632 Shares 3763 views

Praca „Rubel Boom” firmy: staff

Wiele osób poszukujących pracy są przyciągane przez kuszące treści zapowiedzi pustostanów grupę spółek „Rubel Boom”. Recenzje pracowników tej firmy są niejednoznaczne, ale opierając się na nich, to jest możliwe, aby uzyskać ogólne pojęcie o przyszłej pracy.

W obecnych warunkach rynkowych, kiedy wiele firm stracić klientów i zyski, SC „Rubel Boom” powiedzie. Czy to znaczy, że pracownicy korporacji dobrze żyć? Czy jest to stabilna firma? Oferty pracy są prawdziwe? Czy zapłacone wynagrodzenie w obiecanych tomów? Nie uruchamiaj nowozatrudnionych pracowników kilka miesięcy po otrzymaniu usługi, bez powodu? Czy to możliwe, aby rozwoju zawodowego w firmie? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania, w oparciu o informacje zwrotne od pracowników „Rubel Boom”.

O pracodawcy

sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej aktywnie promuje się na rynku chemii gospodarczej i perfum od 1993. Obecnie około 1000 placówek w 16 regionach Rosji, w tym Saratowie, Orenburg, Wołgograd, Lipieck, Samara, Astrachania, regionów Ryazan.

Spółka macierzysta znajduje się w mieście Saratowie. spółki grupy własność trudne. Stowarzyszenie "Rubel Boom" obejmuje około dziesięciu osób prawnych i przedsiębiorców indywidualnych, wśród nich – "TD" Abbe "" OOO "Opat M", LLC "TK opat", SP Kamenskaya I. E., IP Rasputin G. w rzeczywistości, spółka należąca do Yu Arkady Borisovich Bachtina – młody biznesmen i aktor, który wyróżniał się wystąpiła w teledysku Lady Gagi „Alejandro”, producenci z Hollywood płaci $ 1 miliona dolarów.

Sklepy „Rubel Boom” (sprzężenie zwrotne od pracowników przedstawiony poniżej), wiele z nich od dawna sposobem rozwiązywania codziennych problemów. To jest, gdy większość mieszczan i wieśniaków stać ulubione szampony, żele pod prysznic, pasty do zębów, proszki do prania, czyszczenia butów. wyjazd na zakupy do „Rubel Boom” dla większości gospodyń domowych staje się kwestia przyzwyczajenia.

Teraz korporacja z powodzeniem rozwija sieć aptek w swoich sklepach. Kupujący umiłował „rubel Boom” z następujących powodów:

 • na półkach mają wszystkie rzeczy potrzebne w domu;
 • Pokoje są przestronne handlu wystarczająco, wiersze w zakresie samoobsługi – Szeroki,
 • przystępnych cenach;
 • Często odbywają się akcje, które można kupić towary po obniżonych cenach lub otrzymywać premie.

Usługi marketingowe SC „Rubel Boom” dobrze zorientowane w sytuacji rynkowej. W czasie, gdy dochody gospodarstw domowych spadły, sieć sprzedaży aktywnie oferując tanie kosmetyki domowych (ceny kremy do twarzy. – 40 rubli) i tanich produktów pod własną marką 1b.

Ład korporacyjny jest zainteresowany nowymi ramkami

Wiadomym jest, że firma „Rubel Boom” (sprzężenie zwrotne od pracowników, praca – informacje, które są najczęściej szukają informacji o firmie na stronie) pracownicy zbieranie regularnie. Zwykle online z tego pracodawcy, można znaleźć ponad 1300 reklam w poszukiwaniu pracowników w Rosji (średnio 81 w okolicy). Istnieją propozycje dotyczące pracy z wysokimi zarobkami (150 000-300 000 rubli). Dla specjalistów w dziedzinie finansów, marketingu, reklamy, handlu zagranicznego, logistyki.

