234 Shares 9914 views

Herbata „Plantex” Baby: Podręcznik i opinie

Jednym z pierwszych i najbardziej typowych problemów, które muszą stawić czoła rodzicom nowonarodzonych dzieci są kolki jelitowe, zaparcia i zwiększone wzdęcia. Aby uniknąć nieprzyjemnych objawów obecnie produkowane mnóstwo leków, suplementów i leków biologicznych. Najbardziej odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia. Jednak przed użyciem wszelkich niezbędnych środków, aby skonsultować się z pediatrą. dzieci stają się „PLANTEX” porusza herbaty i znany lek. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Następnie dzisiejszym artykule – to jest to, czego potrzebujesz.


kolki dziecka i leczenie

Kolki u niemowląt są spowodowane brakiem przewodu pokarmowego pożytecznych mikroorganizmów. Dzieci rodzą się z jałowych jelit. Przewód pokarmowy nie jest jeszcze gotowy, aby funkcjonować jako dorośli. Z biegiem czasu, flory jelitowej jest wypełniona prawidłowo, a problem postanawia na własną rękę. U niektórych dzieci trwa 2 miesiące, podczas gdy inne mogą trwać przez sześć miesięcy. Kolki u niemowląt wywołanych przez nadmierne nagromadzenie gazów w jelitach. To powoduje silny ból i dyskomfort. Herbata „Plantex”, aby pomóc poradzić sobie z objawami wzdęcia dziecka, takich jak:

 • nieuzasadnione i częste płacz;
 • Noże suchenie;
 • flatulentsiya;
 • krótkość wiatropędny;
 • zły sen;
 • zaparcia lub biegunki;
 • niespokojne zachowanie podczas posiłku.

Pomimo faktu, że lek jest uważane za bezpieczne i można je nabyć bez recepty, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Należy również zapoznać się z instrukcją, która jest stosowana do każdego opakowania herbaty.

To mówi producent?

Herbata „Plantex” pozycje instruktażowe jak wiatropędny ziołowego leku. produkt ten jest przeznaczony do poprawiania różnych zaburzeń trawiennych okruchów systemu. Producent zaleca stosowanie herbaty z kolką. „Plantex” jest stosowany od 14 dnia życia dziecka. To eliminuje skurcze w przewodzie pokarmowym, jak również, aby ułatwić przejście od karmienia piersią sztuczne. STRESZCZENIE lek wytwarza się następujące działanie:

 • aktywuje stymulowania perystaltyki jelit przez;
 • Stymuluje produkcję soku żołądkowego, która jest niezbędna do trawienia żywności;
 • rozszczepia się pęcherzyki powietrza, co eliminuje wzdęcia;
 • łagodzi skurcze mięśni gładkich, eliminując przyczynę bólu.

Opis preparatu

Herbata „Plantex” wytwarzane w saszetkach dawkowania, które zawierają proszku instant. Obejmuje on:

 1. Suchy ekstrakt z owocu kopru (0,25 g);
 2. olejek kopru (0,024 g);
 3. guma arabska;
 4. Bezwodna dekstroza (glukoza);
 5. laktozę.

Każdy pakiet zawiera 5 g sproszkowanej substancji. Opakowanie zawiera 10, 20 lub 30 saszetek. małe opakowania linie 400 rubli. Herbata „Plantex” zawierające 30 saszetek kosztuje 650 rubli. Producent leku upewnić się, że proces jego przygotowania zostały napisane na każdej torebki herbaty.

przewodnik ostrzega

Pomimo faktu, że „Plantex” herbata jest sprzedawany jako bezpieczny sposób dla noworodków, istnieją ograniczenia w jego stosowania. Przeciwwskazania leku w trochę. Wszyscy są zarejestrowani w instrukcji obsługi. Dokładnie zbadać przedmiot zanim dasz dziecku znaczy.

Jeśli dziecko ma zwiększona wrażliwość na składniki, stosowanie napoju może być przyczyną nieprzyjemnych reakcji alergicznej. Należy pamiętać, że produkt zawiera w swoim składzie laktozy i glukozy. Dzieci z niedoborem laktazy i galaktozy napoju jest przeciwwskazane.

Dzieci w wieku poniżej dwóch tygodni, to narzędzie nie jest zalecane, aby dać. Producent nie może zapewnić, że lek jest bezpieczny.

