starannie.
 2. Igłę i przewleczony przez oko nici tak, aby uzyskać dwie swobodne krawędzie, z których jedno jest zamontowane na paczkę.
 3. Przez otwór w szyi czuję do igły dziurę w głowie lalki. Szyć przez otwór i zdjąć blokadę z przodu. Knot nie będzie można wyciągnąć nić całkowicie, to pozostanie niewidoczne wewnątrz głowy.

Powtórz to tyle razy, ile jest to konieczne.

Każda pojedyncza nić kładź w otworze. Jeśli okaże głowa lalki fabrykę „łysiny” – zbyt dużych przerw pomiędzy sąsiadującymi otworami – użyć szydło. Z pomocą wielu dodatkowych dziur, ile trzeba dla pięknej fryzury. Luźne kosmyki nie kolidują z pracą – związać je w kucyki zespołów.

Kilka sposobów

Istnieją co najmniej dwa sposoby migać lalkę. Jednym z nich jest odpowiednia dla tych, którzy nie mają wystarczającą długość igły oraz wyżej metody nie jest odpowiedni. Jej istota polega na tym, że cały proces szycia odbywa się tylko na zewnętrznej stronie głowicy.

 • Wziąć kosmyk dwukrotność wymaganej długości.
 • Lekko zwilżyć je w połowie i zawiązać węzeł. Guzek może być trochę smaru klej, a nie rozwiązać.
 • Jeden koniec nitki wątku w oku igły.
 • Na zewnętrznej stronie głowy, wprowadzić igłę do każdego dołka i natychmiast wyciągnąć go na następny lub jakikolwiek inny. To jest jak trzeba zszyć całą głowę na wylot, od początku do końca. Jeśli wyciągnąć igłę jest problematyczne – pomóc sobie szczypce.
 • Zwolnij kosmyk włosów i delikatnie, lecz stanowczo wyciągnąć go tak, że węzeł prześliznął się przez otwór i pozostał wewnątrz głowy.

Ta metoda jest znacznie szybsza, jak jednym ruchem można uzyskać tylko dwa nowe pasma.

Nie ma innej opcji jak migać lalce włosy. He zabawki dla tych, którzy głowica jest umieszczona w taki sposób, że część włóknista jest usuwany. Okazuje się, jak to było półokrągłe czapka z otworami. Najczęściej tak skonstruowane stare sowieckie marionetki.

Dla tej metody, trzeba tylko cienką, ale bardzo mocny hak, jako nową fryzurę my dzianiny:

 • Podjąć odpowiednią ilość podwójnej długości nici, zwilżyć je wodą i złożyć na pół;
 • wprowadzenie ruchu haka „wewnątrz na zewnątrz”, wkładając go do centralnego otworu w temechku;
 • chwycić pasma i niewielkie napędowy go w „cap”, okazuje się małą pętlę;
 • Teraz pętla bez wyjmowania z haczyka, należy wprowadzić go do sąsiedniego otworu;
 • ekscytujący nowy zamek i dokręcić je, trzymając go w tym samym czasie przez otwór i jest już dostępny na pętli haka;
 • kontynuowania operacji, porusza się w kręgu od środka do krawędzi.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, wtedy wewnątrz głowy lalki będzie wyglądać tak, jakby błysnął łańcucha ściegu.
W tym samym czasie na zewnątrz dostać luksusowe włosy. Ostatnia pętla musi być zabezpieczona dodatkowym gwintem gwintowanego za pośrednictwem dwóch sąsiednich otworów. Końce nici do wiązania kilka węzłów. Nowa fryzura jest gotowa, można umieścić na swojej głowy do tyłu.

Ostatnim etapem

Po nowe włosy zakończeniu rozpocząć instalację. Jeżeli lalki włosy są wykonane z wełny, po prostu starannie uczesane.

Do układania włosów, peruki wykonane z fabryki lub splotów innych zabawek, można użyć ciepłej wody z kranu. Zwilżyć głowę lalki i umieścić żądany włosy grzebieniem.

Jeśli użyto przywracania lalka włókno kanekalon lub przędzy, włosy mogą być układane za pomocą wrzącej wody. Wystarczy zalać lalkę włosów z wrzącym kotle, stają się miękkie i łatwe do zarządzania.

Ostrzeżenie! Aby nie psują zabawkę najpierw zalać wrzącą wodą oddzielnie doprowadzić nić pozostały po przywróceniu i obserwować reakcję. Niektóre materiały mogą spowodować odbarwienie lub całkowicie stopiony przez wystawienie na wrzącą wodę.

Po pierwsze, przepisywanie i stylizacji włosów lalki mogą wydawać się bardzo skomplikowany romans. Ale trochę praktyki, to na pewno nauczyć się tej sztuki nemudrenyh.