315 Shares 2178 views

Dobre kółka do PC – śnie Gamer za

Co rosyjski nie lubi szybkiej jazdy? Wszelkie chłopiec ze ściśniętym sercem monitoruje rozwój sytuacji w słynnych samochodów wyścigu Formuły 1. Jako dorosły, prawie każdy człowiek dąży, aby stać się właścicielem swojego własnego samochodu. I niech nas nie maskować, naprawdę trzeba przeżyć to co najmniej 20%, podczas gdy reszta czuje, że powinien on być czasami użyteczne. To marzenie z dzieciństwa zawarte w świecie materialnym. Można by pomyśleć: samochód jest, można iść i cieszyć się, ale nie było! Z jakiegoś powodu, chcę więcej: mocny silnik, wysokie prędkości. To proste: kupić samochód – to nie wszystko. Marzenie o zostaniu drugą Schumacher, usłyszeć piosenkę z gumy na asfalcie, szum wiatru rozbijając szybę i pozostaje niezrealizowana. Choć czasem jest to możliwe, aby szybko podróżować po autostradach, ale dla najbardziej fantastycznych 300 kilometrów na godzinę i więcej pozostają nieosiągalne. Co powiedzieć o wyścigi zawiłe ścieżki, jeździć na krawędziach i kolizji z konkurencyjnymi maszynami.

Ale jest rozwiązanie! Spróbuj na czapką Monomacha, Schumacher może być komputer wirtualny świat. Entertainment oferuje światy dla każdego smaku i koloru. W tym nowej gry, każdy użytkownik ma nadzieję, że będzie w stanie dać tak zwany „efekt obecności”, aby zanurzyć się w grę. Ostatnio stało się możliwe za pomocą specjalnych manipulatorów (joysticków pamiętam), a tendencja ta stale się rozwija i poprawia, co powinno zadowolić tych, którzy chcą kupić kontrole gra na komputerze. Programiści już dawno zrozumiał, że klawiatura i mysz nie pozwalają graczom zanurzyć się w grze, więc fani symulatorów samolotów oferują specjalne joysticki. Nie zapomniał, a koneserzy samochodów: mają dostęp do kierownicy do komputera. Oczywiście, podczas gdy zapach palonej gumy, szum wiatru i innych przejawów świata, że to nie jest konieczne, ale dotykowe czuć się bardzo realne. Innymi słowy, kierownica z pedałami do komputera powinien być w każdego miłośnika symulatorów wyścigowych. W chwili obecnej, aby kupić konsolę do gier może być w każdym sklepie komputerowym. To o co są stery do komputera i jak wybrać prawo, porozmawiamy dziś. To nie jest oczywiste, ale fakt, że dobra gra przez manipulator chce, ale niewygodne modelu szybko podszedł do szafy, nie zajmują miejsca.

Wszystkie powierzchnie sterujące dla komputera dzielą się na dwa rodzaje: Opinie i bez niego. Różnica w cenie pomiędzy nimi jest często większa niż 2 razy, ale, wierzcie mi, to warto. Zgłoszenie oznacza obecność wewnątrz produktu małego silnika elektrycznego, dzięki czemu podczas jazdy po trawie, kamienie, krawężnik, nadkolami naprawdę oprzeć się próbom przekręcić wibruje: symuluje zachowanie kierownicy prawdziwy samochód. Technologia ta nosi nazwę Force Feedback. Tańsza alternatywa ma wibracji – silnik o niskiej mocy z ekscentrycznych ciężarami, ale opór obrotu w takich modelach Classic – sprężyn. Zakup lepiej wstrzymać.

Wszystkie dobre koła na komputerze musi być zdolny do zmiany. Zazwyczaj jest to oddzielna dźwignia lub manetka na kierownicy. modele niedrogich nie masz tego, który cierpi na skutek zanurzenia w rozgrywce.

Zapinanie na powierzchnię za wiarygodne. Frajerów, dostarczany z niektórymi modelami, nie tylko nie zapewniają odpowiedniego utrwalenie, ale nie przymocować do każdej tabeli.

Od wymaganej realizmu, pedały i specjalne wymagania: wystarczająca wielkość i elastyczność. Mimo to, jest to koło z samochodu, nawet jeśli wirtualne, a nie dziecka zabawka.

Ogólnie rzecz biorąc, dobry produkt jest wytwarzany przez FANATEC, Logitech i Thrustmaster. To właśnie z powodu ich sugestie należy wybrać sterowanie komputerem.