294 Shares 4370 views

połowu karpia

Karp żywi głównie plankton, czyli jest czystsze wody. Przed połowu karpia prowadzone na takich wskazówek jak belki glonów Reed liści, ogórek i tak dalej. Jednak ta ryba na taką przynętę złapać to było bardzo trudne.


Nowoczesna teoria jak złapać tołpygę, opiera się na fakcie, że przynęta tworzy mgiełkę, i ryby w tym samym czasie, ssanie wodę i ottsezhivaya plankton bani i haka.

Oczywiście, to jest tajemnicą, że rybołówstwo na łapanie karpia. Jest to przede wszystkim elementy, które składają się na przynętę: muszą tworzyć więcej murkiness. W tym celu zrobić dobry użytek z mąki kukurydzianej, mleka w proszku, otręby.

Na pływaka pręt połowu karpia wykonywane rzadko. Mimo to jest bardzo często zdarza się, nawiasem mówiąc, kiedy połowu karpia wędki i inne ryby zostały złowione.

Znacznie lepiej złapać karpia uzyskuje się poprzez połączenie haczyk i przynęta.

rybacka karp muszą być wykonane w miejscach, które spełniają następujące warunki: glina lub kamienny dna zbiornika, płytkich głębokości (2 m), czołowej wiatru. Kolejna sztuczka wędkowania – to złapać na bardzo mocnym hakiem, ponieważ ma wystarczająco dużo tłuszczu wargi.

Będąc gregarious ryby, karp często złapany w urządzeniach takich jak dolnym biegu lub wędką ze szpuli, a powinno być na tyle silne, ponieważ tołpyga często szybko wyskakuje z wody i jednocześnie jest on bardzo silny.

Doświadczeni rybacy wiedzą, co do połowu karpi. Przede wszystkim, to wszystkie załączniki, które mają pochodzenia roślinnego. Większość dysza catchability – młody groszek w puszkach lub gotowane. Hook przebrani kawałki wodorostów, karp trwa od dołu razem z przynętą i połknąć. Okazuje się, że sama ryba jest cięty. Jednakże, jeśli hak nie jest wystarczająco ostry, srebrny karp, czując w wargi niewielkiego ukłucie, natychmiast wypluć hak i dyszę i stado ryb natychmiast przeniesiona w bezpieczniejsze miejsce.

Najczęściej podczas gryzienia żyłki jest wyciągnięta, a potem osłabiony. Wędkarze wiedzą, co uderzy w pierwszej sekundzie, gdy żyłka napięte. W przeciwnym razie już akcja wędkarz nie miałoby sensu, wszystko będzie zależeć od przyszłego zachowania ryb. A jeśli szczęście uśmiechnie, ryby drugą samopodsechetsya czasu.

W każdym przypadku pierwszy sygnał rybaka – pierwsze napięcie. Podcięcie ryby bardzo mocno opór jakiejś piersiach akrobacje, a jeśli udaje mu się ukryć w zaroślach wody, a następnie wyciągnij ją się być dość trudne.

Ze względu na zmętnienie, jakie przynęty, stado ryb zmontowane na miejscu karmienia. Najważniejszą rzeczą w tym – aby dopilnować, aby przynęta nie miał czasu na osiedlenie się na dno.

Do tego dobry użytek perełek pianki.

Na wiosnę, przed szybkim rozkwicie karp żywności Detritus – ilo warstwa powierzchniowa z resztek organicznych. Jednocześnie podnosi karpia męty wokół niego, starając się oddzielić od błota coś smacznego. Z tego wynika, że w zimnych wodach najlepszego karpia złowionego w mulistym dnie.

A w lecie, gdy woda jest pełna fitoplanktonu, tołpyga złapany w każdej trudnej „kwitnący” wody.

Jeśli sprzęt jest obecne lornetka rybackie, mógł łatwo zobaczyć na powierzchni kwitnące kręgów zbiornikowych – karp zjada powierzchnię plankton. I znaleźć ryby – to połowa sukcesu przy połowach karpi. Dalej już – trick. W tym przypadku jest podawany płytkie przynęty na głębokości dziesięciu centymetrów.

Karpie są bardzo imponujące rozmiary, które również należy rozważyć podczas połowów. Czasami osoba może ważyć około pięćdziesięciu kilogramów i czasami trudniej …

Tak udany zgryz!