412 Shares 2958 views

Rosyjski smartfon Yotaphone: opinie użytkowników, zdjęcia

Jest to czas, gdy na rynku telefonów komórkowych i smartfonów próbują wyrwać się krajowych producentów. Wytwarzają one Yotaphone. Recenzje modelu pojawiła się na wielu zasobów sieciowych. Członkowie trafnie zauważają zalety i wady urządzenia. Jednak niektóre opinie nie są bezpodstawne. Aby pomóc użytkownikom zrozumieć, czego oczekiwać od urządzenia, staramy się uczynić najbardziej szczegółowy przegląd telefonu.

Opcje

Yotaphone smartfon ma imponujący pakiet. Obejmuje ona przede wszystkim sam telefon. Wliczony jest przewodowy zestaw słuchawkowy do rozmów i słuchania muzyki, ładowarki i spinacza. Pomaga wydobyć kartę SIM z smartphone. Warto zauważyć, że ładowarka jest w stanie przetworzyć. Oznacza to, że może on zostać usunięty z kablem USB do podłączenia smartfonu Yotaphone bezpośrednio do komputera i synchronizację danych.

Zestaw zawiera również instrukcje dotyczące urządzenia, wytrzeć z których możliwe jest przetrzeć ekran. W niektórych przypadkach (oczywiście nie wszystkie kraje mają taką możliwość) oraz kupon rabatowy.

Yotaphone: opinie, zdjęcia, historia

Prezentowany smartphone był z powrotem w 2012 roku, a dokładniej w grudniu. Następnie urządzenie ma dwa ekrany na raz, wykonane wystarczająco silne wrażenie. Chodzi o to, że telefony z niektórych firm ucieleśnieniem podobny pomysł i wcześniej. Ich projektanci wykazali więcej niż jeden raz, nie dwa, ale wszystko skończyło się na tym etapie i nie doszło do realizacji. Ale producenci rosyjscy zdołali doprowadzić swój pomysł do życia.

smartphone koncepcja zakłada zmniejszenie zużycia energii poprzez zastosowanie drugiego ekranu. Cel ten miał zostać osiągnięty poprzez wyświetlanie informacji na innym wyświetlaczu. Jednocześnie okazuje się, że obciążenia od głównego zrzucie ekranu.

Ogólnie rzecz biorąc, pojęcie brzmiało wspaniale, uwaga była skupiona na nim do niej. Stycznia 2013 cechował wystawy, która odbyła się w Las Vegas. Już na swoim smartfonie Rosyjskiej został uznany za najlepszą innowację w branży smartfonów. W tym przypadku, absolutnie nikt nie mylić z faktu, że sprzedaż urządzeń powinna rozpocząć się dopiero w 3 kwartale 2013 roku. Za innowacyjne podejście w rozwoju urządzeń telefonicznych, firma otrzymała w Barcelonie grzmot oklasków i nagród. Obraz zwycięskiego kupującego zawsze można zobaczyć na polu spod Yotaphone.

Opóźnienia w rozwoju

Jednocześnie Yota Devices Uważa się, że rozwój smartphone zajmie mniej czasu niż w rzeczywistości wydarzyło. W rezultacie, specyfikacje pozwalają urządzeniu na to rozsądny zakres cen. Stało się jasne podczas ogłoszeniu urządzenia. To samo było z powodu zaangażowania firmy jest uwolnienie smartphone jak najszybciej? Chodzi o to, że w tym czasie na rynku stara się wyrwać firmę oferującą akcesoria firmy Apple dla swoich produktów, które mają podobną koncepcję.

Jednak byłoby lepiej Urządzenia Yota przyniósł rozwój na uwadze, ponieważ projekty Apple i nie pojawił się na sklepowych. Powodem była problemem w rozwoju logistyki. Aby rozwiązać te pytania, jak widać, firma szybko się niepowodzeniem.

W drugim patencie ekranu

Warto odnotować fakt, że pojęcie drugim ekranie pojawił się na długo przed, jak to ogłosił firmę Yota Devices. patenty firmy Samsung odnoszące się do tego pomysłu, odnoszą się z powrotem do 2000 roku. W tym samym czasie, to technologia i rozwija przez firmę Nokia. Ale to, co naprawdę ważne, aby realizować plan faktycznie zarządzają wyłącznie rosyjskiego producenta.

Obie firmy nie realizują projekty ze względu na fakt, że szansa sprzedaży takich urządzeń była niska. Ale złożoność, która jest wyjątkowo widzianego z punktu widzenia inżynierii, problem ze wsparciem technicznym pracy telefonu – to jest odpychany tylko producentów. Okazało się, że koszt kosztów rozwoju i produkcji przekroczyła zwrot produktu.

