536 Shares 2210 views

Motocykle Triumph: opis, numer modelu

Motocykle Triumph – klasyczny w każdym znaczeniu tego słowa. Rodzinny biznes, którego historia przeszła do 100-letniej kamień milowy, zawsze wyróżniał się od reszty producentów motocykli. Przynajmniej z tego powodu, że projekt stworzony przez motocykla w czasie stać się rodzajem standardowym stylu, który chętnie stosowane inne firmy do produkcji swoich marek motocyklowych.

Produkcja motocykli

Już pod koniec 1991 roku firma z powodzeniem rozwija produkcję trzech modeli: Trident, Daytona i Trophy, które zostały zaprezentowane na wystawie w Kolonii. Były dwa motocykl Trident, z tomów silników 750 i 900 cm 3, rowery sportowe Daytona o tej samej objętości i motocykli turystycznych Trophy o pojemności 900 i 1200 cm3.

W tym czasie firma wyprodukowała małe motocykle – około 8-sztuk tygodniowo. Jednak po upływie 5 lat, liczba ta wzrosła kilkakrotnie, aw 1996 roku, Triumph firma wydała około 1500 rowerów.

Rozwijamy się równolegle, a firmy takie jak „Honda” i Ducati. W związku z powyższym, lider musiał znacznie przekształcić swoją produkcję, poprawić i rozwinąć nowe motocykle Triumph, które pokonał konkurencję pod względem jakości.

W wyniku tego wyścigu w 1997 roku, firma wydała lepiej (w tym czasie) – modelu T595 Daytona. Było to niesamowite motocykl spowodował popularność firmy i stało się liderem wśród innych roślin.

Skład motocykle teraz

Teraz zakres motocykli „Triumph” jest reprezentowana przez szerokim spektrum rowerów modyfikacje Przemieszczenie od 600 do 1200 cm3, o doskonałej wydajności i oryginalny projekt.

Wizytówka Moto marka – trzycylindrowy silnik, układ wtryskowy i płyn chłodzący. To właśnie te elementy są wyposażone w prawie wszystkie motocykle Triumph. Teraz konieczne jest mieszkać na każdej marki rodzinnej:

  • Triumph Rocet 3 jest królem tego spisu. Wyposażona obscenicznych przemieszczenia silnika – 2295 cm3. Flaga ta ma pojemność 140 litrów. a. Prędkość 100 km / h, a to tworzy się mniej niż 3 s., A jest przy ciężarze właściwym wynoszącym 320 kg. W 2006 roku znaną marką wydała kilka innych modyfikacji Triumph Rocet 3 – Classic. Model ten wyróżnia się nieco innym dopasowanie dla rowerzysty.
  • Cztery. Cechą charakterystyczną tego zakresu stoi legendarny sportowy motocykl Triumph Daytona 650 i King Streets – „Triumph Prędkość Fo”. Oba rowery są wyposażone w potężny silnik 4-cylindrowy silnik z systemem wtrysku paliwa. konstrukcja lekka rama, regulowane zawieszenie i 6-biegowa skrzynia biegów – kilka cech technicznych, które odróżniają tę linię na tle reszty produktów spółki.
  • Triple. Ta rodzina została po raz pierwszy reprezentowany przez innego wystawie w Kolonii. Streetfight Triumph ul potrójny różni się od jego współpracowników unikalną strukturę ramki składają się z lekkiego metalu. Rower jest wyposażony w pełni regulowane zawieszenie i 6 przekładnią. Motocykli Triumph Sprint ST – napis „turystyczny sportowy” różni mocowania wspornika koła napędowego jest wyposażony w silnik trzycylindrowy o pojemności 1050 cm3.

Linijki motocykle

W uzupełnieniu do tych rodzin, firma „Triumph” produkuje kilka serii, które zasługują na szczególną uwagę. Niektóre z tych wierszy są:

  • Twin. Zakres ten jest związany bezpośrednio z Triumph Bonneville – motocykl, który kontynuował tradycję firmy z 50-60 lat ubiegłego wieku. Klasyczna konstrukcja z przeszłości, cylindry pionowe, podwójny rama wykonana ze stali i oryginalnego zawieszenia – Podstawową właściwością posiadał motocykl Triumph Bonneville.
  • Do tej samej rodziny należy Triumph America, wyposażone w tłumiki najnowszej modyfikacji i kleszczy specjalny system układ, który sprawia, że dźwięk motocykla – przypomina pracę silnika 6-cylindrowego.

Zaktualizowane motocykle Triumph

Zakres model stale aktualizowana. Tak więc, w 2013 roku, fani klasycznych rowerach mogli zobaczyć nowy Tiger 800XC Special Edition, Triumph Triumph Thunderbird dowódca Triumph Bonneville T100 inne modele z lepszą charakterystykę.

Kluczową cechą firmy jest szeroki wybór produktów. Są rowery do siekania i motocross, rowery sportowe i enduro. Przyzwoita jakość produkcji i dynamiczny design pozwala każdemu wybrać jego żelaznego konia.