Kiedy niedrożność użyć „Plantex” herbata nie może. Jeśli istnieje podejrzenie tej patologii, a następnie natychmiast skonsultować się z lekarzem, a nie starają się rozwiązać problem na własną rękę.

Nie powinniśmy ignorować producentem ograniczeń, ponieważ może to prowadzić do nieprzyjemnych reakcji ze strony organizmu dziecka.

Herbata „Plantex”: instrukcje warzenia i dawkowanie

Streszczenie zaleca się pić po posiłku lub w trakcie posiłku. Dawka dla niemowląt i dzieci w wieku poniżej lat wynosi 5-10 gramów leku, który jest 1-2 saszetki. Dzieci z leku, zaleca się 2-3 saszetki dziennie. Dzienna porcja napoju podzielona na 2-3 dawki.

Aby przygotować zestaw musi być w czystym naczyniu do rozpuszczenia proszku. 100 ml wody, jeden worek. Dokładnie wymieszać napój i dodać go do butelki. Możesz podać lek z łyżką, jeśli nie chcesz używać butelek. Producent zakłada się, że zawartość opakowania może być rozcieńczony w mleku matki. Przechowywania gotowej mieszanki nie jest zalecane.

Rodzice chwalą leku

Herbata „Plantex” otrzymała głównie dobre recenzje. Rodzice małych dzieci są zadowoleni z lekiem. Plus wiele leków.

 1. Koszt napój jest stosunkowo niska. Nowo upieczony mama powiedzieć, że zakup dużego pakietu jest bardziej opłacalne.
 2. Napój ma przyjemny smak. Gotować nie trzeba dodać cukier lub inne substancje słodzące.
 3. Dziecko z przyjemnością picia herbaty „Plantex”.
 4. Kochanie, powiedz recenzje, leki uważane są za skuteczne. agenta działającego szybko. Rezultat jest widoczny w pierwszym dniu przyjęcia.
 5. Napój może być używany przez długi czas. Wielu rodziców woli dać go do dzieci do profilaktyki. Takie podejście pomaga zapobiegać kolki, nie czekając na ich wyraźnej manifestacji.

Wszystkie dzieci tolerują leków. Ale podczas gdy rodzice ściśle przestrzegać dawkowania i stosować się do standardowego użytkowania wzoru.

Negatywne opinie konsumenckie

Istnieją przypadki, w których „Plantex” nie spełniają oczekiwań konsumentów. Rodzice mówią, że stosowanie leku nie poprawi stan dziecka. Wręcz przeciwnie, okruchy czuć gorzej. Niepokój wzrósł, i dodać do niej zielone krzesło. Ten obraz, lekarze mówią, oznaką nietolerancji laktozy. W tej sytuacji wskazane jest, aby zrezygnować z terapii i używać innych wiatropędny.

Niewielki odsetek dzieci do picia napoju wywołała alergie. Ona objawia się wysypka i wysoki niepokój (prawdopodobnie ze względu na swędzenie). W większości przypadków takie skargi traktowane te rodziny, w którym napój jest dać dziecku spontanicznie iw nieograniczonych ilościach. Ze względu na fakt, że herbata ma przyjemny smak, dziecko może pić go stale. Mamusie i tatusiowie powinni monitorować ten proces i nie narusza zaleceń instrukcji.

podsumować

Herbata „Plantex” nazywa instrukcja niemowląt skuteczne, naturalne i bezpieczne, który pomaga radzić sobie z kolką. Również pić poprawia trawienie, orzeźwiający. Wymowa smak kopru jak dzieci.

Weź to lekarstwo także matek karmiących piersią. Rodzic, który boi się dać ich dzieci lek może działać w ten sposób. Substancja czynna przenika do mleka matki i niewielką ilość przechodzi do dziecka. Kopru dodatkowo ma korzystny wpływ na laktację. Dzięki tej substancji występuje zwiększony przydział mleka.

nie mogą pomóc, ale zauważ, moms, którzy używają „PLANTEX” herbata że miał korzystny wpływ na ich trawienia. Często po porodzie kobieta cierpi na zaparcia. Powodem są rozciągając mięśnie ściany brzucha, hamował perystaltyka jelit i zmiany stylu życia. „Plantex” delikatnie reguluje ruchliwość przywrócenie funkcji trawiennych. Napój jest doskonałym narzędziem, które pomaga nie tylko dzieci, ale również ich matek.