Teraz rynek telefonów komórkowych pierwsze miejsce na wykonanie trwa, oczywiście, nie Yotaphone. rosyjski producent, jednak w tym zakresie osiągnęły dokładnie jeden cel – oryginalność. Więcej na półkach podobnych urządzeń nie znajdziesz.

projekt

Rosyjski smartfon Yotaphone posiada obudowę typu monoblok. Przetwarza on nie jest możliwe. Użytkownik nie może również dotrzeć baterię urządzenia. Nie bój się warto. Teraz na rynku istnieje wiele modeli o podobnej budowie ciała. Co więcej, nie jest to przypadek, ale trend.

We wszystkich trzech płaszczyznach rosyjski smartfon Yotaphone metrykę posiada następujące informacje: jego długość wynosi 133,6 mm, szerokość – 67 mm, grubość 9,99 mm. Przy takich wymiarach, smartfon waży 146 g

Natychmiast możemy powiedzieć, że waga telefonu jest wystarczająco duża. Ale rozmiar jest stosunkowo niewielka. Uderzające połączenie, prawda? To sprawia, że możliwe bez żadnych problemów, aby umieścić telefon w ręku. W produkcji wykorzystywane tylko do plastiku. Brak części metalowych użytkownik nie będzie go znaleźć. Nawiasem mówiąc, czuć i wygląd plastikowy jest wykonany jakościowo. Obejmuje ona ściany boczne i ramę urządzenia.

Rosyjski smartfon Yotaphone, przeglądy, które pod względem konstrukcji, w większości przypadków pozytywne, dostępny w kolorze czarnym oraz w kolorach czarnym i białym. W fazie rozwoju obejmuje również trzecią opcję, kiedy cały telefon był biały. Jednakże w trakcie badania zaobserwowano, że kolorów nie jest korzystne ze względu na szybkie zużycie i starzenie.

Urządzenie wykonane w kolorze czarnym, wygląda bardzo imponująco. Jej przedni panel zawiera aparat przedni widok. Jeśli przyjrzeć się dokładnie, można zauważyć po prawej czujnik jest odpowiedzialny za zbliża się do obiektu. Ale ruch nie było tak łatwo obliczyć, ta firma ma pod opieką.

Lewy panel posiada klawisze do regulacji głośności. Górna strona jest wejście na przewodowym zestawem słuchawkowym, jak również przyciski do włączania i przełączania Yotaphone. opinie klientów wskazują, że jest bardzo przydatny jest drugi mikrofon, ale z kartami SIM mieć trochę kłopotów.

pokaz

Jeśli umieścić telefon na stole, a głównym ekranie będzie znajdować się poza Yotaphone odróżnić od zwykłego smartphone system operacyjny Android jest dość problematyczne. Ekran nie jest zbyt duża. Jego przekątna wynosi zaledwie 4,3 cala. W tym samym czasie mapowania 16,7 milionów różnych kolorów zapewnia rozdzielczość 720 x 1280 pikseli.

Natychmiast należy powiedzieć, że obrazy są wyświetlane z wysoką jakością. W smartfonie bardzo ładne odwzorowania kolorów. Kiedy światło słoneczne to również zachowuje się dobrze w tym względzie. Być może jedyną wadą jest tylko rozmiar. Jeżeli jesteś dawno używany iPhone, a następnie, w zasadzie, nic strasznego się wydarzy, a ty nawet nie zauważysz różnicy między ekranami. Ale jeśli wcześniej stosowane urządzeń z systemem Android lub Windows Phone, który miał ekran o przekątnej 4,7 cala (i więcej), to prawdopodobnie będzie niemile zaskoczony. Jeśli mówimy o sile wyświetlacza, nie jest używany Gorilla Glass.

Przy takiej wielkości ekranu użytkownik nie będzie miał problemu z komunikatami pisanie SMS, rozmów telefonicznych, słuchania muzyki. Jednak stale „surfowania” w sieci, aby siedzieć w sieciach społecznych, czytać e-książki i artykuły z wykorzystaniem Yotaphone – wszystko to z pewnością nie jest najlepsze rzeczy, które możesz zrobić.

Drugi ekran (natychmiast ostrzec tych, którzy nie mają doświadczenia z tego typu smartphone) nie dotykać. Te grabie natknąć niemal wszystkich użytkowników. zarządzanie ekranu odbywa się przez dotyk strefie, znajdującej się na dole. Wielkość pozostaje taki sam, równy 4,3 cala, ale rozdzielczość jest zmieniana. W tym czasie, to tylko 360 x 640 pikseli. Ekran ma podświetlenia. Dlatego praca z nimi wydaje się możliwe tylko wtedy, gdy nie jest źródłem oświetlenia.

