632 Shares 3640 views

Zasady piłki nożnej: Podsumowanie. Przepisy gry

Zasady nowoczesnej piłki nożnej lub Piłka nożna jak to nazywa Amerykanów, są bardzo zróżnicowane, a nie w rzeczywistości taka sama dla wszystkich związków piłkarskich. Oczywiście, ogólne zasady gry są przechowywane na różnych kontynentach, ale zmienia zasady gry w piłkę. Fabuła te same zasady, jak i innowacje będą świadczone na uwagę w tym artykule.

Ogólne zasady piłki nożnej: Podsumowanie

Nie jest tajemnicą, że piłka nożna – najbardziej popularna gra, która jest odtwarzana na całym świecie – od Ameryki do Australii. Jednolita zasada dla niego jest fakt, że zespoły terenowe muszą wydostać się z jedenastu graczy, a następnie odwrócić monetę Arbiter spotkania pyta wieczne pytanie w tej grze: „piłkę, lub bramy”. Odpowiedź na nim zespołów iść do swoich dziedzinach i pół roku i po gwizdku wyjściowego, transmisja w kole środkowym, aby rozpocząć mecz.

Ponadto, wszyscy od dawna wiadomo, że w piłkę nożną można grać w dowolną część ciała (nogi, głowy, piersi), ale zasady są zabronione grać ręce. Ten przywilej jest tylko w bramkarza, a następnie, jeśli są one we własnym polu karnym. W przypadku naruszenia tej zasady, rzut wolny jest przyznawany gwałcicieli bramkowych.

Jako fani karmione ich zespołów

Niestety, nie potrzeba żadnego artykuł zatytułowany „Rules Football: Podsumowanie” dla dziewcząt, na przykład, którzy obserwują grę tylko w celu sprawdzenia podkachennyh graczy zarabiać miliony. Oczywiście, każdy z tych cheerleaders gotowy do startu na polu, ale gdyby wiedziała, że w takim przypadku, że jego zespół będzie wyraźnie stosowane kary, a nawet cały stadion może zdyskwalifikować?

Niestety, fani zamieszek – rutyny, szczególnie dla mieszkańców krajów WNP. Dowodem na to może być chuligaństwo fani zespołu rosyjskiego podczas Euro – 2012 i Euro – 2016. Najsmutniejsze jest to, że ich haniebne zachowanie doprowadziło do tego, że krawędź była kwestia dyskwalifikacji rosyjskiej reprezentacji na forum międzynarodowym. Czy warto?

Zasady piłki nożnej: podsumowanie dla dzieci w wieku szkolnym

Które uczeń nie lubi wychodzić z przyjaciółmi w stoczni i jechać w piłce nożnej? Z takim samym powodzeniem można nazwać podtytułu: „Zasady mini-piłki nożnej: a. Podsumowanie” Jaka jest różnica?

Ulica futbolu w ostatnich czasach w porównaniu ze stylem dowolnym, a ponieważ to naprawdę ma sens. Na ulicy, młodzi gracze kontaktuje się mniej, ale bardziej są mierzone z jego techniką i opanowaniem posiadaniu kulowym. W krajach bardziej rozwiniętych, sport nawet zamiar stadionie fanów.

Należy również zauważyć, że gra toczy się w spotkaniu, którego średnica wynosi 4,5 cala, a samo pole powinno być beton lub, w skrajnych przypadkach może wykładziną. Co ciekawe, piłka nożna ulica kara no, no out, nie spalonych – wszystko opiera się na uczciwości i dżentelmen na graczy do siebie.

Mini Soccer – ciepły alternatywa

Mini piłka nożna jego zasady nie są bardzo różni się od wielkiego futbolu – są również dystrybuowane gwizdki do strajków na stopach nie jest również możliwość korzystania brudnych sztuczek. Jedyna różnica w organizacji gry. Zatem przepisy halowej piłki nożnej, której streszczenie jest podane w tym artykule, okaże się, że wielkość piłki jest zmniejszona o 0,5 cali średnicy, a na polu, które jest albo parkiet wewnątrz lub sztuczny, jest znacznie mniejsza niż w standardzie. Ponadto, każdy zespół na boisku nie jest tylko 11 zawodników i 5, i jest w tym bramkarz.

To znaczy, że pole jest tylko 8 graczy. I jeśli zespół ma tylko 5 graczy i jeden z nich został usunięty lub jest rannych, zespół był w mniejszości, walkower, a mecz nie będzie kontynuowany.

Co się stanie, jeśli złamać zasady?

Podobnie jak w przypadku wszelkich przepisów, za każde naruszenie zasad opisanych w grze kara, bo inaczej nie mogę. Tak więc, w dzisiejszym futbolu za naruszenie zasad może być karane na kilka sposobów:

  1. Każde naruszenie poza własnym polu karnym towarzyszyć będzie rzutów wolnych do przeciwnika, a łamanie we własnym polu karnym powinny być karane przez uderzenie znakiem 11-metrowy – karnego.
  2. Również zasady piłki nożnej, której streszczenie można zobaczyć tutaj, to system kart. Na przykład, za umyślne rażące naruszenie sędzia może wydać żółtą kartkę, lub „żółtą kartkę”, jak to się popularnie zwany. Ta sama karta może dostać symulantów, prowokatorów i inne brudne graczy. Czerwona karta jest wydawana w szczególnych przypadkach – jeśli gracz jest z naruszeniem zasad psuje się bardzo dobrą okazję na gola zdobył w bramce przeciwnika (na przykład wyjście 1 na 1 z bramkarzem i gracz z pola piłkę w ręku).

Nawiasem mówiąc, w niektórych zawodach, takich jak angielskiej Premier League i Liga BBVA (hiszpański Premier League) na prostą czerwoną kartkę piłkarz pomija 1 mecz, tak samo jak 3, co zmusza graczy do myślenia kilka razy, zanim złamać.

Zasady, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie, lub po prostu przygotowuje się do uruchomienia

Oczywiście, nowoczesny futbol nie jest wart nie miejsce i stowarzyszenia różnych kontynentach coraz opracowywaniu nowych zasad, które powinny uczynić grę bardziej zabawne, jak również zmniejszenia liczby błędów popełnionych przez sędziów.

Na przykład, niedawno zasada została wprowadzona na 6 sędziów. Oprócz 4 sędziów, dodano kolejne 2, które znajdują się poza bramę i usunąć naruszenia w polu karnym i szukasz aby zobaczyć, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

Na obecnym Euro-2016 używane maszyny i cel o nazwie „Hawkeye”. Jej istota polega na tym, że dokładnie ten cel linia wznosi aparat zdolny błyskawicznie zbudować 3D-schemat, w którym dokładnie pokazuje, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

Ponadto, były prezes Europejskiego Football Associations Michel Platini zrobił kilka nowych zasad do rozpatrzenia. Należą do nich karty białe i zielone. Jedna usuwa gracza z pola tylko przez jakiś czas, podczas gdy drugi zachęca go do niektórych mężczyzn w dziedzinie (na przykład pomagając komuś, kiedy on miał kontuzję).

Podsumowując, możemy tylko powiedzieć, że piłka nożna nie jest konieczne i nigdy nie stoi w miejscu. Dwa lata później prawdopodobnie trzeba napisać nowy artykuł wyjaśniający zasady gry w piłkę nożną – podsumowanie nich, cytowany powyżej, w tym czasie będzie już szczerze przestarzałym.