Czy oznacza to, że firma ma wysoką rotację kadr? Wcale nie. Pracownicy biura, sklepy, magazyny ogólnie stały. Najczęściej odwołany przez przybyszów, którzy pracowali w firmie przez okres co najmniej 6 miesięcy. Z reguły jest to spowodowane faktem, że młodzi profesjonaliści źle pojętej charakter pracy. Częste publikacja ofert pracy ze względu na fakt, że „Rubel Boom” stale wzrasta objętość aktywności, często otwarcie nowych sklepów.

Źródła informacji: jak dowiedzieć się o więcej?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o pracę, należy rozejrzeć, „Boom” Rubel GK. Recenzje pracowników pracujących z klientami, pozwalają nauczyć się dużo o naturze przyszłej służby.

Zauważ, że przeszkadza sprzedawców, kasjerów, strażników. Jeśli sklep kierownika, przełożonego lub inspektora obecnych w pomieszczeniu, próbują podsłuchać, o czym rozmawiają z pracownikami parkiecie.

Jeśli regularnie zakup chemii gospodarczej w „Rubel Boom”, to najprawdopodobniej informuje, że przechowuje stały personel: ten sam sprzedawców i kasjerów obsługujących klientów przez cały rok i dłużej.

Nie zaniedbuj jak informacje z Internetu o „Rubel Boom” cywilnego. Informacje zwrotne od pracowników wyspecjalizowanych witryn i forów w celu ustalenia wyboru zawodu i zatrudnienia.

Ogólne warunki w kc, „Rubel Boom”

Jakie są najważniejsze postanowienia zostaną wpisane w umowie o pracę?

 1. Płac. Miesięczny dochód pracowników w różnych pozycjach:
 • Sprzedawca-kasjer – 17 000-18 000 rub.
 • kierownik sklepu – 25 000-30 000 rub.
 • Przedstawiciel Handlowy – 25 000-30 000 rub.
 • Zarządzanie grupą sklepach – 65 000-75 000 rub.
 • Zarządzanie regionalne sklepy – 100 000 rubli.
 • Księgowy – 14 000-17 500 rub.
 • Audytor – 30 000-50 000 rub.
 • Administrator systemu – 15 000-30 000 rub.
 • Finance Manager – 25 000 rubli.
 • Pracownik magazynu – 40 000-60 000 rub.

2. Tryb. Biuro Personel: 5 dni w tygodniu od 9.00 do 18.00. Dla pracowników sklepów i hurtowni – Harmonogram Shift: 2 dziennie, 2 noc, 4 dni w tygodniu.

3. W przypadku pracowników pracujących w nocy, dostawa do domu jest w autobusie korporacyjnej.

4. okresu testowego w większości pozycji w ciągu 1 miesiąca.

Zalety pracy w sieci handlowej „Rubel Boom”

Porozmawiajmy o pozytywnych aspektach życia w korporacji. Pracownicy nazywa ich sporo:

1. Ciekawa praca. Grupa firm „Rubel Boom” (sprzężenie zwrotne od pracowników w tej sprawie są podobne) daje wiele możliwości rozwoju. Tu nie będzie czuć się jak trybikiem w wielkiej maszynie. Pracodawcy są pozytywne o personel, gotowy do podjęcia różnego rodzaju obowiązków.

2. Stabilna „białe” wynagrodzenia. Doświadczony personel z wieloletnim doświadczeniem w firmach otrzymują wyższe wynagrodzenie niż przybyszów. „Weterani” zachęcani premie i nagrody.

3. Miejsce pracy z dużym prawdopodobieństwem będą zlokalizowane blisko domu. W każdym z 16 obszarów, w których istnieje sieć handlową „Rubel Boom” praca (staff nie zostaną oszukani) posiada dużą liczbę sklepów i magazynów. W wywiadzie, zadać pytanie, w jakim obszarze wnioskodawcy jest wygodniejszy w użyciu. Większość pracowników firmy nie trzeba wydawać pieniędzy na transport publiczny i nerwowy, marnowania cennego czasu w korkach.

