483 Shares 6327 views

Krasnojarsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny (KSPU) im. VP Astafieva: wydziały, specjalności, Rektor

Każda instytucja edukacyjna ma swoją historię. Jest on dostępny i Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny Krasnojarsk (KSPU im. Astafieva VP). Instytucja działa jak sama nazwa wskazuje, Krasnojarsk. Jest to jeden z największych i najstarszych placówek oświatowych w Syberii.

Przeszłość i teraźniejszość

Uczelnia w Krasnojarsku został założony w 1932 roku. Początkowo było to, przyznano mu tytuł – Państwowy Instytut Pedagogiczny. Szkoła miała cztery przedziały. W pierwszym roku został zapisany tylko 118 uczniów i 50 studentów. Nie wszczęcia aż do 1993 roku. Konwersję prowadzi się następnie, w wyniku którego praca ciągłego, nie instytucji i uniwersytetu. W 2004 roku nastąpiła kolejna znaczącym wydarzeniem w historii szkoły. Nadano mu nazwę VP Astafieva – wybitny rosyjski pisarz, honorowy profesor Karelski Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego.

Przez wszystkie lata swojego istnienia University udało się osiągnąć znaczne. W niektórych obszarach, to przekroczyła uniwersytetach w Krasnojarsku i był uważany za jednego z czołowych szkół wyższych Syberii i Dalekim Wschodzie, uczestniczących w szkoleniu pracowników dydaktycznych i prowadzenie działalności badawczej. Uniwersytet jest znany z jakości kształcenia, jest dobrana tak wielu wnioskodawców przesiewania z innych postaciach.

Krasnojarsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny jest największą instytucją edukacyjną. Posiada 5 budynków, które znajdują się w różnych miejscach miasta:

 • pierwszy 5-kondygnacyjny budynek położony na ulicy Lebiediewa, 89;
 • Po drugie, budynek 2-kondygnacyjny – na Prospect Mira, 83;
 • Trzeci, 4-piętrowym budynku – na ulicy Karl Marx, 100;
 • czwarty, 4-piętrowym budynku – na ulicy Perenson, 7.

Plany na przyszłość

Uniwersytet nie chce na tym poprzestać. Zamierza:

 • stworzenia bardziej przyjaznego środowiska dla rozwoju zawodowych, osobistych i społecznych cech;
 • dostarczenie nowej jakości kształcenia poprzez wprowadzenie wyników badań naukowych i nowych technologii;
 • rozwijać współpracę międzynarodową.

W przyszłości uczelnia planuje dalsze rozszerzenie zakresu usług edukacyjnych. To jest plusem dla studentów, ponieważ są one w stanie otrzymać odpowiednią wiedzę zażądał specjały. Jest to również pozytywny wpływ na uniwersytecie. Rozszerzenie listy usług pozostanie organizacja konkurencyjna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krasnojarsku i Syberyjski Okręg Federalny.

kanclerz

Walerij Anatolevich Kowalewski – ta osoba jest aktualnie Rektor Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krasnojarsku. Bierze to stanowisko nie tak dawno temu. W kwietniu 2014 roku, VA Kowalewski powierzono wykonanie obowiązków rektora, aw grudniu 2015 roku został mianowany na to stanowisko zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki kraju. VA Kowalewski już dawno pracował w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krasnojarsku. Pracownik uniwersytetu, stał się w 1986 roku. Początkowo był starszym wykładowcą na Wydziale Psychologii i Pedagogiki, a następnie został szefem zespołu. Od 2012 był prorektorem do spraw nauki na uniwersytecie.

Struktura uczelni

Krasnojarsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny składa się z pięciu wydziałów, pięć instytutów i jeden dział. Wszystkie z tych jednostek strukturalnych przeprowadzana jest przygotowanie studentów do wielu dziedzinach. Istnieje również 43 departamentów, w których prowadzone są niektóre tematy.

W odniesieniu do oddziałów warto zauważyć, że wcześniej KSPU Astafieva (Krasnojarsk) świadczy usługi edukacyjne w czterech miastach – Aczyńsk, Kansk, Norylsk i Zheleznogorsk. Obecnie nie ma żadnych oddziałów. Wszystkie z nich zostały wyeliminowane.

Karelski Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny, Wydział: szczegóły

Struktura Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego Krasnojarsk obejmuje następujące wydziały:

 • chemia, geografia i biologia;
 • języki obce;
 • szkoła podstawowa;
 • Filologia;
 • Wydział Historii.

W wydziałów uczelni wyższej zapewnia nie tylko wykształcenie. Również gospodarze szereg ciekawych działań, aby poszerzyć horyzonty uczniów i nowej wiedzy. Na przykład, pod koniec 2016 roku zorganizowano warsztaty na Wydziale Filologicznym, mające na celu zachowanie tradycji mieszkańców Syberii. Impreza odbyła ensemble „pocieszającą kanarka”, który przyszedł z Barnauł, Krasnojarsk i lokalnego zespołu „Living starożytności”. Uczniowie zostały wprowadzone do funkcji stron i gier do nich.

