598 Shares 5334 views

Probiotyk „Probiz Femina”: instrukcja, właściwości i składu

Bakterie przerost – wspólny problem. Pochodzenie tej choroby mogą być różne, ale wynik jest zawsze złe, a czasami bardzo niebezpieczne. Na szczęście, w ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele leków, które mogą przywrócić normalną mikroflorę organizmu człowieka. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi jest „Probiz Femina”. Instrukcje, skład, mechanizm efektów, przeciwwskazaniach i ceny – to główne punkty, które są przedmiotem zainteresowania każdego pacjenta.

Opis postaci uwalnianiu i składniki aktywne

Co to jest lek „Probiz Femina?” stany manualne, że jest to potężny probiotyk, który zawiera dużą liczbę żywych kolonie pożytecznych bakterii, w tym bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium i Saccharomyces. Produkt dostępny w postaci twardych kapsułek żelatynowych, zapakowane w obrysie dziesięciu części komórki. Każde opakowanie zawiera trzy z tych pęcherzy. Jedna tabletka zawiera kilka milionów pożytecznych mikroorganizmów. Ponadto, lek jest obecny w kompozycji laktozy. Na liście składników pomocniczych obejmują stearynian magnezu i Aerosil.

Jakie właściwości leku?

Preparat zawiera korzystnie Lactobacilli, które szybko kolonizacji śluzówki pochwy i tworzą kwaśne środowisko. W tych warunkach, wzrost i rozmnażanie oportunistycznych bakterii spowalnia istotnie. Wiadomym jest, że aktywność tych drobnoustrojów prowadzi do rozwoju bakteryjnego zakażenia pochwy.

Ponadto, w czasie życia bakterii mlekowych w pochwie jest utworzona na powierzchni specjalną folią ochronną, która zapobiega kolonizacji patogennych mikroorganizmów. Tak więc, lek jest metoda zapobiegania im. Ponadto przedmiotem tabletki prebiotyków – substancje, które przyspieszają proces wzrostu pożytecznych mikroorganizmów.

Głównymi wskazaniami do leczenia postępowania

Kiedy trzeba użyć probiotyk leczniczy „Probiz Femina?” Instrukcji stwierdza, że głównym wskazaniem do leczenia, jest fakt, że kobiety pochwy różnego pochodzenia, w tym zapalenia wywołane przez bakterie, Trichomonas, grzybów drożdży Candida i tak dalej. D. fakt, że takie choroby są często towarzyszy składu i działania mikroflora pochwy, co z kolei prowadzi do innych komplikacji. Jak opinie, po kilku dniach, można pozbyć się tych nieprzyjemnych objawów, takich jak świąd i pieczenie, upławy i zapach.

Ponadto, lek jest stosowany i prewencji. Na przykład, w małych dawkach, podaje się pacjentom, którzy przechodzą terapię hormonalną. Wskazaniem do odbioru probiotykiem jest traktowana środkami przeciwbakteryjnymi, jak antybiotyki szkodliwy wpływ na życie korzystne mikroorganizmy zasiedlające błonę śluzową pochwy.

Lek „Probiz Femina”: instrukcje użytkowania

W rzeczywistości, tabletka jest praktycznie nieszkodliwe. Jednak rada tylko na lekarza może otrzymać lek „Probiz Femina”. Instrukcje użytkowania zawiera ogólne zalecenia, ale czasami trzeba dostosować system w stosunku do stanu pacjenta.

W większości przypadków lekarze zalecają przyjmowanie jednej kapsułki dwa razy dziennie. Nie jest konieczne, aby zmyć tabletka jest zbyt wysoka lub odwrotnie, z zimną wodą. Według uznania lekarza dzienna ilość może być zmniejszona do jednej tabletki. Czas trwania leczenia jest ustalana w zależności od stanu pacjenta, jego wieku, stopnia ciężkości choroby i innych czynników. Z reguły leczenie trwa około 10 – 14 dni. Nawiasem mówiąc, lek nie może być stosowany jednocześnie z antybiotykami – między sobą różnych leków musi być co najmniej dwie godziny.

Czy są jakieś ograniczenia?

Dla wielu, ważnym pytaniem jest jak bezpieczny lek „Probiz Femina”. Podręcznik nie zawiera informacji o obecności skutków ubocznych, więc wszyscy pacjenci uczestniczący w różnych badaniach, podjętą terapię dobrze. Nawet przy wysokich dawkach, tabletki nie powoduje żadnych komplikacji.

Jako ograniczenie, lek nie jest wskazane u pacjentów, których układ odpornościowy nie jest wrażliwe składniki w innym przypadku możliwe opracowanie sposobu alergicznej. Ponieważ tabletki „Probiz Femina” zawiera laktozę, należy je stosować ostrożnie u pacjentów z problemami, takimi jak nietolerancja laktozy , itp, w niektórych przypadkach, stosowanie leku w ogóle możliwe – .. Przed rozpoczęciem leczenia należy zdecydowanie skonsultować się z lekarzem.

Lek może ewentualnie być przypisane do matek karmiących kobiet podczas ciąży. Pomimo braku szkodliwości, leczenie powinno być prowadzone pod nadzorem lekarza.

Medycyna „Probiz Femina”: cena i analogi

Koszt leków – ważnym punktem dla wielu pacjentów. Ile będzie lek „Probiz Femina?” Cena pakietu waha się od 600 do 800 rubli, w zależności od producenta i polityki finansowej, wybranej kupującego aptecznego.

Oczywiście, nie wszystkie leku jest odpowiednia i dla różnych powodów. Dlatego ważne jest, i pytanie, czy może to być coś, aby zastąpić lek „Probiz Femina”. istnieje analogi tego narzędzia. W szczególności, przywrócenie mikroflory pochwy pomaga lek „Ginolakt”. Do wykazu leków, które są podobne pod względem mechanizmu działania, można przypisać „Vagolit”, „Gynoflor” i „Laktonorm”.