254 Shares 4947 views

Sanatorium „Lermontowa” ( „Surgutnieftiegaz”): leczenie i wypoczynek nad Morzem Czarnym

Według oficjalnej stronie sanatorium „Lermontowa” ( „Surgutnieftiegaz”), jest członkiem zaufania zdrowia „Surgut”. Hotel ten utrzymany spa ma doskonałą lokalizację – na wybrzeżu Morza Czarnego, regionie Krasnodar, w miejscowości Olginka dzielnicy Tuapse. Linia brzegowa jest zaledwie 150 metrów od dzielnicy uzdrowiskowej.

Przyjdź na odpoczynek i leczenie w sanatorium „Lermontowa” może być każdy, niezależnie od tego, czy jest on pracownikiem firmy „Surgutnieftiegaz”, czy nie.

infrastruktura sanatorium

Struktura „Lermontowa” Sanatorium „Surgutnieftiegaz” obejmuje połączone ze sobą budynki centrum medycznego oraz dwa budynki 7-piętrowych, które dom odpoczynku, ośrodki rekreacyjne i żywienia. Na wzgórzu, na którym kompleksu sanatoryjno-uzdrowiskowej i oferuje wspaniałe widoki na Morze Czarne, można zobaczyć góry i lasy. Terytorium „Lermontowa” podoba się również zieleń wzroku i wspaniałych jasnych kolorach.

Nutrition Center zapewnia wczasowiczów trzy posiłki dziennie w formie bufetu. Menu składa się z potraw dietetycznych, sałatki ze świeżych warzyw, owoców i szeroki wybór napojów. Konserwacja przeprowadzana jest przez kelnerów. Dla gości apartamentów uruchomiony osobny pokój z rozwiniętego menu.

Prywatna plaża żwirowa sanatorium „Lermontowa” ( „Surgutnieftiegaz”). Mapa jest bardzo dobrze widoczne. Plaża jest 4800 sq. m. Urlopowicze są dostępne leżaki. Promenada wzdłuż plaży jest wyposażona w prysznice, wszędzie tam są fontanny z wodą pitną, są szatnie i istnieją 4 opalanie.

wellness

W sanatorium „Lermontowa”, „Surgutnieftiegaz” przyjść na relaks i jakości leczenia osób w różnym wieku, w tym dzieci w wieku poniżej 1 roku.

Tutaj wydać rehabilitacji pacjentów cierpiących na choroby układu mięśniowo-szkieletowego, układu sercowo-naczyniowego, hormonalnego, obwodowego układu nerwowego, układu pokarmowego. Dodatkowo nieleczonych chorób współistniejących.

Dla skutecznego leczenia goście Ośrodek stosowanych metod:

  • fizjoterapia;
  • Terapia błoto;
  • hydroterapia;
  • terapia manualna;
  • akupunktura;
  • laseroterapia;
  • masaż leczniczy.

efekt poprawy jest wzmocniona po wizycie Vibrosauna i sala fizjoterapii. Na prośbę pacjentów mogą być dostarczone usług stomatologicznych i kosmetycznych.

Rodzaje Fundusz sanatorium

Sanatorium „Lermontowa” może być umieszczony w strefie mieszkalnej 756 osób. Urlopowicze mogą wybrać odpowiednią 1-osobowe lub 2-osobowy standard pokoju lub apartamentu kategorię.

Standardowe pokoje wyposażone są w wygodne łóżko, prysznic i balkon. Pomieszczenia są wyposażone w niezbędne do wygodnego życia: system urządzeń split, telewizor, telefon, lodówka, czajnik elektryczny, komplet naczyń.

Dla kategorii apartamenty mają dużą powierzchnię i salonem z rozkładaną sofą, dwuosobowej sypialni i łazienki, balkonu. Istnieje również standardowy zestaw urządzeń gospodarstwa domowego, jest ponadto wyposażona ręczniki i przedmioty higieny, żelazko i deska do prasowania, a znaczy dbać o ubrania.

Cena, która składa się z salonu, leczenie i pełną dietę, w zależności od pory roku: od trzeciej dekady maja do połowy września wzrosła średnio o 25%.

Leczenie – czas zabawy – pozostałe godziny

Na terenie są wyposażone siatkówki i koszykówki korty, korty tenisowe, siłownia, kryty basen i siłownię.

Ci, którzy preferują wypoczynek intelektualnej, mogą zagrać w bilard lub odwiedzić bibliotekę. Dla dzieci organizowane dzieło pokoju dziecięcego z nich zaangażowanych doświadczonych nauczycieli, istnieją place zabaw.

Na prywatnej plaży wynajem dla wczasowiczów pracy do uprawiania sportów wodnych, badminton, siatkówka plażowa. Zwiedzający mogą jeździć na łodzi, lub być pod wrażeniem atrakcji „Monsoon” i „banan”.

W godzinach wieczornych, kawiarnie i bary pracują w sanatorium, które odbyło animowaną prezentację. Dla miłośników organizowanych wycieczek do zapoznania się z miejscowych atrakcji.

Sanatorium "Lermontowa" ( "Surgutnieftiegaz"): Opinie

Urlopowicze, którzy zakupili bilety do sanatorium „Lermontowa”, są bardzo zadowoleni z czasu Przeprowadzone tutaj. Eksperci zwrócili uwagę na wysoki poziom usług, doskonałą pracą animatorów, którzy próbują zorganizować doskonały wypoczynek dla dzieci i dorosłych. Jakość żywności i wielkości porcji również zdobył wysokie uznanie od koneserów dobrego jedzenia.

Piękno lokalnej przyrody, czystości Morza Czarnego i pas wybrzeża, przepięknej plaży, szczery personel, zabiegi wysokiej jakości – to wszystko czeka na tych, którzy myślą o tym, gdzie się udać z korzyścią dla zdrowia i przeprowadzić długo oczekiwany urlop zabawy.

Przyjdź do sanatorium „Lermontowa” – tutaj można zapomnieć o codzienności i naładować baterie na cały rok! Jest możliwe, że po wielkim wakacjach prowadzone częściej niż raz powróci do Olginka.