344 Shares 3514 views

Sintiya Nikson (Cynthia Nixon): filmografia i życie osobiste aktorki (Zdjęcia)

Dzisiaj, bohaterka naszej opowieści będzie amerykańska aktorka filmowa i teatralna Sintiya Nikson. Większość widzów znana jest z roli prawnika Miranda Hobbes w serialu HBO popularnej nazwie „Sex and the City”. Proponujemy, aby poznać aktorkę, po zapoznaniu się ze szczegółami swojej karierze i życiu osobistym.

Sintiya Nikson: Biografia

Przyszła gwiazda Hollywood urodził się 9 kwietnia 1966 roku w amerykańskich metropolii Nowego Jorku. Jej matka – Anna Knoll – była aktorką, a ojciec – Uolter Nikson – pracował jako dziennikarz w radiu. Kiedy była mała, jej rodzice zdecydowali się na rozwód, a podnoszenie córka miała wesoły, energiczny i aktywny, Anna. Kiedy Cynthia było trzynaście, mama przyznał się jej, że jest chory. Miała raka piersi. Jednakże donosiła wiadomości tak, jakby od niechcenia, bez dołączania do niej dużą wagę.

teatr

Cynthia z bardzo młodym wieku talent aktorski został zauważony. Zaczęła grać na scenie z 12-latków. Kiedy miała piętnaście lat, ona otrzymała swoją pierwszą nagrodę teatralną. A trzy lata później, mówimy o niej tylko jako „cud Broadway”, jako młoda aktorka w tym czasie wystąpił w dwóch musicalach na Broadwayu. W tym przypadku, Sintiya Nikson, którego biografia jest bardzo trudne, nie tylko nie rzucić szkołę (jak zrobiłaby większość dziewczyn w jej pozycja), ale zdecydował się kontynuować naukę w college'u. Jej kariera w teatrze poszło dobrze, zagrała w takich produkcjach jak „Anioły w Ameryce”, „The Last Night of the absurd”, „lekkomyślny krok” i „The Philadelphia Story”.

Sintiya Nikson: pierwsze kroki w filmie

Debiut aktorki w filmie miała miejsce w 1981 roku. To był obraz zatytułowany „małe czarodziejki”, gdzie dostała rolę bohaterki o imieniu Sunshine. Cynthia jest tak przyjemne do usunięcia, że postanowił zrobić wszystko, aby w przyszłości zostać aktorką filmową. W 1981 roku ponownie zaproponował rolę w filmie „Książę Wielkiego Miasta” reżysera Sindi Lyumeta. W ciągu następnych kilku lat, Cynthia działał w kilku filmach, w tym „Moje dziecko, moje ciało”, „Piąte lipca” i innych. kariera filmowa młody Nixon stopniowo poszedł pod górę, aw 1984 roku brała udział w filmie historycznym dramacie „Amadeusza” reżyser Milos Forman. Film był wielkim sukcesem w kasie i przyniósł popularność wszystkich zaangażowanych podmiotów w nim.

Kontynuował karierę w filmie

Pierwszy sukces Sintii Nikson na dużym ekranie, można zadzwonić 1986 obrazu „Manhattan Project”, gdzie pełnił rolę Dzhenni Andermana. Dwa lata później ponownie pojawił się przed publicznością, biorąc udział w filmie historycznym filmu „Murder Meri Fegan”. W tym samym roku zagrała w filmie o nazwie „Tanner 88”, grając rolę Alex Tanner. Który został następnie przez innego udanej operacji Cynthia w lekkiej komedii w reżyserii Joe Pitka „jazda na pełnych obrotach!”.

Jak dla telewizji, w późnych latach 80 Nixon tylko poobijany małe role w serialach. Najbardziej zauważalną były takie projekty z jej udziałem jako „Murder, She Wrote” i „Equalizer”.

1990

W ostatniej dekadzie XX wieku Cynthia dość aktywnie występował w serialu telewizyjnym. Tak, ona brała udział w projektach takich jak "ER", "Law & Order", "Nash Bridges", "Dotknięcie anioła" "The Outer Limits" i innych.

Ponadto Cynthia często pojawił się na dużym ekranie. Zaśpiewała kilka ról drugoplanowych w filmach takich jak „Rodzina Addamsów”, „Raport Pelikana”, „przy otwartym oknie” i „Monty”. W 1994 roku dyrektor Patrik Rid Johnson, Nixon oferowane grać jedną z głównych postaci w filmie komedii przygodowej „Brzdąc w opałach”.

W 1995 roku pracowała znakomicie w dramacie „New York Aktualności”. W następnym roku, Cynthia miała szczęście być w zestawie z gwiazdorskiej obsady. Mówimy o dramacie rodzinnym „Pokój Marvina”, w reżyserii Jerry'ego Zaksa. Dwa kolejne udane dzieło aktorki w filmie można nazwać takie filmy w 1999 roku, jako „początkujących” i „gąsienica Rady”.

W późnych latach 90-tych popularność Sintii Nikson natychmiast wzrosła do niespotykanych wysokościach, a wszystko dzięki wykonywaniu jednej z głównych ról w jednym z najbardziej popularnych seriali wszechczasów, „Sex and the City”. Aktorka ma postać o imieniu Miranda Hobbes. Ta sama seria opowiada o życiu i przygodach czterech odmiennych, ale zawsze uroczych dziewczyn.

2000

Równolegle do fotografowania w "Sex and the City" (1998-2004), Cynthia pojawiła się na dużym ekranie. Okres świadkiem takich filmów z jej udziałem jako „Tato aniołów”, „Sex and the Matrix”, „Tanner vs Tanner”.

To było śledzone przez rozstrzelanie w filmach "Mały Manhattan" (2005), "The Nanny" (2007), "Luxury Life" (2008), "Anglik w Nowym Jorku" (2009). Również w roku 2008 i 2010, Cynthia brał udział w pracach nad kontynuacją serii „Sex and the City”, który zdecydowano się przenieść na duży ekran. Oba filmy zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność i był ogromny sukces w box office w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach, w tym w Rosji.

Co do ostatnich prac, które w 2014 roku przewiduje się, uzyskując w czynszu obraz o nazwie „Hannibal”, gdzie Nixon gra jedną z głównych ról.

Sintiya Nikson: fotografia, życie osobiste

Przez 15 lat, aktorka była w związku z Anglika Davida Mojżesza. Jednak w 2003 roku rozstali. Cynthia urodziła Mojżesza dwoje dzieci – (. 2002 p) (córka Samantha. 1996 r) i jego synek, Charles.

Od 2004 Cynthia jest w związku z jednym z działaczy ruchu edukacyjnego Christine Marinoni. Poznali się podczas akcji pikiety, protestując przeciwko redukcji szkół finansowania budżetu. W lipcu 2009 Sintiya Nikson i Christine Marinoni prasa ogłosiła swoje zaręczyny. Trzy lata później pobrali się w Nowym Jorku.

rak

Aktorka jest bardzo dzielna kobieta, a ona jest bardzo zazdrośnie strzeże swojej prywatności. Tak więc informacje, które Sintiya Nikson był chory (ona również zdiagnozowano raka piersi), wyciekły do prasy już na naprawić tylko wtedy, gdy gwiazda Hollywood było. Diagnoza umieścić go w 2006 roku. Na szczęście, dzięki wczesnej diagnozie, Cynthia była w stanie pokonać straszną chorobę.