4. Wielkie możliwości szkolenia, rozwoju. Firma regularnie prowadzi bezpłatne seminaria i szkolenia dla pracowników. Doświadczenie w Kodeksie cywilnym, „Rubel Boom” daje wiele początkujący karierowicz. Pracownicy firmy mówią, że otrzymał dobrą wiedzę w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

5. najczęściej publikowane GC „Rubel Boom” zadania nie związane z aktywnej sprzedaży, tak niekochana przez wielu kandydatów. Firma nie praktykuje „zimnych połączeń” dla klientów i nałożenie towarów.

6. Istnieją dobre perspektywy wzrostu. Pracownik otrzymał stanowisko sprzedaży, co do zasady, w ciągu sześciu miesięcy od dobrej obsługi dostaje stanowisko starszego sprzedawcy. Dwa lata później, wielu pracowników detaliczne są kontrolerzy, kierownicy kierownik sklepu.

7. przyjazny zespół. Wielu pracowników firmy mówią, że lubią ton komunikacji, przyjętego w GC „Rubel Boom”. Po współpracowników często wybierana razem usiąść w kawiarni i porozmawiać. Strony firmowe są zabawne i hałaśliwe.

8. Korzystne jest, aby wiedzieć, portfela produktów oraz akcji spółki. Większość pracowników kupiony w swoich sklepach odpowiednich produktów dla domu. Wielu uznaje się, że możliwe jest, aby zapisać dobre kwotę pieniędzy, wiedząc, kiedy i jak domowe chemikalia rabaty.

9. Do pracy przy pracowników bez doświadczenia. W dużej grupie „Rubel Boom” istnieją także studenci wyższych uczelni. Wielu studentów są szkoleni najpierw w firmie, a następnie wprowadzić usługę.

10. Harmonogram Zamiennik dla sklepów i magazynów pracowników: 2 dni, 2 noc, 4 dni w tygodniu. Ten tryb pracy nie jest dla wszystkich, ale większość pracowników lubią mieć wolny czas w godzinach popołudniowych. Jest to bardzo wygodne harmonogram pracy dla młodych matek. Jeśli nie możesz wziąć dziecko w przedszkolu, zawsze można wymienić zmiany z kolegą.

wywiad

Dział zasobów ludzkich znajduje się w Saratowie. Rozmowa odbywa się zazwyczaj w ciągu 1 dnia. Jednym z głównych problemów spółki „Rubel Boom” – kradzież z klientami i pracownikami. Dlatego dla ankieterów wywiadów próbują dowiedzieć się, czy jesteś w stanie złamać prawo. Ważnym tematem dyskusji, podobnie jak stopień stresu wnioskodawcy.

Minusy pracy w Kodeksie cywilnym, „Rubel Boom”

Porozmawiajmy o wadach pracy w sieci handlowej. Opinie pracowników firmy „Rubel Boom” okazją do zapoznania się z negatywnymi stronami przyszłej służby.

Negatywnych momentów pracownicy uwagę na następujące kwestie:

1. Wynagrodzenie niskie. Pracownicy otrzymują średnie wynagrodzenie na rynku lub nieznacznie powyżej.

2. Stosunek personelu nie jest zbyt taktowny. Wiele kadry wydają się być niegrzeczny i ostre wypowiedzi, często nieuzasadniona krytyka.

3. Bardzo sztywny system kontroli i kar. Płace potrącone znaczne sumy za różne przestępstwa. Od pracowników biurowych odbyła się późnym opłaty i odzwyczajania (przyjazdu i wyjazdu trwałe elektroniczny pass), z kupców i pracowników magazynowych – za bałagan w pomieszczeniach handlowych i nieprawidłowego wyświetlania towarów na półkach.

3. Jeżeli brakuje, jest rozprowadzane równomiernie do wszystkich pracowników działów. GC „Rubel Boom” jest regularnie do czynienia z problemami kradzieży. W niektórych placówkach również nie ma strażników. Ich funkcje są wykonywane przez sprzedawców, większość z nich – płci pięknej.

