869 Shares 8373 views

Władimir Naumow: biografia, kino, życie osobiste

Piękne, śpiewane przez poetów, miasto nad Newą, 1927. To było w tym czasie w rodzinnym znanego operatora Nauma Solomonovicha Naumova-Sentinel i jego urocza i utalentowana żona, aktorka i pedagog VGIK Agnii Burmistrovoy, urodziła syna Włodzimierza.

Skazany na sukces

Chłopiec od dzieciństwa był skazany na sukces, bo wychował się w atmosferze ciągłego strzelania, dyskusje skryptów i prób. Znani aktorzy, filmy z którego wykonane płacz i śmiech całego narodu radzieckiego, był Vladimir ciotek i wujków, którzy byli zajęci zabawy z dziećmi i smyshlonym przewidział wielką przyszłość dla niego. Władimir Naumow, którego biografia została już wstępnie ustalona, nie zawiódł oczekiwań bliskich, on znakomicie absolwentem Reżyserii Wydziału VGIK i został asystentem swojego nauczyciela Savchenko na filmie „Taras Bulba” i „Third Strike”.

Na planie poznał ALS, twórczy związek, który przyniesie mu w przyszłości światowej sławy. Podczas kręcenia filmu była tragedia, a główny reżyser zmarł nagle, Naumov stał na czele grupy i był w stanie doskonale dopełniają obrazu, który natychmiast zakochał się publiczności wielu milionów.

Als i Naumov

Po tak udanym debiutem Naumov stał się bardzo popularny, został wybrany na szefa pracowni „Union”. On, wraz ze swymi współpracownikami als zaczyna kręcić epickie filmy rewolucyjne. Temat ten był w tym czasie bardzo popularne i prawie wszyscy znani filmowcy zwrócił się do rewolucyjnych tematów, ale nie wszyscy byli w stanie strzelać jak realistyczny i jednocześnie z romantyczną nutą, jak udało mu się zrobić Alexander Alov Vladimir Naumov.

Malowanie „Jak hartowała się stal” dostać prawdziwe arcydzieło, która weszła w całej antologii światowego kina. Znany dzieło zostało wydane w sposób nowy, znakomity wybór młodej utalentowanej obsadzie wykonany ten film naprawdę popularne. Twórczy tandem nabiera rozpędu, filmy Władimir Naumow czekał niecierpliwie przed kin wyłożone kolejkę kilometr. To jest prawdziwy narodowy uznanie.

Powszechna akceptacja mistrza

Granicą dyrektorzy stał się znany po obrazie „przychodzących światowej”. Krytycy zareagowali bardzo pozytywnie na radzieckich filmowców, film otrzymał wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień.

Pomimo tej sławy i zrozumienia ze strony władz sowieckich, Władimir Naumow był prawdziwy mistrz, z dala od polityki i zrób to, co uważa za stosowne. Dowodem na to jest filmowa adaptacja „Nasty anegdoty” Dostojewskiego z Evstigneev w roli tytułowej. Film okazał się być bardzo realistyczny i urzędnicy z kina uważał go zbuntowany i anty-sowieckie. Przez długi czas obraz leżał na półce, ale w 1987 roku ujrzała światło i zostały docenione przez publiczność. Władimir Naumow pokazał siebie jako prawdziwego mistrza psychologicznego filmu, czy to filmowa adaptacja słynnego dzieła, lub po prostu nowoczesny scenariusz. Jego bohaterowie są jasne i niezapomniane sytuacje tragiczne zawsze jest tak ważne, że bohaterowie ekranu widzowie często rozpoznają siebie.

"Running"

Najbardziej charakterystycznych w przeznaczeniu tandem był adaptacją słynnej powieści Michaiła Bułhakowa „Running”. Muszę powiedzieć, że Bułhakow w tych dniach nie jest szczególnie mile widziane, to prawie nie publikował, a na terenie całego kraju wszedł niewidomych kopii drukowanych z rąk powieści „Mistrz i Małgorzata”. Dlatego śmiały decyzja zrobić film o Białej Gwardii, który pokazuje zwykłych Rosjanie zasługują na ich cierpienie, miłość ojczyzny, ideałów i tragedii życiowych, był swego rodzaju wyzwanie.

