495 Shares 8043 views

Love At Liberty

Kochać. To jak to jest, i co najważniejsze, dlaczego tak się dzieje, nikt nie wie, jak to się dzieje, ale wszyscy wokół twierdzą, że doświadczyli go przynajmniej raz w życiu. Więc jak można powiedzieć, to jest miłość, nie wiedząc nic o nim? Odpowiedź jest prosta – nic. Wszyscy jesteśmy w trakcie swojego życia się zakochać, spotykamy się, chodzić, itd., Z tymi ludźmi, do którego jeśli dusza ciągnie, i słusznie! Wszakże jeśli dusza woła trzeba go śledzić.

Wielu z nas pocieszyć czytać jak na całym świecie, że ich serce jest złamane, beat i deptane przez fakt, że ta miłość nie jest sukcesem, a wszystko na próżno, bo nie ma bólu, nie cierpienie, ból emocjonalny trwa tylko 12 minut, Dalej jest autohipnozy. Jest autohipnozy, że rzucisz i kieruje myśli, że wszystko kochali. Brak rany na sercu, rozbite pod prysznicem i innych zanieczyszczeń. Jest autohipnozy i rozczarowanie we własne możliwości. Ludzie czują ból „, co kiedyś kochała mężczyznę z nich zniknęła, notowane na coś lepszego niż to było, a następnie wchodzi w grę przestępstwa pospolitego i porównania rzekomo Co ja zrobiłem? Nie sądzisz?. Ale nie, to pytanie powinno być tak: „Może ona (on) jest lepszy i zasługuje na więcej?” To prawda, nie inaczej.

Jest to niemożliwe, aby utrzymać osobę, która uciekła spod swojej „miłości”, ona nie potrzebuje, nie chce tych uczuć, które wcześniej, bo pojawiły się nowe, bardziej wydajne i opłacalne. Wszelkie groźby, zastraszanie, oskarżenia i warunki niemożliwe jest, aby powrócić osobę z powrotem, to „ll być nieporównywalnie mały z faktu, że dana osoba ma teraz.

Dobrze, jeśli można sobie wyobrazić, że on (ona) jest z powrotem? Co to ma znaczyć? Pierwsze kilka dni będzie bardzo dobrze na, że mężczyzna wrócił, ale jeśli chcesz być tak dobrze, kiedy będzie jeszcze zmienić i kochasz inną osobę? Cóż może być z nim? Jest to, jak podzielić na organizm ludzki z jego duszy, ale ciało bez duszy zachwyci i nie będzie zadowolony, i torturować siebie i ukochaną osobę (Twoim zdaniem) dana osoba jest bardzo wielka przyjemność, a wynik przedstawiono w przyszłości, to oczywiście nie będzie zadowolony ,

Każdy z nas ma prawo być wolne ciało, duszę i myśli, ale ta wolność jest tylko w harmonii z tych trzech czynników. Nie inaczej.