4. W sklepach i magazynach cuchnie domowych środków czyszczących. Wielu pracowników cierpi z powodu alergii.

5. Pracownicy często są zobowiązani do odpoczynku w pracy, praca w weekendy i święta. Dla kupców i pracowników magazynowych często przeprowadzają audyt, który może trwać całą noc. Przetwarzanie nie są wypłacane.

6. Sprzedawcy często równocześnie wykonywać pracę i kasjerów i środków czyszczących i tragarzy. Słabszej płci wymagają przeniesienia pudełka element, którego ciężar wynosi 20 kg. Jeżeli pracownik w ciążę, musi dostarczyć zaświadczenie lekarskie o ciekawym położeniu. W przeciwnym razie, nie jest zwolniony z pracy fizycznej.

7. Pracownicy przechowują są często otrzymał zadanie, aby zmienić rozmieszczenie towarów na półkach. GC "Rubel Boom" wszedł do bezpośrednich umów na dostawę produktów z firmy Loreal, Procter & Gamble, L'Oreal, Henkel, Schwarzkopf, Colgate-Palmolive, SC Jonson. Zgodnie z umowami międzynarodowymi sieci handlowej jest zobowiązany do wykonania aranżacji produktów w obszarach sprzedaży ustalonych przez zachodnich korporacji. Zakładając w błędy wyświetlania produkt karać pracowników.

Niektórzy pracownicy mówią, i te negatywne aspekty pracy w kc, „Rubel Boom”:

 • przed weekendy i święta może być 1-2 dni do zatrzymania wynagrodzenia,
 • Nie bardzo miło służyć w sklepie swoich sąsiadów,
 • Musimy wytrzymać czasami niezadowolenie kupujących.

Częsta praca opublikowana GC „Rubel Boom”

Sieć handlowa często podnosi nowych sprzedawców, kasjerów towarów. Mniej prawdopodobne, aby być konkurs na stanowisko nadzorujące sklepie lub audytorów. W uzupełnieniu do tych stanowisk, co do zasady, podejmują pracownicy pracowali w Kodeksie cywilnym, rubel „boom” na niższych pozycjach. Pracowników magazynowych firma często wybiera kompletacji.

personel serwisowy SC „Rubel Boom” regularnie dokonuje przeglądu kandydatów na stanowiska księgowych, administratorów, pracowników Departamentu marketingowych i reklamowych specjalistów w zagranicznych działaniach handlowych w dziale importu.

Praca w Saratowie

W każdym regionie obecność sieci handlowej można uzyskać w odniesieniu do różnych prac w SC „Rubel Boom” zwrotnych od pracowników. Saratowie – miasto, w którym znajduje się centrala koncernu.

Wielu pracowników krytykowali biurowiec: raport, że jest stary, skarżą się na brak windy. Nie każdy lubi system pozwoleń, w którym każda zwłoka zapisane w dzienniku.

Ale urzędnicy Network „Rubel boom” w Saratowie zauważył, że coraz wiele bezcennej wiedzy na temat zasad handlu i zarządzania przedsiębiorstwem. Większość pracowników cieszyć się relacje, które rozwijają się w zespole. Wiele również zauważyć, że roczna Urlopu udziela się w odpowiednim czasie.

Co jeszcze podłączony pozytywnie o firmie „Rubel Boom” staff? Saratowie – miasto wystarczająco duża. Firma zapewnia autobus korporacyjnej do transportu pracowników, zwłaszcza tych, którzy pracują na nocną zmianę.

Pracownicy otrzymują prezenty sieć handlową do dnia narodzin i Nowego Roku. Jest również satysfakcjonujące, że firma posiada wewnętrzny „małżeństwo Shop”, gdzie duże zniżki, można kupić niepłynnych towaru.

