746 Shares 7469 views

Jednofazowe Energy Meter: Opinie Cena

metrów jednofazowe są wykonywane przez jedną lub więcej taryf. Modele z sobą różnią się przede wszystkim w klasie dokładności. Ponadto, przed dobór urządzenia musi uwzględniać napięcie znamionowe. Wiele modyfikacji są wyposażone w system ochrony przed awariami.

Wilgotność względna jest dobrym modelem wynosi 30%. Ponadto, przy wyborze licznika zwrócić uwagę na progu wrażliwości, która jest mierzona w amperach. Powinno być dobrym modelem około 3300 pkt.

Urządzenie jedna taryfa

Licznik energii elektrycznej (jednofazowy jeden taryfy), zwykle wytwarza się z tranzystorów FET. Wiele klienci wybierają ten rodzaj aparatury prostoty i niezawodności. Klasa precyzja w tym przypadku zależy od producenta. Średnie napięcie nominalne wynosi nie więcej niż 250 V.

Parametr granica tolerancji zależy od częstotliwości sieci. Podłączone urządzenia są całkiem różne. Typowo, licznik jest połączony za pomocą zacisków. W tym przypadku należy ustawić modelu jakość może tylko elektryka. Powinien być jeden metr taryfy o 2800 pkt.

Modyfikacja podwójnej częstotliwości

Licznik energii elektrycznej (jednofazowe, dwu-taryfowy) jest duże zapotrzebowanie. Wiele modeli są dostępne w drugiej klasie dokładności. Rezystory stosowane w typie urządzenia impulsowego. Ciśnienie atmosferyczne na modelu jest mniejsza niż 70 mm Hg. Art. Ważne jest również, aby pamiętać, że modele są produkowane w dwóch terminali. W wielu zastosowaniach istnieje system ochrony przed awariami. To powinno być wysokiej jakości licznik dwu taryfowy w rejonie 3200 pkt.

urządzenie wielotaryfowe

Licznik energii elektrycznej (jednofazowe, multi-taryfowy) na rynku nie jest tanie. Parametry są bardzo różne urządzenia. Wielu nabywców wybrać model o wysokiej klasie dokładności. Próg ich czułość 0,2 A. Napięcie nominalne z kolei jest równa 240 V. zakresu prądu obwodu wyjściowego licznika z 1 do 2 watów. To powinno być wysokiej jakości licznik multi-taryfowy 3.800 s.

Recenzje modeli „Merkury”

Licznik energii elektrycznej (jednofazowy), „Merkury” sprzężenie zwrotne od kupujących uzyskać różnorodne, ale w większości pozytywne. Wielu chwalić model dla wysokich dokładności pomiarów. W tym przypadku stosowane są rezystory typu drutu. Zgodnie z dokumentacją na wrażliwość urządzenia na urządzenie 0,2 A. Miernik ciśnienia powietrza – 77 mm Hg. Art. Model ten sprawdza się co pięć lat.

Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby wspomnieć skomplikowanego połączenia. W tym przypadku adapter do trzech terminali nie nadają się do urządzenia. W niektórych przypadkach przegrzania kondensatorów. Licznik wyświetlacz nominalne napięcie 230 V. W tym przypadku, współczynnik odchylenia jest stosunkowo niska. Należy również wziąć pod uwagę wysoki koszt towarów. Cena za tego licznika wynosi około 3600 pkt.

Model ACE 2000 opis, opinie i ceny

Wymieniony licznik odnosi się do jednego modelu taryfowego. Próg modyfikacji parametru czułość wynosi 0,3 A. W tym przypadku klasy dokładności, istnieje tylko trzeciego stopnia. Niektórzy konsumenci skarżą się na skomplikowanym narzędziem instalacyjnym. Adaptery na dwóch terminali dla modelu nie jest odpowiedni.

Kondensatory przegrzać dość często. Ważne jest również, aby pamiętać, że modele te powinny być noszone często do przeglądu. Nominalną częstotliwość urządzenia jest 58 Hz. Ten licznik energii elektrycznej (jednofazowy), cena waha się wokół 2800 pkt.

