390 Shares 7685 views

6 marca: urodziny, urodziny, święta,

Marzec 6 święta obchodzone są przez wielu ludzi. Dla niektórych ten dzień ma szczególne znaczenie w moim życiu. Czyjeś urodziny, czyjeś imieniny, a ktoś zwraca uwagę na swoją zawodową lub święto narodowe.

Znak zodiaku – Ryby. 06 marca – urodziny. Co należy oczekiwać od życia?

Osoba urodzona w tym dniu, w znaku zodiaku – Ryby. Ma elegancką, poetycką naturę. Uwielbia wszystko, stylowe i piękne. Ten towarzyski człowiek z natury, która w dobrych warunkach w życiu wszystko idzie gładko. Ale jeśli coś pójdzie nie tak, jak człowiek chce, to może być zaskoczony i rozczarowany, ponieważ uważa, że powinno być zgodnie z planem.

Ludzie, obchodzone w dniu 6 marca dnia urodzenia, mają apetyt na piękno. Dlatego ich ulubionym zajęciem jest blisko święto natury, z dala od zgiełku miasta. Na tej podstawie ich ulubionym hobby ogrodnictwo może być: dbanie o rośliny, otrzyma estetyczną przyjemność. Ogromne znaczenie dla osób urodzonych 06 marca, ma zdrowie jako dobre samopoczucie zapewnia im aktywnego życia.

Urodziny z dnia

Każdy wie, że jeśli człowiek mówi 06 marca urodziny, to nie znaczy, że urodził się w tym dniu. Zakładamy, że ma drugie urodziny. Wystarczy, wiele osób obchodzić swoje imieniny, jak zostały one nazwane na cześć świętego, który został zaakceptowany, aby sprawdzić w tym dniu.

06 marca – dzień bogaty w partii. Jeśli spojrzeć w kalendarz prawosławny, widzimy, że nie jest powodem do świętowania dla osób z następującymi nazwami: Constantine, George Alexander, Grzegorz, Jan, Olga, Timothy Paul Daniel.

Co zrobić wróżby ludowe

Według kalendarza prawosławnego, 6 marca o nazwie Timofey Vesnovey na cześć św Tymoteusza. Od tego dnia wiosny powoli zaczyna wchodzić w jego rękę, a ciężkie przeziębienie, nie powinna być. Ludzie mówią, że wiosna Timothy'ego rozgrzewa boku. W lesie zaczyna niektóre drzewa przepływ SAP.

Ludzie mówią, że od tego dnia trzeba chodzić na ulicy, wtedy będzie zdrowe i przeziębienia ominie.

Oglądając pogodę w dniu 6 marca, możemy przewidzieć, co będzie na wiosnę. Jeśli wiatr północny lub nagły grzmot burzy, sprężyna będzie późno. Jeśli wiatr południe lub wschód, kolejne trzy miesiące będą ciepłe i suche. Przybyły jaskółki zapowiadają również ciepłą pogodę.

Jeżeli ten dzień rozpoczął żadnej działalności gospodarczej, należy doprowadzić je do końca. Nie należy pić alkoholu – może to prowadzić do złych konsekwencji. Uważa się, że jeśli kupisz nową parę butów, to będzie trwało bardzo długo. Nie angażuj się w przeszczepienia lub podlewania roślin – nie będzie rosnąć.

Ludzie mówią, że to sen, widział w przeddzień 6 marca, mogą być prorocze. Jeśli obejrzałeś we śnie, które tną włosy, wtedy nie będzie dobrobyt wkrótce, jeśli warkocze Zapletal, następnie czekasz na fałszywe pogłoski. Choroba we śnie zapowiada dobre zdrowie.

Święta obchodzone na świecie

Marzec 6 święta obchodzone są w różnych krajach na całym świecie. Przyjrzyjmy się każdej z nich w szczegółach.

Tradycyjnie obchodzony specjalistów, którzy monitorują stan zdrowia naszych zębów i dziąseł. Międzynarodowy Dzień stomatologicznym nocie 6 marca wypadek. W tym dniu w 1790 roku została ona wynaleziona „narzędzie tortur dentystycznych” – wiertarki, sponsorowany przez dentystę z Waszyngtonu Dzhon Grinvud i osobistego dentysty prezydenta George'a Washingtona.

06 marca w Ameryce rodzaj nieoficjalnej wakacje – Dzień mrożonek.

W Australii i obchodzić Święto Pracy. Święto ma jeszcze oficjalnej nazwy – dzień 8 godzin lub dzień trzech ósemek. Zgodnie z filozofią Roberta Ouena, praca podane do ośmiu godzin na odpoczynek i rozrywkę – tych samych ośmiu godzin i snu – osiem. Trzy ósemki zdobią wiele budynków w mieście tym kraju. Ten dzień w Australii, ogłosił publicznie wakacje i jest obchodzony w specjalny piękne. Australijczycy bawić, wziąć udział w różnych zajęciach, aktywnego wypoczynku.

06 marca święto państwowe, Dzień Niepodległości, obchodzi Republiki Ghany. Wszedł w 1957 roku, kiedy została ogłoszona niepodległość.

W tym dniu – święto Magellan na wyspie Guam. 06 marca 1521 podczas pierwszego rejsu poszukiwań wykonanej przez Fernand Magellan, trzech południowych Filipin wyspy, z których jeden został otwarty do Guam. Teraz jest częścią Stanów Zjednoczonych i posiada status zorganizowanej terytorium bez osobowości prawnej.

Wydarzenia na świecie

 • 1665 – opublikowano pierwszy na świecie magazyn w Londynie.
 • 1722 – Piotr I zakazał do zbierania opłat za budowę świątyń i na potrzeby kościoła.
 • 1762 – Piotr III, podpisał manifest na zniszczenie kancelarii tajnej.
 • 1853 – Premiera opery "La Traviata" Dzhuzeppe Verdi.
 • 1868 – Dmitrij Mendelejew przedstawił pierwszą wersję układu okresowego.
 • 1899 – uzyskanie patentu na aspirynę, niemiecki chemik Felix Hoffmann.
 • 1900 – początek epidemii w Stanach Zjednoczonych dżumy.
 • 1902 – założenie klubu piłkarskiego „Real Madryt”.
 • 1913 – pierwsza wzmianka o słowo „jazz” w gazecie San Francisco.
 • 1918 – gaszenie w wodach Trójkąta Bermudzkiego okręt „Cyclops”.
 • 1925 – ukazał się pierwszy numer gazety „Pioneer prawdy”.
 • 1939 – Otwarcie pomnika Tarasa Szewczenki w Kijowie.
 • 1970 – ukazał się ostatni singiel The Beatles "Let It Be".

Celebryci, którzy mają urodziny w dniu 6 marca

 • Francuski dramaturg i satyryk Savinien Sirano De Berzherak.
 • Włoski rzeźbiarz, architekt i poeta Michelangelo Buonarroti.
 • Radziecki pilot AI Pokryshkin.
 • Amerykański gitarzysta jazzowy Montgomery.
 • Radziecki pisarz i satyryk M. M. Zhvanetsky.
 • Pierwsza kobieta kosmonauta Walentina Tierieszkowa.
 • Rosyjski piosenkarz Tatyana Bulanov.
 • Amerykański koszykarz Shaquille O'Neal.