Czy są jakieś negatywne opinie na temat pracy w „Rubel boom” w Saratowie? Byli pracownicy firmy, którzy pracowali na nim co najmniej jeden rok, zauważył, że płace były nieznacznie niższe niż przewidziane w wywiadzie. Przybysze skarżą się, że wprowadzenie wątku jest zbyt powierzchowna i nauczyć się odpowiedzialności za swoje błędy. Wszyscy, bez wyjątku, personel wydaje nieuczciwy system grzywien przyjętych przez grupy firm. Pracownicy sklepów i magazynów i zauważyć, że z powodu oddalenia terytorialnego dokumentów księgowych i kadrowych trzeba było długo czekać. Dla wielu pracowników również nie są zbyt wygodne, że płace nie są wydawane na kartach iw gotówce za pokwitowaniem.

Praca w Samarze

Trudno powiedzieć, czy analizuje lidera kc „Rubel Boom” informacje zwrotne od pracowników. Samara, najwyraźniej nie jest najlepszym miastem dla werbunku w sieci handlowej.

Pracownicy skarżą się, że kierownictwo niektórych sklepach i magazynach zajmujących się kradzieżą produktów i sum pieniędzy spółki, a niedobór w tym samym czasie są dystrybuowane do całego personelu. Wielu pracowników są niezadowoleni z reżimem pracy: często muszą wykonywać zadania w weekendy i podczas wakacji, a przetwarzanie nie jest wypłacane.

Niektórzy przybysze też za złe, że są one tylko po zatrudnienia odnotowano konieczność projektowania książkę medyczną, która kosztuje 3500 rubli.

Astrachań, „Boom”: rubel wynagrodzenia pracownicze, opinie

Astrachań – miasto, w którym otwarto sieciową wiele placówek rubel „Boom”. pracownicy przechowują poinformował, że praca nie jest gorsza niż w innych firmach. Jak Astrakhan pracowników i perspektyw szybkiej kariery: po sześciu miesiącach pracy, większość sprzedawców przypisano kategorię „starszy”. Po dwóch latach dobrej pracy pracownik otrzymuje stanowisko audytora, szef sklepu lub przełożonego.

Niektóre Astrachań „rublbumovtsam” boli, że pracownicy firmy nie udziela żadnych zniżek i ulg w sklepach. Istnieją także negatywne sprzężenie zwrotne od kobiet będących na urlopie macierzyńskim: zdarzały się przypadki, że płatności społeczne nie są odbierane na czas. Jeśli chodzi o zarobki, to jest to samo, konkretne kwoty zostały wymienione powyżej w całej sieci.

Praca w Wołgograd

Kolejnym miastem, w którym znajduje się sieć sklepów „Rubel Boom” – Wołgograd. Informacje zwrotne od pracowników dostarczają informacji na temat wspólnego przetwarzania i że wynagrodzenie nie jest wypłacane obiecanych kwot. Sprzedawcy i pracownicy magazynu są zdenerwowany, że rzeczywisty czas trwania dnia pracy wynosi 11 godzin i weekendy są często anulowane. Pracownicy skarżą się też z częstymi zmianami w nocy.

Praca w Riazaniu

W niektórych miastach są bardzo negatywne o firmie „Rubel Boom” informacje zwrotne od pracowników. Riazań, na przykład, różni się tym, że jego mieszkańców pracujących w sieci handlowej, są bardzo niezadowoleni z ich lekceważący stosunek do kadry zarządzającej. Jest to bardzo często, w szczególności, jest sytuacja, w której szef zdecydowanie potępia działania podległej sklepie w obecności gości.

Praca w małych miasteczkach

Rubel Boom pracowników”, mieszkających w małych miejscowościach, takich jak Balashov, jego praca jest zazwyczaj spełniony. Wiele sklepów nie mają przycisków napadowych, ochroniarzy, systemy alarmowe drogie. Ale paradoksalnie, kradzieże zdarzają się rzadko. W związku z tym, nie karać pracowników. Rubel Boom pracowników „małych miast zauważyć, że w małych miasteczkach, wielu mieszkańców wydają się wzajemnie poznać i ukraść wstyd.

Teraz już wiesz, wiele szczegółów na temat pracy w „Boom” Rubel sieci handlowej. Informacje zwrotne od pracowników przyczyni się do podjęcia ostatecznej decyzji, czy aby nie ufać rekord pracy tej firmy.