208 Shares 9278 views

Detal wyloty i witryny sklepowe. Luz.

Dziś konkurencja pomiędzy trendów sprzedaży coraz bardziej skomplikowane i zwykły projekt miejscach sprzedaży nie jest obiecujący, więc właściciele sklepów starannie dobierać materiały POS.

«POS materiały” – materiał stosowany jako dekoracje do miejsca sprzedaży, której celem jest przyciągnięcie użytkowników do sklepu lub jakichkolwiek lokali handlowych. POS-materiały dają kupującemu informacje o zaletach produktu lub marki, więc dobrze zaplanowane stwarzają nawet przy niewielkim budżecie może być doskonałym produktem do sprzedaży.

Wariacje POS:

  • Dokonywanie strefę zewnętrzną (stoi na elewacji, billboardy, plakaty, itd., Z których wszystkie mogą być umieszczane na ulicy)
  • Herbaty na zakupy (również wszystkie inne stoiska, plakaty, reklama zewnętrzna)
  • Wyposażenie wejściowe konstrukcja (płyty z różnych publikacji, plakaty z wizerunkiem towarów oraz wskazanie jego ceny)
  • Prześwit w punkcie sprzedaży, wyświetlacz towarów (płyty, wskazującymi zniżek, różne propozycje)
  • Dokonywanie obszar gotówki (rozdawać kupony rabatowe dla przyszłych zakupów)

Ostatnim razem, jak reklama w POS jest reklama cyfrowy. Wszystkie dostępne ekrany LCD, dyski multimedialne, interfejsy bezprzewodowe z ich pomocą reklam przekazuje informacje nie tylko cień, ale również zabawne. Ta forma reklamy pozwala kupujący czują się bardziej komfortowo w sklepie, który nie pośrednio wpływać na wybór klienta. Oczekuje się, że wraz z pojawieniem się holograficznym interfejsem, wykonanie powierzchni sprzedaży osiągnie nowy poziom.

Materiały reklamowe dla punktu przetwarzania sprzedaży muszą być oryginalne, zgodne z marką firmy, aby zmieścić się w punkcie sprzedaży pokojowej, a wraz z tym wszystkim nie ma być matowa na tle produktu.

Również korzystne jest teraz w połączeniu reklamy, czyli to nie tylko konstrukcja meta sprzedaży, ale również podaż tekstu reklamowego lub materiału wideo w agencji reklamowej.

Fakty ustalone ze źródeł bezpośrednich:

  • Zastosowanie kasetony jako reklama w pomieszczeniu towarowym przyczynia się do zwiększenia liczby transakcji o 1,5 razy.
  • Obecność niezwykłego sloganu reklamowego w mediach podnosi sprzedaż kreskowe 1,12 razy.
  • Forma reklamy w miejscach handlowych zajmują trzecie miejsce po materiałach drukowanych i telewizji.
  • obrót walutowy w supermarketach i wszystkich różnych pomieszczeń handlowych, które są reklamy na miejscach sprzedaży, wyższych niż normalnie nie jest reklamowana powierzchni handlowej o 12%.

Z tego wszystkiego można przyjąć, że konstrukcja wysokiej jakości miejscu sprzedaży może być doskonale zrealizowane wszystkie produkty sprzedane nawet bez posiadania jakichkolwiek akcji. Reklama i jego połączone zastosowanie doprowadzi do sukcesu komercyjnego ich właścicieli.