319 Shares 3709 views

Renowacja drzwi wewnętrzne yourself

Każdy obiekt w mieszkaniu ma określoną żywotność. Przez długi czas może pozostać sprawne, ale wygląd staje się o wiele gorzej, a tym samym negatywnie wpłynąć na wnętrze. Takie przedmioty mogą zawierać drzwi wewnętrzne, które są codziennie narażone na wielokrotne narażenie. Przez nich ciągle są mieszkańcy mieszkania, otworzyć i zamknąć je, aby przynieść rzeczy do uporządkowania pomieszczeń. Na powierzchni drewna pojawiają się otarcia, zadrapania, wgniecenia, frytki, a w pewnym momencie, wymagają renowacji drzwi wewnętrznych.

Wymiana drzwi na nowe nie zawsze jest skuteczne, bo stare są jeszcze w dobrym stanie i mogą służyć przez długi czas. Ponadto, nowoczesne sklepy DIY mają wszystko, czego potrzeba, aby dostosować je do odpowiedniej formy. Renowacja drzwi wewnętrzne mogą być wykonywane na różnych poziomach:

 • drobne naprawy, czyszczenie i malowanie;
 • ustalające wzornika;
 • zmiana elewacji;
 • utworzyć nowy formularz.

Każda metoda wymaga pewnej ilości czasu i pieniędzy. W związku z tym należy przeprowadzić analizę porównawczą i wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeśli szkoda jest znaczna, to jest teraz łatwo znaleźć nowe wysokiej jakości i tanie nowe drzwi.

Co jest potrzebne do renowacji drzwi

Przede wszystkim konieczne jest, aby przygotować się, co następuje:

 • wyrzynarki;
 • Strugarka;
 • Emery szmatką;
 • szczotka z farb i lakierów;
 • antyseptyczny;
 • kit;
 • podkład.

Renowacja drzwi wewnętrzne z rękami

Aby naprawić drzwi wyjąć z zawiasów. Zawieszony jakościowo przywrócić to niemożliwe. Potem usunięto okuć szklanych i zdemontowane.

Stare powłoki usuwa płyn do usuwania farb i lakierów. Resztki są usuwane za pomocą łopatki, pędzla lub innego narzędzia. W tym przypadku, należy spróbować, aby nie powodować jej dalszych uszkodzeń. Jeżeli powłoka z cieczą nie usunięte miejsce ogrzewa się do wysokiej temperatury i żelaza budowy włosów.

Pęknięcia, zarysowania i układy są uszczelnione specjalny kit lub wypełniacza, a następnie mielenie odbywa, obejmujące skrzydło drzwi antyseptyczny.

drzwi wykończeniowych

Renowacja drzwi wewnętrznych w końcowym etapie jest ją stosować lakier lub farbę. Dla dobrej przyczepności używane tylko naprawić lakier. W celu uzyskania płaskiej powierzchni barwienia pistoletu wykonany z dwóch lub trzech warstw.

Drzwi mogą być ozdobione wzorem sitodruku. Kształt można wyciąć lub kupić gotowe. Firmy, które produkują reklama zewnętrzna, naklejki można zamówić z winylu, wybrane lub wyprodukowane według projektu klienta. Ten wystrój może być usunięte i zastąpione podczas nowych czasów.

Drewniane drzwi tekstury stworzone przez jego okleiną laminowania. Jest sprzedawany w marketach budowlanych o różnej fakturze i podkładem kleju. Jest on ogrzewany i przyklejona do drzwi żelaza w różnych kierunkach, aby stworzyć realistyczny obraz całego drewna. Na wierzchu warstwy forniru stosowanych lakier przezroczysty lub półprzezroczysty. Renowacja drzwi wewnętrzne w taki sposób pozwala na całkowite ukrycie wszystkich wad.

wymiana elewacji

Aby zmienić elewację, można wyciąć otwór z wkładką szklaną lub dokonać okładziny.

Montaż nowych okien

Stare szkło zostaje zastąpiony przez nowy. Aby to zrobić, należy wyjąć listew przyszybowych, a następnie ostrożnie usunąć cały arkusz. Dla dużych otworach światła mijania szkła wzrosła z piłą tarczową. Kąty są cięte układanki. Konstrukcja będzie bardziej oryginalny, gdy tafla szklana podzielony na części, z których każda ma być wprowadzony oddzielnie.

Po przecięciu widać, że wewnątrz drzwi w postaci kartonu o budowie plastra miodu lub drewnianych listew. Wszystkie puste przestrzenie wypełnione klejone bary, którego krawędzie znajdują się na tym samym poziomie.

Płyty szklane są oddzielone listew z drewna, pełniąc funkcję tuszy. Są one umieszczone pionowo w rzędzie otwory zostały podzielone na kilka równych części. Przegrody mocno zamocowana śrubami. Do ich wewnętrznych końców są sklejone i dodaje szklanych wałki.

Armatura Instalacja kończy rekultywacji drzwi wewnętrzne. Zdjęcie poniżej pokazuje, jak powinny one wyglądać po pełnej renowacji dłoniach.

Montaż elewacji Surface

fasada powierzchni ustawia się za pomocą kleju PVA. produkty masowe dodatkowo przymocowany do drzwi, za pomocą śrub. Gładka internetowej urządzone kształtek winylu w postaci ram lub form. Materiały powłokowe mogą być bardzo różne: Walcowane bambusa, rattanu, futro, skóra. Odnowa drzwi to szczególnie uważać, aby nie uszkodzić powierzchni.

wniosek

Renowacja drzwi wewnętrzne daje im szansę na znalezienie nowego życia i zaktualizować wnętrza.

Dbanie o drzwi zwiększa żywotność i sprawia, że są łatwiejsze w użyciu. Po awarii sprzętu należy natychmiast wymienić na nowy lub naprawiony.

Leczenie okresowe nadawanie dodatkowych polerowania powierzchni drewna połysk.