Ale jeśli ekran jest jasny obraz na nim będzie odpowiedniej jakości. Powłoka może zadowolić tych użytkowników, którzy zawsze wykonują telefon w torebce, kieszeni, w ogóle wszędzie, ale wraz z innymi przedmiotami. Rzecz w tym, że zasięg nie jest wymazane. Brak zadrapań na prowadzenie z tymi samymi kluczami praktycznie niemożliwe do uzyskania.

żywność

Bateria typu litowo-jonowy, jego pojemność wynosi 1800 mAh, co jest całkiem do przyjęcia. W internecie znaleźć dokładne informacje na temat czasu pracy nie będzie działać. Jednak w praktyce okazuje się, że można rozmawiać przez telefon godzinę i pół, aby wysłać kilkadziesiąt wiadomości, słuchać muzyki przez około godzinę, zapoznać się z informacjami na ekranie około godzinę, a następnie smartfon wytrzyma jeden dzień bez dodatkowych opłat,.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem, telefon jest już rozładowany później w godzinach porannych. Specjalne łamigłówki w tej sprawie. Jednak przy tak małym ekranie jest dość wątpliwe, że nabywca będzie używał smartfona na stałe „surfowanie” w Internecie. Zwykli użytkownicy, pracujących zgodnie z planem „nazywa – SMS – zwraca – SMS”, będą mogli korzystać z telefonu przez cały dzień. Akumulator jest ładowany przez 100 procent w ciągu zaledwie półtorej godziny.

Podsumowując, możemy powiedzieć, co jeszcze opracowany Yotaphone. Recenzje nim wykazać, że urządzenie jest dobra tylko w kategoriach „elitarnej dialer”. Reszta powodu, żeby go samego zakupu nie jest.

wydajność procesora

Podstawą jest smartphone chipset Qualcomm rodzina. W praktyce, gdy telefon jest stosowane jego dwurdzeniowy rozwiązanie. Jest to w rzeczywistości typowe dla czasu przeszłego, teraz z tego nurtu, wielu producentów urządzeń starają się pozbyć. Częstotliwość pracy z jąder jest na 1,7 GHz.

pamięć urządzenia

Tutaj wszystko jest o wiele bardziej interesujące. W rzeczywistości, po aktywacji urządzenia użytkownika dostępny jest tylko połowa ilości pamięci. Wielkość pamięci RAM 2 GB, natomiast budowa jest 32 GB. Użytkownik może użyć do ich osobistego użytku jedynie około 26 GB przydzielonej objętości. W zasadzie, w pamięci długotrwałej i „RAM” Sytuacja jest dość stabilna. Warto zauważyć, że smartfon może jeszcze podobać pod względem wydajności. Yotaphone, których opinie są ocenę „dobry” w ogóle, pokazują, że w warunkach technicznych, urządzenie nie daje tak samo.

kamera

Jasność i nasycenie zdjęć z tego modelu, smartphone jest na wysokim poziomie. Aparat ma rozdzielczość 13 megapikseli, to pozwala nagrywać filmy w wysokiej jakości. Szybkość ramki może wynosić do 30 sztuk na sekundę. Auto Focus okresowo słabnąć.

Z wszystkich tych korzyści, przeglądać zdjęcia za pomocą komputera osobistego, użytkownik może upewnić się, że zdjęcia nie są jakości. Jeśli oświetlenie jest złe, dobra jakość zdjęć można zapomnieć. Jeśli deweloperzy chcą modelować, będą one zdecydowanie poprawić jakość pracy urządzenia w tym zakresie. Jednak to wszystko jest teraz niczym więcej niż plotek, przynajmniej przed oficjalnym ogłoszeniem i prezentacji nowego modelu.

Jakość zdjęć – minus Yotaphone. Opinie i przykłady wyraźnie pokazują, że wiele urządzeń w niższej cenie fotografowanie nie wiele lepiej.

Yotaphone: Opinie obcokrajowców

rosyjskie produkty sprzedawane są aktywnie i za granicą. Opinie użytkowników smartfonów zagranicznych niezbyt różnią się od poglądów naszych współobywateli. W każdym razie, firma ma miejsca na rozbudowę, rozwój i poprawić go. Yotaphone, opinii użytkowników biegunowości, która jest teraz oczywiście nie na czele komórkowych zakupem. Jednak być może sytuacja zmieni się wraz z upływem czasu.