217 Shares 3121 views

Wzór spódnica-lat i podejmowania oświadczenie

Spódnica rok dziwnego, to ulubiony ciuch dla wielu kobiet. Wdzięcznie na biodrach i lekko spalony od góry do dołu, wygląda bardzo imponująco. Poza tym roku spódnica optycznie wydłuża nogę, dzięki czemu są szczuplejsze. Szyć zaklęcie na własną rękę?


Spódnice dla takiego planu, można użyć dowolnego materiału spódnica z jedwabiu, wełny, od bielizny do satyna, tak, że można dać upust własnej smaku i wyobraźni. Ilość materiału zależy od obliczenia długości spódnicy. W klasycznej wersji, jest to około 75 cm. Ale jest dużo skróconymi wersjami spódnicy roku, które również wyglądają bardzo imponująca i niezwykła.

Modelowanie i szycie, potrzebujemy odpowiedniego wzoru spódnicy. W przypadku pomiarów, które usuwają talii i bioder, dzieli na pół i obliczyć wymaganą długość. Rysujemy prostokąt o odpowiednich parametrach. Wyciągnąć przednie, tylne i boczne strzałki. Dla doświadczonego krawcowa, aby ułatwić i początkujących pomogą dowolny wzór spódnica prosty krój, został znaleziony w magazynie mody. W oparciu o nią bardzo łatwo modelować spódnica-lat.

Wzór jest gotowy, będzie przesunięty na boki w dół 25-30 cm, co odpowiednią linię poziomą. Obie połówki wzór – przednie i tylne – ma być podzielone na pół. Teraz, dzięki linii, będzie to łatwe, aby przesunąć strzałkę w odpowiednich miejscach.

Zwróciliśmy wzór spódnicy, reprezentujących cztery kliny: dwa z przodu i dwa z tyłu. Teraz, w dolnej części każdy z nich powinien być spalony, kładąc lewą i prawą około 15-20 cm (w zależności od tego, jak szeroko chcesz flarę). Wycięte z materiału podstawowego z tych dwóch części od siebie klinów, jak i przepony pasa. Jej długość jest mierzona w pasie nie zapomni dodać 3-4 cm dla elementów mocujących. Cięcie części pozostawiając dodatek szew i pół centymetrów.

Pozostaje zmieść wszystkie szwy umieszczonych na wzór, z wyjątkiem środkowego tyłu. W nim będziemy szyć ukryty zamek. Sew wszystkie szczegóły, przetwarzamy krawędzie składany uchwyt i dno. Można to zrobić przez samochód lub ręcznie, ukryty szew. Na taśmie sprawia pętlę i przyszyć guziki.

W rzeczywistości lat spódnicy gotowy. Ale są też różnice. Po pierwsze, może to być kliny są cięte nie tylko stawów, ale także być modelowany z przepony. Po drugie, na boki może być umieszczone podcięcia, różne rozmiary. będzie wyglądać elegancki i reprezentacyjny. W każdym razie, jak podcięć na dnie, który jest bardzo popularny dzisiaj.

Po trzecie, wzór spódnicy rok może być zbudowany w taki sposób, że kliny były w różnych kolorach i fakturach. połączenie z przezroczystego i nieprzezroczystego tkanki szczególnie efektywnie wygląda.

Pracochłonne w wykonaniu, ale bardzo piękny wzór spódnica z zaokrąglonymi dolnymi krawędziami. Nic dziwnego, że jest często używany do szycia z wieczorowych i ślubnych sukniach. Spódnica z ukośnym podciętym jarzma wygląda ekstrawaganckich i odważnych dziewczyn, które lubią wyróżniać się z tłumu.

W skrócie, aby uszyć spódnicę-lat nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Spośród wielu modeli będzie miał tylko wybrać odpowiednią opcję. W sklepie tego rodzaju rzeczy nie dokładnie kupić!