195 Shares 7649 views

Jak zamykać aplikacje na Androidzie: wskazówki i wskazówki

Podczas pracy z urządzeniami przenośnymi zużywa się pewną ilość energii. Ponadto uruchomione programy ładują system operacyjny, co prowadzi do błędów podczas inicjowania oprogramowania, a także powolnego działania telefonu lub tabletu. Następnie dowiesz się, jak zamykać aplikacje na Androidzie. Jest to system najczęściej używany przez ludzi. Dlatego przydatne będzie dla wszystkich, aby wiedzieć o prawidłowym zakończeniu pracy z programami.

Niejednoznaczność

W rzeczywistości nie ma jednoznacznego rozwiązania problemu. Wszystko zależy od modelu telefonu, a także od używanego oprogramowania.

Jak zamknąć aplikacje na Androidzie? Wielu programistów udostępnia ten specjalny przycisk – "Exit". W niektórych programach trzeba kilkakrotnie kliknąć ikonę "Wstecz", aby zakończyć pracę. Zaleca się spojrzenie na używane programy – na pewno mają specjalny przycisk do wykonania pracy.

"Dom" i tryb tła

Jak zamknąć aplikacje na Androidzie? Niektórzy ludzie wolą kliknąć przycisk "Strona główna". Jeśli działasz w ten sposób, wtedy używany program naprawdę się zamknie. Dokładniej to nie będzie już wyświetlane na ekranie, ale już więcej.

Zamiast tego aplikacja przechodzi w tle. Lub, jak niektórzy użytkownicy twierdzą, zostaną zminimalizowane. Niektóre programy klikają przycisk "Exit" i wchodzą w tle. Ten fakt należy wziąć pod uwagę. Jak zamknąć aplikacje tła na Androidzie?

Szybki Zakończenie

Wdrożenie pomysłu menedżera aplikacji. Dzięki temu na wielu urządzeniach z Androidem możesz zakończyć pracę z programami i grami.

Algorytm działań jest ograniczony do następujących manipulacji:

  1. Zadzwoń do menedżera aplikacji. W tym celu specjalny przycisk jest zwykle umieszczany na telefonach. Na przykład w Samsung znajduje się po lewej stronie przycisku "Strona główna".
  2. Na wy¶wietlonej li¶cie wycieraj kierunek od prawej do lewej (lub odwrotnie) w pobli¿u programów.
  3. Kliknij na wykres. Zostanie wyświetlona lista aktywnych aplikacji, które nie zostały ukończone.
  4. Kliknij przycisk "Zakończ".

Jak zamknąć aplikacje na Androidzie? Odpowiedź na to pytanie nie spowoduje żadnych trudności!

Dyspozytor

Ale jest jeszcze jedna rzecz. Pomoże Ci wykonać wszystkie aplikacje w tle działające w urządzeniu.

Aby go używać potrzebujesz:

  1. Kliknij przycisk Strona główna i przejdź do sekcji Ustawienia.
  2. Znajdź tam "Menedżer zadań / Aplikacje".
  3. Na wyświetlonej liście kliknij przycisk, który odpowiada za ukończenie wszystkich uruchomionych programów. Zwykle jest w prawym dolnym rogu.

Niektórzy ludzie, zastanawiając się, jak zamykać aplikacje na "Androidzie", używają tak zwanych "zabójców zadań". Te narzędzia obiecują zakończyć wszystkie uruchomione procesy jednym kliknięciem. W przypadku Androida takie programy są szkodliwe. Możesz ich używać, ale nie jest to zalecane.