503 Shares 6517 views

Co do pisma do faceta, aby odpowiedzieć: wszystkie zasady wirtualnej komunikacji

Można argumentować o zaletach i wadach rozwoju technicznych środków komunikacji w nieskończoność. Dostępna mobilna komunikacja i Internet zajmują dużo czasu od większości współczesnych ludzi. Ale zawsze możemy śledzić najnowsze osiągnięcia i utrzymywać kontakty z naszymi zainteresowanymi. Jest szansa, ale nie wiesz jak działać? Co do pisma do faceta, więc odpowiedział, jeśli tylko zaczął mówić, czy po prostu je spotkać?

Podstawowe zasady komunikacji internetowej

Co najważniejsze, nie bądź natarczywa. Możesz najpierw napisz do niego, jeśli chcesz, ale nie zepsuć jej swoją uwagą. Nie rozpoczynaj rozmowy zbyt często. Jeśli nie odpowiedział, nie objaj go pytaniami, dlaczego milczy, i podobnie, poczekaj. Być może jest zajęty w tej chwili lub nie chce w ogóle z tobą komunikować. Ani w tym, ani w innym przypadku nie jest konieczne nałożenie. Jak rozpocząć rozmowę, to zależy od Ciebie, ale spróbuj wymyślić coś bardziej interesującego niż szablon "Witaj. Jak się masz? ". Wszystkie standardowe zalecenia co do napisania faceta, aby odpowiedzieć, oczywiście, częściej pracują. Ale jeśli dyskutujesz o rzeczach i nowościach, z pewnością zapomni o Tobie, jak tylko Twój dialog się skończy. Oryginalność i niezwykłość to najlepsze sposoby wyróżniania wśród innych dziewczyn.

Co miło napisać facet w serwisach społecznościowych lub SMS?

Możesz nawet pochwalić się nawet obcym. Jeśli nie ma pewności, że współczucie jest wzajemne, lepiej jest niechcenia pochwalić coś z jego zalet. Wielu ludzi lubi być chwalonymi za swoje umiejętności i prosić o pomoc. Ale nie próbuj przerzucać wszystkich swoich problemów i odpowiedzialności na nieznanego faceta. Warto pisząc, że jesteś zachwycony tym, jak coś robi, i bardzo lubię się uczyć tego samego. Możesz też poprosić o coś, aby ci coś powiedzieć lub udostępnić niektóre informacje w trybie online. Jest to opcja win-win dla pisania faceta, tak aby odpowiadał. Jeśli będzie miał wolny czas, z pewnością pomogą ci nawet w neutralnym nastawieniu. Masz też świetną okazję, aby poznać go lepiej i zaimponować.

Co możesz napisać facetowi, z którym się spotykasz?

Z pewnością zauważyłeś, że wszystkie pary komunikują się w zupełnie inny sposób. Niektórzy są gotowi przyznać się do siebie nawzajem za każdym razem, inni wolą omawiać wyłącznie codzienne tematy. Jednak niezależnie od tego, jaki styl komunikacji jest częściej znajdowany w twoim związku z twoim kochankiem, zawsze możesz do niego napisać coś dyskretnego – romantycznego. Najodpowiedniejsza jest wiadomość, że jesteś nudzona i chcesz ją zobaczyć jak najszybciej. Jeśli martwisz się, że pisanie faceta, tak aby odpowiadał, rozpocznij dyskusję o czymś, o czym mówiłeś wcześniej o osobie lub wymyślić nowy temat. Możesz zaprosić go do udziału w pewnych wydarzeniach lub opowiedzieć o wydarzeniach, które miały miejsce w Twoim życiu od ostatniego spotkania. Jeśli spotykasz się wystarczająco długo, możesz spróbować napisać do niego coś osobistego i wystarczająco intymnego, na przykład zacząć flirtować z nim w Internecie lub przez SMS z frazami z seksualnymi przesłuchaniami.