474 Shares 7147 views

Jak umieścić krótkie włosy po wykonaniu fryzurę swoich marzeń

Podjąwszy na skrót, wiele kobiet ma nadzieję, że włosy będą miały pożądany kształt bez żadnego wysiłku z ich strony. Po wyjściu ze swojego fryzjera, widzą w lustrze po idealnej zarysu pozornie niewielkim wysiłku z jego strony. Jednakże, jest to mylące. W kabinie, a przede wszystkim do nowo przycięte włosy, fryzjer można łatwo osiągnąć pożądany kształt i zwijanie. Ale już następnego dnia, właściciel domu nowy obraz będzie rozczarowany. Po umyciu głowy, nie wiedziała, co robić dalej i jak umieścić krótkie włosy. Najważniejsze – aby zrozumieć, jaki rodzaj fryzury robi swoje włosy. Po ustaleniu tego, można łatwo odpowiedzieć na pytanie: „Jak sprawić r ? Na krótkie włosy”

Geometria jest prosta

Wyraźna grafika fryzura może sobie pozwolić właściciel idealnie płaska i dobrze farbowane włosy. Oczywiście, każdy może odwołać się rano do prasowania, ale to będzie nadmierne obciążenie dla niemal każdego włosa. Dlatego Twój fryzjer może odwieść cię od geometrycznej fryzury, jeśli lubisz bohaterkę filmu „Kudryashka Syu.” Jak umieścić krótkie włosy, jeśli chcesz – i wydłużonej kątowy bob bob z podniesionym tył głowy? W tym przypadku najważniejsze – dokładność podczas pracy z suszarką do włosów. Nieostrożny bardziej skomplikować suszenia stylizacji włosów. Po nici nie wystaje w różnych kierunkach, aby przejść drogę Miało do opanowania podczas koszenia. Układania fasoli muszą skręcać włosy wewnątrz okrągłej szczotki, a następnie skupić się wskazówki woskiem, żelu lub szminki. Czasami za najlepszą tekstury można użyć lokówki. Kwadrat z podniesionym szyi wysuszono kolejno, zaczynając od tyłu głowy. Pożądane zastosowanie na prostowanie włosów i środków mocujących.

Wiry i retro

Jak umieścić krótkie włosy w takim przypadku, jeśli się odważysz skopiować słynną fryzurę Zelda Fitzgerald? Niezdecydowanie jest uzasadnione – Niedługo loki mogą wyglądać głupio i uproszczony wygląd. Ale tylko wtedy, gdy są niedbale bita i słabo udokumentowane. Nie ma potrzeby, aby wierzyć słowami stylistów reklamach, które twierdzą, choć niewielką ilością lakieru lub sprayu do włosów, idealny poprawki na dzień. Wtedy będzie można zapomnieć o kwestii rzekomo dywagacje: „Jak umieścić krótkie włosy” Niestety, fryzura w stylu 30-tych wymaga dużo dokładniejsze utrwalenie. Tworzenie włosy na wyrzucone do włosów kręconych pomoc, żelaza włosów lub lokówki i niezwykle krótkie loki może po prostu suchy suszarka do włosów i rąk. We wszystkich tych przypadkach, pożądane jest, aby zastosować do mycia z maksymalnym stopniem utrwalenia tych, które pasują do Twoich potrzeb. Po zakończeniu suszenia, należy posypać lakier do włosów, nie przesadza z ilością. A następnie dodatkowo podkreślają najbardziej niesforny kosmyk wosku lub jej pomóc, aby przejść do żądanego kąta za pomocą kołków.

Ultra i skrzaty

Rihanna i Kira Naytli regularnie angażują podziwu spojrzenia fotografów na czerwonym dywanie. Last but not least dzięki fryzurę. Pixie fryzura – jeden z najbardziej ekstremalnych geometrycznych opcji fryzurę. Ale jego poglądy mogą zaimponować nawet doświadczonych miłośników krótkich włosach. I opieka nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Musimy tylko zaopatrzyć się arsenał produktów do stylizacji. Więc jak zrobić piękne fryzury dla krótkich włosów, jeśli jesteś w ekstremalka prysznicową i zbuntowany? Pixie jednoznacznie wybrać, biorąc pod uwagę, że połączenie długich nici (lub wydłużonych grzywką) o bardzo przyciętego czuprynie luzem wymagają dwóch różnych zestawów stylizacji. W niektórych miejscach, nawet szef może być ogolony, więc warto pomyśleć o tym, jak dostać się do wykończenia. Pomoże to w domu, aby wspierać zadbane włosy. Układanie pixie jest dać częścią długimi włosami właściwym kierunku, idealne ustalania i stosowania połysk, aby zakończyć działanie oślepiające.