283 Shares 4626 views

Utrata dziewictwa. dziesięć mitów

Każdy człowiek ma wszystko w życiu dzieje się po raz pierwszy. To samo odnosi się do dziewictwa. Młodzież, kobiety, które nigdy nie miały seks, starają się dowiedzieć jak najwięcej o procesie, jak to możliwe. Warto zauważyć, że wokół tematu „utraty dziewictwa” kręci ogromną liczbę połączeń, mitów. Niektóre z nich postaramy się obalić.

A więc liczba mitem jest to, że wiele osób faktycznie wierzą, że aby rozpocząć życie seksualne zawsze musi być nie później niż piętnaście lat i dopiero w wieku czternastu lat. Skąd oni wszyscy mają te dane, nie jest jasne. Według statystyk, w naszym kraju, młodzi ludzie robią swój pierwszy stosunek płciowy w wieku około szesnastu lat. Co do statystyk światowych, wartość zwiększa się o rok. Ale to jest średnia. W rzeczywistości, liczba osób, które utraciły dziewictwo w wieku dwunastu lat – piętnaście lat, o wiele więcej niż tych, którzy rozpoczęli życie seksualne później niż siedemnaście lat. Wszystko w tym przypadku zależy głównie od nastroju rodziny, z jej samopoczucie, poziom inteligencji dziewczynę lub faceta i edukacji. Im wyższe te wskaźniki, później będzie bezpośrednio własny utrata dziewictwa.

Kolejny mit dotyczy faktu, że tzw hymen z coraz grubsze co roku. W rezultacie, kobiety, które tracą dziewictwo później niż siedemnaście lat, czuję się o wiele więcej bólu. W rzeczywistości, struktura błony dziewiczej w każdej z płci są ściśle indywidualne. To samo dotyczy jego gęstości i dziury. Wszystko to jest w żaden sposób zależne od wieku dziewczynki. Na przykład, jeśli jej hymen osiemnaście lat był bardzo elastyczny, wtedy ta właściwość nie stracić go w dwudziestu ośmiu lat.
Warto zauważyć, że dość często w wielu źródłach, że wczesny początek aktywności seksualnej jest często bardzo szkodliwe dla zdrowia. W tej sytuacji, utrata dziewictwa u dziewcząt może powodować stan zapalny. Jest to jednak przede wszystkim ze względu na fakt, że nabłonek pochwy młodych pań jest zbyt cienka. W wyniku stosunku seksualnego, często rannych, co z kolei prowadzi do niepłodności lub procesów zapalnych.

Czwarty mit mówi się o zagrożeniach związanych z późnym rozpoczęciem aktywności seksualnej. Tak, utrata dziewictwa jest mało prawdopodobne, aby ulżyć Ci trądzik, migreny i tym podobne. Choroby te są prawie połączone, jeśli tylko trochę w hormonalnej poziomu. Najczęściej mają one podstawę psychologiczną.

Jeśli jeszcze nie otrzymał swoje pierwsze doświadczenia seksualne, to nie znaczy, że regularne wyjazdy do ginekologa nie dotyczy. Jest to kolejny mit. Dziewczyna lub młody człowiek powinien koniecznie odwiedzić specjalistę. W ten sposób możliwe jest zapobieganie rozwojowi procesem zapalnym, na wczesnym etapie.

Utrata dziewictwa, czy jak to jest powszechnie nazywany, deflowering nie zawsze jest to proces bolesny i krwawy. Wszystko w tym przypadku zależy od fizjologicznych cech kobiet i anatomii jej błony dziewiczej. Niektóre płci pięknej, rzeczywiście, utrata dziewictwa towarzyszy obfite.

Oczywiście, najlepiej byłoby, gdyby twój partner będzie osoba bardziej doświadczona w tej materii. Jednak warunek ten nie jest obowiązkowe. W ten sposób możemy zniszczyć kolejny mit na numer siedem.

Ciepła woda, aromosvechi i wiele więcej – to romantyczne atrybuty. Jednak pierwszy stosunek płciowy w wodzie często komplikuje wszystko tylko dlatego, że jest po prostu zmywa tzw naturalne nawilżanie, utrudniając pochwy. Jeśli jest to niemożliwe, aby stracić dziewictwo, przejdź do innego pokoju, zmienić pozę i odpocząć.

Wiele dziewcząt próbują rozwiązać problem niewinności. Tak, to jest problem, bo dla nich to jest takie. Na przykład, niektóre z płci pięknej ból przez kilka aktów seksualnych. „Nie mogę stracić dziewictwo” – słyszy ginekologa w takiej sytuacji. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Fakt, że to przyjemne uczucie po pierwszym seksie nie jest w stanie odbierać każdą osobę. Trzeba trochę cierpliwości, zmiany pozycji i używać sztucznej smarowania.

Prezerwatywy muszą być użyte po raz pierwszy. Chory z tego nie będzie. A jednak ta metoda uniknięcia niechcianej ciąży, bo nawet w pierwszej nocy jest możliwe.