Kreatywny zespół aktorów zostało idealnie dopasowane na zestaw dzieje tajemnicy wielkiej literatury. Tradycyjne wzory zostały zapomniane, ponieważ zostały przedstawione Whites że bandytów rodzaju, uciskania i niszcząc ich rodaków. Głównym tragedia całego pokolenia znakomitych oficerów, którzy byli zabawki ustrój a rewolucja, sprawi, że płakać i śmiać się. Premiera filmu była zbliżona do wybuchu bomby. Reżyser Władimir Naumow całkowicie przekroczył utartych stereotypów kina radzieckiego i udał się do innego poziomu doskonałości.

"The Legend of Till"

Najważniejszą rzeczą w unii dwóch podobnych poglądach była chęć stworzenia film dla wszystkich, ale nie zwykłe folie i adaptacja filmu, a w każdym nowym zdjęciu jest coraz częściej ujawniają tożsamości samych reżyserów. „The Legend of Till” został nakręcony po raz pierwszy, aż Naumova nikt nie myślał o ciekawej fabuły wielkiego dzieła. Młodzi ludzie docenią to zdjęcie, a film stał się bardzo popularny. Starsze pokolenie pamięta rewolucyjne patriotyczne filmy Alova i Naumov, zareagował na obraz cool i oskarżył dyrektorów flirtuje z Zachodem i tworzenia non-Radzieckiego filmów ideologicznie, ale to nie miało wpływu na twórczych planów, bo front był już „Teheran-43.” Władimir Naumow, którego biografia jest bogaty w ciekawe znaczących osiągnięć, pracował nad filmem o szczególnym znaczeniu, był już doświadczonym reżyserem i chciał innowacyjne pomysły i oryginalne podejście do znanego motywu.

"Teheran-43"

Problem osobowości w historii świata i możliwości jednostki do wpływania na bieg historii nie jest zazwyczaj podniesiony przez radzieckich reżyserów, jako dziecko osoby wymienionej jako trybikiem w wielkiej maszynie państwowej. Cechy osobiste nie były mile widziane, a więc film „Teheran-43” może być uważany za pierwszy w całej serii obrazów na ten temat.

Ciągłe skoki w czasie, równoległe historie, historyczny motyw i dość nietypowe dobór aktorów uczynić ten obraz arcydzieło sztuki filmowej. Młoda Belokhvostikova i Alain Delon wyglądał jak istoty z innej planety, film był zafascynowany tym, że historia została unfabled, były prototypy bohaterów. To było absolutne zwycięstwo.

muza

Reżyser Władimir Naumow nakręcił film na wieki, jest wciąż szuka ludzi interesu wszystkich grup wiekowych. Druga żona Władimira Naumowa Natalia Belokhvostikova stała się muzą reżysera. Oprócz wyjątkowego piękna, młoda aktorka ma niezwykły talent i spryt, zagrała wiele scen według własnego uznania, a następnie Vladimir uzgodnione z wizją jego żony. Natalya Belohvostikova i Władimir Naumow jest doskonałym Para dwóch utalentowanych ludzi, w pełni uzupełniają się wzajemnie. Jest to niemożliwe, aby wymienić wszystkie tytuły i nagrody, które otrzymali za swoją pracę. Stała muza reżysera zawsze przynosi do wspólnej pracy nowych niuansów tych interesujących ustaleń filmów stała się bardziej interesująca. Alexey Naumov Władimir Naumow syn z pierwszego małżeństwa z aktorką słynnego Elsa Lezhdey nie poszedł w ślady ojca, stał się artystą, a ostatecznie uzyskał wielką sławę w kraju i za granicą. urodziła drugie małżeństwo w Naumova córki, że upór ojca został nazwany na cześć swojej matki Natalii.

Generalnie spotkać wybitnych maestro i młoda dziewczyna okazuje miłość od pierwszego wejrzenia i że małżeństwa są w niebie. Natalya Belohvostikova i Władimir Naumow spotkał się z samolotu, kiedy reżyser przyleciał, aby przesłać obraz do kolejnego festiwalu, wydaje się, że Natalia jest także do wysłania jako wykonawca nominowany za rolę tytułową w filmie „w jeziorze.”

szczęście rodzinne

Oni otrzymali nagrody każda oraz relacja zaczęła rozwijać się szybko. Wielu próbowało odwieść 18-letnia Natalia z tego małżeństwa, ale stanęła mocno na jego i miała rację. Ich rodzina okazała silny, i żyli bardzo szczęśliwie przez wiele lat, aż do śmierci reżysera. Władimir Naumow, którego biografia została pierwotnie określona, lewa nieocenioną piętno na rosyjskiej kinematografii, jego filmy są wciąż żywe i wciąż zachwycają widzów.