845 Shares 4859 views

Ciasto z mięsem "Nie jest prostsze": szybkie, proste i bardzo smaczne

W tym wieku szybkości i całkowitego zatrudnienia, pragnienie matki rodziny do karmienia swoich bliskich jest smaczne i zróżnicowane. Dopiero teraz jego realizacja jest skomplikowana przez wieczny brak czasu. Tak więc ciasto z mięsem "Szybsze i łatwiejsze nie zdarzy się" wydaje się dla wielu ludzi tylko prezentem nieba – zajmuje 10 minut (etap przygotowawczy, pieczenie będzie dłuższe, ale to się dzieje bez naszego bezpośredniego udziału), toczenie ciasta i długotrwałe przygotowanie napełnienia nie wymaga … A rodzina jest szczęśliwa i uparcie prosi o suplementy!

Ciasto z mięsem "To łatwiejsze": najszybsze ciasto

Atrakcja jest również brak tłuszczu w produktach. Nie potrzebuje margaryny, ani majonezu. Szybko, tanio i gniewnie, nie na nic, że ciasto z mięsem nazywa się "Nie jest to łatwiejsze". Pomiar kefiru (zawartość tłuszczu nie gra, możesz wziąć kogoś, kto złapał się w sklepie obok domu), ingeruje w połowę łyżki soli, produkt mleczny jest odstawiany na pięć minut do "zagranej". Następnie do miski wlano do soli taką samą ilość soli i szklankę mąki, wbijano dwa jajka i włącza się mieszalnik (lub zwija się koronę / widelec). Następnie, formularz jest pobierany, promazyvaetsya, połowa badania jest butelkowana na dole, wypełnienie jest na nim, saldo jest rozłożone na górze, a … wszystko! Jeśli używasz piekarnika, rozgrzej go do 170 stopni Celsjusza i umieść go w piecu przez 30-40 minut (w zależności od piekarnika). Jeśli kupiłeś w swoim czasie wielobarwny i przygotował ciasto z mięsem "Nie jest łatwiejsze" w misce, wybierz półmaskę do pieczenia lub chrupnięcia przez pół godziny (specyfikacje dla urządzeń są inne). Zanim będzie gotowa, cała rodzina jest już w kuchni, wąchając.

Opcje napełniania

W zasadzie, jak można używać wszystko, aż do zieleni z serem. Ponieważ jednak rozważamy ciasto mięsne "Nie ma łatwiejszego", porozmawiajmy jak zrobić to dla nie-wegetarian i nepostyavshihsya.

  1. Najprostsze wypchanie. Kupujesz 1/3 kilograma mielonego mięsa (oczywiście jakość). Lub zrób to sam – to zajmie więcej czasu). Posiekać cebulę; Dla fanów – również czosnek; Dla smaku – zieleni. Nie musisz się smażyć – będzie wspaniale.
  2. Trochę więcej pracy, ale również łatwe. Ptaki są gotowane na twardo. Nie dlatego, że musisz trzymać ciasto w piekarniku dłuższym, ale ponieważ piersi będą szorstkie, a pozostałe części nie mogą być świeże bez znacznej utraty wagi.
  3. Wypełnienie złożone. Jeśli nie lenistwo, można smażyć i mieszać z mielonymi grzybami. W razie potrzeby możesz dodać do niego tartego sera – absolutnie wspaniały efekt smaku. Możesz mieszać różne rodzaje mięsa lub mięsa z podrobami.

Ulepszenia pikantne

Ci, którzy już przygotowali ciasto z mięsem "It's No Easier" przyniosły wizję do ciasta. Proces ten został nieco rozbudowany, ale wynik stał się jeszcze bardziej interesujący. Zaleca się układanie sera w ciasta z jasnym smakiem. Dla pikantności sera wystarczą łyżki ze zjeżdżalnią i uczucia – aż do następnego ciasta.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu na wypieki w swoim życiu, dzieci błagają o pieniądze na podejrzaną shawarmę, a mąż z nostalgią rozpoczyna zapamiętać pattie matki, piec buntownikom rebeliantów z mięsem "To łatwiejsze": jest pyszne i bardzo proste, a nawet inteligentne i apetyczne . Uwierz mi, nawet odrobina podejrzanych fast foodów i wspomnień o życiu kawalerskim już się nie pojawi.