Czytaj więcej na temat instytutu i wydziału

Struktura KSPU im. VP Astafieva ma również pięć instytutów:

 • Wychowanie fizyczne, zdrowie i sport o nazwie IS Yarigina;
 • Technologie humanitarne i społeczne;
 • psychologiczny formacja pedagogiczny;
 • informatyka, matematyka i fizyka;
 • szkolenia i dodatkowe wykształcenie.

Wśród jednostek strukturalnych nadal notowana Departament sportów walki. Tutaj, podobnie jak w innych wydziałów i instytucji są usługi edukacyjne – przeprowadzone przygotowanie kawalerów i mistrzów na kilku frontach.

wydziały uniwersyteckie: niektóre specjalne i przechodzącej zdobywa

Wielu wnioskodawców w wyborze obszarów szkolenia w KSPU nich. VP Astafieva uwzględniać minimalne wyniki Dopuszczenie ubiegłym roku na budżet miejsc. Mała szybkość wprost w budżecie na 2016 wydział został na wydziale chemii, geografii i biologii, specjalność „Teacher Education” (dwa profile kształcenia: angielski + geografii). Był 141 punktów.

Wysokie stawki legitymacji jest na specjalności „Teacher Education” (z dwóch profili szkoleniowych reprezentujących języków obcych). Należy do wydziału języków obcych. W pierwszym etapie dopuszczenia do uniwersytetu rejestrowane 252 punktów, podczas gdy drugi – 244. Karnet zaznaczyć Wydziału Historycznego też był znacznie niższy:

 • 222 punktów do „kształcenia nauczycieli” w historii i prawa;
 • 239 – pierwszy etap przyjmowania i 218 punktów – drugi etap kształcenia nauczycieli „” w historii i języka obcego.

Instytucje KSPU: specjalność, maksymalne i minimalne wyniki mijania

Minimalne uboczny wyniki zanotowano w Instytucie psychoedukacja-pedagogicznych (w porównaniu z innymi instytucjami, które są częścią Uniwersytetu Pedagogicznego Krasnojarsk State):

 • w komorze wewnętrznego „Psychology Pedagogicznej przedszkola” – 173 punktów w pierwszej fazie rejestracji i 172 punktów – na drugim;
 • korespondencyjnie na kierunku „pedagogika przedszkolna” – 130 punktów.

Najwyższy wskaźnik wprost KSPU im. VP Astafieva w 2016 roku był w Instytucie Wychowania Fizycznego i Sportu, Zdrowia nazwie IS Yarigina na specjalności „Bezpieczeństwo i trening fizyczny” – 239 punktów na pierwszym etapie przyjmowania i 235 – w drugiej.

Działania jego historii i zaproponowane: Zakład sztukach walki

Dział – unikalna jednostka strukturalna Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krasnojarsku. Powstał niedawno. W 2016 roku, DG Mindiashvili będąc krzesło metodologii i teorii walki, on wyraził ideę utworzenia nowych jednostek naukowych na uniwersytecie. Specjalista zaproponował otwarcie działu sportów walki. Naczelnik Wydziału poparła wniosek. W ten sposób rozpoczęła się historia jednostki strukturalnej.

Uczestnicy Departament sztukach walki jest gotowy zaoferować kilka obszarów kształcenia na studiach licencjackich i magistra. Po zakończeniu szkolenia w szkole lub na uczelni może zapisać się do szkolnictwa wyższego:

 • w „Kultury Fizycznej” (w tym kierunku mają profil związany z treningu sportowego);
 • na „Organizacja pracy z młodzieżą” w dziedzinie polityki młodzieżowej.

Edukacja w programach podyplomowych w Karelski Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego (Krasnojarsk), ewentualnie w jednym z dwóch kierunków – „Teacher Education” i „Kultura fizyczna”. Z drugiej ścieżce istnieje tylko jeden program, który odnosi się do preparatu w sporcie zawodowym. W pierwszym kierunku realizowane dwa programy – działalności zawodowej w dziedzinie sportu i wychowania fizycznego i edukacji nauczycieli w dziedzinie sportu i kultury fizycznej.

Podsumowując, warto zauważyć, że w każdym roku badanego państwowego uniwersytetu pedagogicznego ogromna liczba ludzi składania dokumentów do komisji selekcyjnej. Ponad 16% z nich to medaliści, mają doskonałą dyplom. Wybór KSPU jest odpowiednia dla studentów Krasnojarsku, którzy chcą połączyć swoje życie ze sfery edukacji.

Ten wysokiej jakości edukacji szkolnej otrzymać. Potwierdzają to oceny, które obejmują edukację. W 2015 KSPU rankingu 41. z 72 miejsc na liście poszukiwanych uczelni w naszym kraju. Ponadto organizacja edukacyjna zajmuje 11. miejsce wśród nauczycieli szkół wyższych Rosji na średnim wyniku pierwszaków egzamin. Jeśli porównamy Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny Karelski i uniwersytetów w Krasnojarsku, instytut pedagogiczny odgrywa również wiodącą pozycję.