118 Shares 8861 views

Jak poprawić jakość zdjęcia w Photoshop: instrukcja dla początkujących

W tym artykule omówimy, jak poprawić jakość zdjęć. Cała akcja odbędzie się w programie Adobe Photoshop. Trzeba tylko swoją uwagę i zrozumienie opisanych metod. Zalecamy użycie najnowszej wersji edytora graficznego. W tym momencie, Adobe Photoshop CS6 zwolniony. Użyj najnowszej wersji programu jest pożądane, ale nie jest to konieczne.

szkolenie

Z pewnością każdy były czasy, kiedy obrazy nie są spełniał oczekiwań. Na przykład, źle korekcji kolorów lub szmer, który psuje całą ramkę. Ale obraz jest już wykonana, a do powrotu sytuacji nie wyjdzie. Jak poprawić jakość obrazu? I to właśnie w takich momentach przychodzą z pomocą programu Photoshop. Funkcjonalność edytora graficznego pozwala wyeliminować pewne wady powstałe w wyniku niedoskonałości kamer. Następnie należy dowiedzieć się, jak poprawić jakość obrazu za pomocą prostego zestawu narzędzi Photoshop programu.

eliminacja zmarszczek

Czy masz telefon komórkowy z aparatem? Czy jesteś zadowolony z jakości zdjęć obrazu? Jeśli tak, można pominąć ten akapit. Oczywiście, teraz są smartfony, które mają rozdzielczość 50 megapikseli, ale nadal większość ludzi są dostępne tylko dla zwykłych telefonów. Wada ta w niektórych źródłach nazywany hałasu. Ale bez względu na to, jak to nazywa, musimy je wyeliminować. Pomoże to nam filtrować. Mianowicie, efekt „rozmazywania”. Filtr ten jest zawsze obecny w standardowym zestawie programu Photoshop. W tej kategorii istnieje wiele rodzajów „rozmycia”. Używaj ich jest konieczne w zależności od sytuacji. Wykazywać wystarczającą wartość, bez przekroczenia rozsądnego twarz. W przeciwnym razie, z tego całego obrazu będzie „rozmycia”. Spróbuj z pierwszego filtra i dalej do przeprowadzania eksperymentów. I wtedy na pewno osiągnąć swój cel. Przetwarzanie zdjęć (Photoshop narzędzia do Państwa dyspozycji w starej i nowej wersji edytora graficznego) pomaga przywrócić „złego” Obraz na aparat o małej rozdzielczości.

Korekta koloru

Nawet jeśli zdjęcie zostało zrobione przy użyciu nowoczesnego aparatu, często fotografia ma niewłaściwy balans kolorów. Automatyczna regulacja w tym czasie niedoskonałe. Dlatego czasem lepiej jest ręcznie wprowadzić ustawienia kolorów. Ale jeśli zdjęcie zostało zrobione, jak zawsze, pomaga poprawny program Photoshop błędy. W takich sytuacjach, musimy dokonać korekty. Najlepiej można to zrobić za pomocą warstwy regulujące, na przykład w „poziomy” lub „krzywej”. Lub można użyć „szybko” oznacza naciśnięcie skrótu klawiaturowego Ctrl + L (poziomy) lub Ctrl + U (Barwa / Nasycenie).

Aby uzyskać więcej informacji,

Photoshop – to nie tylko program do poprawy jakości zdjęć, ale także doskonałą platformą do realizacji swoich planów. Dlatego nie jest konieczne, aby ograniczyć swoje praktyki tylko zdjęcia są przetwarzane. Ale jeśli po prostu chcesz, aby ten proces, Photoshop chętnie dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi.

wniosek

Powstaje pytanie, w jaki sposób poprawić jakość obrazu, wymaga długiego i informacyjny opisu. Ten artykuł jest tylko powierzchownie zapoznał cię z tym procesem. Eksperymentować i wykorzystywać więcej zasobów w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Mam nadzieję, że wiesz, jak poprawić jakość obrazu przy użyciu prostych narzędzi i technik.