567 Shares 2354 views

Kiedy zaczyna się toksyczność, nie należy się martwić

Około siedem procent kobiet w ciąży doświadcza zatrucia. Przyszła matka staje się bardzo wrażliwa na zapachy. Porozmawiajmy o tym, kiedy zaczyna się toksyczność? Jak się to objawia?

Manifestacja toksyczności w ciąży

Intoxication zaczyna się rozwijać jednocześnie z rozwojem łożyska. Jest to zjawisko występujące w pierwszym okresie ciąży. Przyczyny zatrucia nie są znane. Lekarze mają kilka założeń, ale jeden, wciąż nie ma powodu, aby wyodrębnić jakiś powód. Kiedy zaczyna się toksyczność, kobieta podnosi ciśnienie krwi, białko w moczu, a hiperrefleksja rozpoczyna się (bardzo szybka reakcja refleksyjna). Wszystkie te przejawy zatrucia powodują wiele kłopotów przyszłej matce. Oprócz nich, jeśli występuje toksyczność, objawy mogą obejmować wzdęcia, obrzęk rąk, stóp, twarzy, ze względu na zatrzymanie płynów w organizmie.

Pojawienie się toksyczności jest wskazane, aby mieć więcej odpoczynku. Jest to główna i często najbardziej skuteczna metoda zwalczania zatrucia. Lekarz, który ma ciężarną kobietę, może zalecić spoczynek w łóżku, obserwację płodu i objawy zatrucia. Toksydyczność, gdy zaczyna się, ma miejsce w każdej kobiecie indywidualnie.

Główne zmiany pojawiają się w ciele kobiety bezpośrednio po utworzeniu embrionu – organizm dostosowuje się do odżywiania płodu, który rośnie. Macica powiększa się i zwiększa się wydzielanie hormonów. Często, gdy zaczyna się toksyczność, a to nastąpi po upływie półtora miesiąca po poczęciu, większość doświadcza Ŝądanego odruchu, który występuje w odpowiedzi na jakiekolwiek zapachy. Ponadto zwiększa się apetyt i pragnienie nietypowej żywności. Zwykle poranna mdłości obniża się do szesnastego tygodnia ciąży. Jednak niektóre kobiety cierpią z powodu toksyczności przez cały czas, gdy są one przewożące dziecko. Hipertezja kobiet w ciąży (nadmierne wymioty) jest zjawiskiem powszechnym, gdy matka oczekująca cierpi na dużą liczbę wymiotów i nie wchłania żywności i napojów. Często jest to obarczone pojawieniem się niebezpiecznych stanów zdrowia i może prowadzić do odwodnienia ciała. Niektóre rodzaje żywności zwiększają uczucie dyskomfortu.

Toksyczność: leczenie

Wiele, gdy zaczyna się toksyczność, obawia się, że może to zaszkodzić płodowi. Jednakże, nie ma powodu, aby doświadczenie, jeśli kobieta w ciąży pije dużo płynów codziennie i pochłania optymalną ilość żywności. Główną przyczyną wymiotów jest pusty żołądek, więc musisz jeść coś nawet bez apetytu. W tym okresie następuje utrata apetytu, ale po osłabieniu objawów choroby powraca. Aby zmniejszyć przejaw zatrucia, zaleca się rano, aby powoli, bez gwałtownych ruchów, spocząć regularnie i regularnie. Nie zaleca się przebywania w ciepłych pomieszczeniach, ponieważ zwiększa to nudności. Lekarze zalecają picie większej ilości płynów. Odzyskaj solone i tłuste. Tradycyjna medycyna oferuje imbir, który jest skutecznym lekarstwem na zmniejszenie porannej choroby. Należy dodać do herbaty. Aby poprawić samopoczucie, lepiej jeść częściej, ale w małych porcjach. Nie zaleca się pikantnych potraw. Ponadto, kiedy zaczyna się odurzanie, ćwiczenia fizyczne są uważane za bardzo przydatne każdego dnia – chodzenie lub joga. Stymulują krążenie krwi i poprawiają samopoczucie. Pokój, pełne spanie, spacery na świeżym powietrzu, przyjazna atmosfera w zespole iw rodzinie mają pozytywny wpływ na zdrowie i nastrój. Bądź zdrowy.