NIK model 2102 1200

Odnosi się to do modelu dwa stopy miernika. Wśród zalet urządzenia należy oznaczyć jego zwartość. W tym przypadku stosuje się rezystory biegów typu. W ten sposób dokładność pomiaru problemy pojawiają się rzadko. Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i wygodna. Adapter do trzech terminali dla modelu dopasowanie. W tym przypadku, odczyty mogą być wyraźnie widoczne. Urządzenie atmosferycznym ciśnienie 90 mm Hg. Art. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, problemy z awariami są rzadkie. Kup wspomniany licznik może tylko 2700 str.

Opinia o modelach ME172

Przedstawione licznik (jednofazowe) jest sprzedawany z jakościowymi rezystorów tulei. Napięcie nominalne urządzenia wynosi 250 V. przeciążenie metr sieci nie boi. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie jest szczególnie zwartą budowę. Ustanowienie modelu jest dozwolone wyłącznie z adapterami na dwóch terminalach.

Próg czułości urządzenia do 0,2 A. prądu zasilania obwodu zliczania wynosi 10 watów. Minimalna dopuszczalna temperatura licznik jest kurs w temperaturze -20 ° C. Sprawdź, czy produkt jest konieczne, co pięć lat. Sklep reprezentowane licznik można znaleźć w cenie nie więcej niż 3400 s.

Model MTH1A10

Przedstawione licznik (jednofazowe) wytwarzania tranzystora polowego. W sumie, według wzoru określonego przez dwa kondensatory. Próg czułości urządzenia jest równa 0,3 A. Napięcie Natychmiast nominalnej nie przekracza 230 W. ciśnienia atmosferycznego wynosi licznik 80 mm Hg. Art.

Po wysłuchaniu informacji zwrotnej od klientów, możemy zobaczyć, że model jest określany po prostu. Wielkości nie jest zwarta. Wskazania widoczne dość wyraźnie. Wilgotność względna licznik 60%. Sprawdź, czy urządzenie należy składać co pięć lat. Minimalna dopuszczalna temperatura miernika -25 stopni. Częstotliwość pracy urządzenia – 55 Hz. Cena takiego licznika wynosi około 3100 pkt.

Recenzje modelu ED 2500

Ten licznik energii elektrycznej (jednofazowy) sprzedawany jest z wysokiej klasy dokładności. W sumie model wykorzystuje dwa przepust kondensator. Noszenia urządzenia do modyfikacji podwójnej częstotliwości. W przypadku adapterów na nie odpowiednim trzecim urządzeniem końcowym. Jeśli wierzyć opinie klientów, awarie są rzadkością. Ważne jest również, aby pamiętać, że sprawozdanie na panelu widać dobrze.

Próg czułości modelu jest równa 0,3 A. Względne zmiany wilgotności 55%. Sprawdź przedstawiony przez miernik co trzy lata. Problemy z kondensatorami przegrzania są rzadkie. Częstotliwość robocza wynosi 58 Hz modyfikacji. Minimalna dopuszczalna temperatura licznika jest -23 stopni. Modele sprzedawane w cenie od 2900 str.

ACE model 300

Powiedział licznik energii elektrycznej (jednofazowy) jest duże zapotrzebowanie. W pierwszej kolejności zostanie on wybrany do zwartości. Nadaje się do adapterów dla dwóch terminali. Dane widoczne na pulpicie. Jeśli mówimy o wydajność, to moc w obwodzie DC wynosi 4 watów. W tym przypadku, minimalna temperatura licznika nie więcej niż -20 °.

Problemy z rozłączanie urządzeń są rzadkie. Wynika to głównie ze względu na obecność w systemie ochrony. Brak ciśnienia atmosferycznego wynosi 80 mm Hg. Art. Jego wilgotność względna nie przekracza 55%. Maksymalny prąd w obwodzie jest równa 5 A.

W przypadku adapterów nie nadaje się na cztery urządzenia końcowego. Miernik wielkości jest dość zwarta. Kondensatory są stosowane w modelach o dużej pojemności. Maksymalna dopuszczalna temperatura licznika wynosi 55 stopni. Kup w sklepie Urządzenie może być do 3400 str.