676 Shares 5457 views

Ubierz dzwonek lub Jak pokazać nogi?

Nie ma możliwości wyobrażenia szafy dziewczynki bez kilku sukienek. Z reguły są to sukienki o różnych stylach. Są bardzo praktyczne i kobiece. Możesz dołączyć do dzbanka szlafrok i sukienkę. Sama nazwa wskazuje, że ma kształt dzwonka. Nie ma jeszcze eleganckiej i bez skazy sukienki.

Oczywiście, wiele razy widzimy odmianę tej sukience na gwiazdach Hollywood. Stamtąd wyszedł na ulice. Sukienka dzwonowa może być prezentowana w różnych stylach. Znacznie zależy od koloru, druku i długości. Mała, krótka sukienka z dzwonkiem jest doskonałą bazą na romantyczny i wyluzowany wizerunek. Są jednak bardziej rygorystyczne modele. Rozróżnia się długością i nudnym lub klasycznym kolorem.

Ubranie z dzwonem umożliwia pokazanie pięknych nóg i deklarowanie eleganckiego smaku. Ale ta sukienka nie jest dla wszystkich. Faktem jest, że rozszerzone dno sukni wizualnie powiększa biodra. Dlatego lepiej nie ryzykować pełnych dziewcząt, zakładając taką sukienkę, ponieważ objętość biodra wzrośnie natychmiast i stracisz proporcje. Inna rzecz, jeśli masz wąskie biodra, a postać ma postać trójkąta. W tym przypadku sukienka będzie idealnie dopasowana do szafy i pomoże zminimalizować problem z rysunkiem. Szczupłe dziewczyny są również zielone. Sukienka z dzwonkiem doskonale różnicuje szafę i daje kobiecie i lekkości.

Możesz eksperymentować bez końca z kolorem sukni. Dla codziennego stylu nasycone jasne kolory lub wytłuszczone odbitki są idealne. W połączeniu z sandałami monofonicznymi bez wkładów, otrzymasz doskonały strój do spacerów lub innych zajęć. Sukienka pastelowa w połączeniu z łodziami lub sandałami tego samego odcienia będzie doskonałym strojem na romantyczną kolację. W nim będziesz uwodzicielski i zarazem zabawny.

Jeśli chodzi o buty, to oczywiście w komplecie z takimi sukienkami, wysokie obcasy wyglądają świetnie. Więc wizualnie wysuń nogi i bądź bardzo sexy i atrakcyjny. Tworzenie obrazu na co dzień, należy myśleć o wygodzie. Zapewnia nam buty baletowe lub buty. Co dziwne, obie są piękne w kombinacji z dzwonową sukienką. Najlepiej wybrać delikatny i dyskretny kolor.

Dzięki tej sukience można nie tylko wyglądać kobieco i uroczo, ale także dopasować sylwetkę. Dzielnica dzwonowa pod wieloma względami zyskała popularność dzięki precyzyjności wielofunkcyjnej.

Możesz zrobić tę sukienkę w domu. Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienka – nędzny dzwonek. System szycia nie jest trudny i można go bez żadnego wysiłku. Wzór takiej sukienki nie zajmuje dużo czasu, ale będzie to służyć Ci długiej obsłudze, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek wyjść z mody.

Ubranie z spódnicą to kolejny sposób na podkreślenie uroków, pokazanie długości nóg, pokazanie gustu. W szafie każdej dziewczyny musi być taki strój, który od czasu do czasu zadziwia ludzi z jej kobiecością i łatwością.