762 Shares 3264 views

Kim jest dyrygent, i że powinien on być w stanie?

Kim jest dyrygent? Dlaczego ci ludzie wstydzą się mówić o tym, gdzie one działają? Jaki rodzaj pracy jest taka: wózek dyrygent? Kto iw jaki sposób można wykorzystać tę pozycję? A co ma wspólnego mężczyznę sprzedaży biletów oraz urządzenie do spawania dużych elementów?

Dyrygent – nie był tylko człowiekiem

Kim jest dyrygent? Nauczyliśmy się, że osoba, która sprzedaje bilety w komunikacji miejskiej. I bardzo niewiele osób, które nie są związane z techniką, wiedzą, że istnieje przyrząd do spawania. Co to jest powszechne wśród nich – przedmiot i osoba? Prawdopodobnie powołanie. Przyrząd do zgrzewania pozwala zamocować części pozycji być ze sobą zespawane. Człowiek, którego zawód nazywa się to samo słowo, pozwala na przechwytywanie ludzi do płacenia i nie płacić za przejazd. Ten, który jest potrzebny do spawania zapewnia jakość przyszłych ustaleń. Ci, którzy pracują w transporcie publicznym, sterownik realizuje plan iw rezultacie cały przemysł. Dlatego oficjalne obowiązki tych specjalistów są ustalane bardzo surowe wymagania. Jak każdy człowiek pracy, wózek dyrygent lub autobus powinien wiedzieć:

 • ich prawa i obowiązki;
 • dokumenty związane z jego pracy;
 • Przepisy dotyczące przewozu osób i bagażu;
 • istniejących taryf;
 • absolutnie wszystkie ograniczniki na trasie.

Oprócz tych oczywistych obowiązków, dyrygent wózek lub inne środki transportu muszą posiadać pewne umiejętności. Bez nich, urzędnik złożył „białe” wynagrodzenia, jego praca nie może wziąć.

Dyrygent – każdy pasażer

Kim jest dyrygent? Najlepiej od każdego pasażera. W transporcie miejskim, wszystko może się zdarzyć. Istnieją przypadki, kiedy ludzie zaczęli atak serca lub porodu, ludzie złamali rękę lub nogę, zaczął rodzaju rzeczy za pomocą pięści.
Kierowca nie może być rozproszony przez hałas w kabinie, więc misja zachowaniu normalnej atmosferze jest całkowicie powierza się osobie, która sprzedaje bilety. Obowiązki w pracy wyraźnie wskazują, że dyrygent trolejbus lub tramwaj, autobus musi wiedzieć:

 • CPR i pierwszej pomocy oraz być w stanie wykorzystać tę wiedzę w praktyce;
 • Zasady bezpiecznego przewozu pasażerów, działających trolejbusowe;
 • uprawnione do działania w sytuacjach awaryjnych.

Przyprawione sami eksperci twierdzą, że wózek dyrygent, jak również wszelkie inne środki transportu powinny być świetnym psychologiem. Którzy są bardziej prawdopodobne, aby cieszyć się miejski wózek? Pracownicy senny, wcześnie rano, chętnie się do młynów. Zmęczone i niezadowolonych pracowników, którzy nie mają własnych samochodów. Stare kobiety, dzieci … Większość pasażerów tłoczących się podrażniona i zatroskany o swoich problemach. Ludzie w tym stanie najbardziej agresywna. Zapobiec manifestację skumulowanej agresji powinny być dyrygentem. A przecież jest on zobowiązany do zbierania pieniędzy na taryfy. Nie jest to łatwe, biorąc pod uwagę, że skład pasażerów otrzymuje prawie każdym przystanku, a trzeba pamiętać, w obliczu wszystkich tych, którzy już zapłacili. Kto może obsługiwać pracę? Czy przewód musi być w dobrym zdrowiu?

Wymagania dotyczące stanu fizycznego przewodnika

Do 8-12 godzin (trwa dużo zmian) spędzić w kabinie wózka, stale przemieszczających się z jednego końca do drugiego, przewód musi być fizycznie hardy człowiek. Nie należy bać się bez ciepła latem lub zimą zimno, brak przeciągów przez cały rok. I dobry specjalista:

 • Włada językiem pasażerów (co oznacza, że nie wchodzi w omdlenie z dużą ilością przekleństw);
 • z dziećmi i pasażerowie inteligentne rozmowy grzecznie i kulturowe;
 • Nie bój się do żądania zapłaty od pijanych awanturników i chuligańskich nastolatków;
 • Jeśli sprawa może rozładować atmosfery dobry żart.

Wymagania te nie są napisane w przepisach, koniecznych umiejętności nabywane są tylko w trakcie pracy.

Kto może pracować przewodu?

Kim jest dyrygent? Pracownik z maleńkim wynagrodzenia. Pełni funkcję każdej osoby, chcąc otrzymać za ciężką pracę 6-7 tys miesięcznie. Jest to bardzo niska pensja sprawia zawód skrajnie niepopularny, a firmy transportowe rezygnacji ciągły. Jednak kierowca jest wyjście. W wielu miastach, przewody zatrudnionych nieformalnie, na nagrodę pieniężną. Jednak takie zatrudnienie jest niezgodny z prawem. Częściej niż nie sprzedać bilety do przewozu osób bez wykształcenia, nie są w stanie znaleźć stałą, dobrze płatnych miejsc pracy. To nie znaczy, że praca przewodnika nie jest szanowana w społeczeństwie. Wszystko zaszczytny zawód. Ale trudno się osoba ukończyła, w stanie zbudować dom, aby uczyć i leczyć ludzi, chętnie zajmują taką pozycję.