514 Shares 2705 views

Nieruchomość w Lignano Sabbiadoro

Własność w Lignano Sabbiadoro, blisko morza we Włoszech, nie przestaje przyciągać pragmatycznych inwestorów i bogatych romantyków z całego świata: morze, rozrywka, wysokiej jakości zakwaterowanie i bliskość Wenecji i Tiesty stale zainteresują się tym regionem.

Lignano Sabbiadoro jest uważana za prowincję wenecką, ale w rzeczywistości znajduje się w regionie Friuli-Wenecja Julijska. Liczba mieszkańców wynosi około 7000 osób i zajmuje powierzchnię 16 km². Lignano ma 9 km wyposażonych złotych plaż, 250 lasy sosnowe, setki restauracji, barów i placówek dla dorosłych i dzieci. Jest to idealne miejsce na wybór domu we Włoszech.

Europa Group Real Estate jest liderem na rynku nieruchomości na północnym wybrzeżu Adriatyku, oferującym obiekty Lignano Sabbiadoro i Bibione. Ważną rolę w wyborze agencji, która ufamy poszukiwaniu i przygotowaniu dokumentacji na zakup nieruchomości, jest doświadczenie samej agencji.
Europa Group Real Estate to połączenie 6 agencji zajmujących się handlem nieruchomościami, specjalizujących się w swojej dziedzinie. Agencja jest odpowiedzialna za zapewnienie pełnego zakresu usług:
Projektowanie
Budownictwo
Konwersja
Transakcja sprzedaży
Zarządzanie nieruchomościami
Agencja Nieruchomości Europa Group działa zarówno we własnym imieniu, jak iw imieniu klienta, który powierzył mu prace nad budową lub zakupem nieruchomości w Lignano Sabbiadoro,
Bogate doświadczenie uczestników tego związku pozwala agencji na skuteczne rozwiązywanie problemów administracyjnych, które są bardzo cenne, biorąc pod uwagę wysoki poziom włoskiej biurokracji, doradzanie w kwestiach finansowych.
Co agenci z tego regionu oferują i co dokładnie reprezentuje agencja Europa Europa Real Estate?
Lignano Sabbiadoro i Bibione to ośrodki północnego wybrzeża Adriatyku. Różnica między obiema miastami jest w stylu życia i pewnych aspektach kulturowych. Oba kurorty są bardzo kochane przez Venetians, którzy wynajmują prawie co roku mieszkanie na tym wybrzeżu. Wynajmowanie jest popularne zarówno wśród rodzin z dziećmi, jak i wśród firm przyjaciół. Bardzo popularne wakacje w Lignano Sabbiadoro oraz wśród turystów z Austrii i Niemiec.
Lokalne agencje nieruchomości oferują wille nad morzem, apartamenty w domach jednorodzinnych i kamienicach położonych w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Za ograniczony budżet istnieją małe apartamenty w apartamentach, które pozwalają spędzić wakacje we własnym apartamencie na morzu. Dla klientów, którzy są gotowi zainwestować znaczną kwotę w nieruchomości, agencja oferuje wille z parkiem i basenami lub zaprojektować i zbudować mieszkania na zamówienie.
Inwestorzy z Regionu Turystycznego mogą realizować swoje projekty przy pomocy agencji. Przykładem wykonanej roboty jest kompleks turystyczno-hotelarski przy linii brzegowej Holiday Apartment Hotel w Bibione. 8 pięter z trzema windami, 2 piętra są zaparkowane na samochody. Plac zabaw dla dzieci, ogród, solarium z widokiem na morze z parasolami i leżakami, basen, restauracja i bar.

Wśród nowych budynków Agencja Nieruchomości Europa Group Real Estate oferuje kompleksy mieszkalne i turystyczne, obiekty handlowe i apartamenty w budynkach mieszkalnych.

Drugorzędne mieszkania reprezentowane są przez apartamenty wielorodzinne w kondominium, odrestaurowane wille i osiedla mieszkaniowe.

Przyjedź do Lignano Sabbiadoro, odwiedzić Bibione, nie pozostaniesz obojętny na piękno tych miejsc, zabawę nieodłączną z naszych ośrodków, jakość naszych apartamentów i willi. W sąsiedztwie Lignano i Bibione leży bajeczna Wenecja, w odległości 50 km – Triest, perły Adriatyku, najbogatsze fossy historii świata, obiekty architektoniczne i artystyczne. Skontaktuj się z agencją Agencji Nieruchomości Europa i przyjdź, aby sprawdzić nasze obiekty i nieruchomości w Lignano Sabbiadoro od wielu lat zachwyci Was i Twoich przyjaciół komfortem i wspaniałym wypoczynkiem na morzu!