737 Shares 2355 views

Anastasia Zadorozhna: filmografia, życiorys i życie osobiste aktorki

Popularna piosenkarka, aktorka sukces, stylowe, piękna i mądra dziewczyna Anastasia Zadorozhna – żywym przykładem na to, że nic nie jest niemożliwe w życiu. Prosta dziewczyna z dużym i wyraźnym celem było w stanie osiągnąć więcej w dwudziestu ośmiu lat, niż wielu z nas w swoim życiu. Miała spróbować się jako aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. I każdy z tych zawodów był pod jej władzę. Pytania na temat, jak żyć, aspiruje do Anastasia Zadorozhna, biografia, opisanego w tym artykule pomogą Ci znaleźć odpowiedzi.

dzieciństwo

Trzydziestego sierpnia 1985 roku w rodzinie było radosne wydarzenie – urodziła dziewczynkę, która została nazwana Nastya. Zadorozhnogo następnie mieszkał w małym miasteczku w regionie Wołogdy zwanego Vytegra. Od najmłodszych lat wiedział, co Anastasia Zadorozhna porządek i dyscyplina ta uczy ojca. Kiedy miała cztery lata, rodzina przeniosła się do Moskwy. Tu mama Nastia niemal natychmiast po przyjeździe zabrał ją do szkoły muzycznej.

Wszystko zaczęło się „kręcić”

Anastasia Zadorozhna lubi brać udział w różnych koncertach i festiwalach muzycznych, zarówno jako uczestnika i widza. Raz jeden z tych koncertów, postanowił jej los. Nastya był na widowni, gdy scena wyszła z grupy jej ulubiony dzieci, które do tej pory widziała tylko w telewizji. Bez zastanowienia, po przemówieniu dzieci Nastya snuck za kulisami i znalazł tam lider zespołu Lena Pindzhoyan. Wytrwała dziesięcioletnia dziewczynka trzykrotnie słuchania za kulisami, a jej talent nie przeszedł niezauważony. Więc Anastasia Zadorozhna stał się częścią grupy „kręcić”.

Miała pracować już pewni młodych gwiazd – Sergey Lazarev Vladom Topalovym Julia Volkova Lenoy Katinoy, który wkrótce dowiedział się cały kraj. Dziewczyna jest czasami bardzo trudne, ponieważ był „prostak” i nie mógł pochwalić się wysokim statusie ich rodziców lub stabilnej sytuacji finansowej jego rodziny, która jest przede wszystkim ocenianym ekscentryczne bogatych dzieci. Niemniej jednak, „Fidget” stał się dla młodego piosenkarza dobra szkoła, dał jej świetlaną przyszłość i prawdziwego przyjaciela.

Rozpocząć karierę aktorki

Praca zespołowa „fidget” nie tylko dozwolone Anastasia zdobyć doświadczenie na scenie, ale także otworzył kino dla niej. To jest „fidget” często spadać filmowców w poszukiwaniu młodych talentów. „Arkusze z prawdą” – pierwszy film Anastasia Zadorozhnaya. Lista jej dokonań filmowych są teraz dość obszerna, ale wtedy miała czternaście lat nastolatek, najpierw niepewnie wszedł na planie. Rola uczennica Silvestrovoy Anzheliki nieoczekiwanie, dano do niej łatwo i określona przez całe przyszłe życie. „Simple Truth”, opublikowany po raz pierwszy na ekranach telewizyjnych w 1999 roku, zdobył miłość publiczności i uczynić nalewka sławny.

wykształcenie wyższe

Nastya Zadorozhnaya pierwotnie planowano, aby uzyskać wyższe wykształcenie w Szkole Gnessin, ale los interweniował – ona ciężko rannych kciuk, więc kariera muzyka musiała zapomnieć. Ale nie jest zdenerwowany, ponieważ film przyciągnął ją tak samo jak muzyka. W 2002 Anastasia Zadorozhna filmografii, który teraz ma ponad trzydzieści projektów, właśnie dołączył do grona studentów GITIS i zaczął uczyć się podstaw aktorstwa.

„Club” i publiczne uznanie

Jako student, Anastasia dostał w projekcie o nazwie „Dwunastu gniewnych Widzowie”, który wyprodukował Peter Sheksheev. Jednocześnie po raz pierwszy zagrał w teledysku do utworu „Dlaczego deptać moja miłość” Grupa „semantyczne halucynacje” (później nawet śpiewa utwór z pozwoleniem solista grupy Sergey Bobuntsa). Chwilę później, Peter Sheksheev zaczyna pracę nad nowym serialu „Club”, a pierwszym kandydatem do głównej roli był Anastasia Zadorozhna. Wzrost jako profesjonalna aktorka, ponieważ ostatni spotkał, wydawało się namacalna, a Sheksheev zdecydował się na głównego bohatera serii.

Oprócz dobrych danych zewnętrznych, które obdarzone obecny charakter, ma też niesamowitą zdolność do pracy i zaangażowanie, które pomagają go do przodu. Dzięki dedykowanym pracy w serialu „The Club” Nastia stał się prawdziwą gwiazdą. Projekt stał się najbardziej ocenił w historii kanału „MTV Russia”, który emitowany przez kilka lat. Początkowo reżyser planował nakręcić parę sezonów serialu, ale zainteresowanie i chęć publiczności przyczynił się zakończyć pierwszy, trzeci, potem czwarty, piąty … W końcu, publiczność cieszył osiem sezonów „The Club”!

Aktorka Anastasia Zadorozhna grał w serialu „Kopciuszek” Wasia – skromną dziewczynę z prowincji, marząc o zostaniu gwiazdą. W historii, ona wpada do najmodniejszego klubu w stolicy, gdzie publiczność docenia jej umiejętności wokalne.

Udział w projekcie Sheksheeva mają wpływ na przyszłe życie Anastasia – zaczęła myśleć o własnej karierze muzycznej. I bez narażania się pomysł na bok, ogłosiła plany.

Piosenkarz Nastya Zadorozhnaya

W 2007 roku wydali swój debiutancki zbiór aspirująca aktorka nazwie „Aż 17 lat i więcej …”. Tytuł albumu nie było przypadkowe – Nasty fani w tym czasie były w większości nastolatków 13-17 lat. Piosenkarka brała aktywny udział w projektowaniu płytki. Obejmuje on trzynaście utworów, w tym „Klub: niech to będzie pokaz”, „Miłość / nie lubię” Perepetui „Z.T.M.L.” „I Will”. Ostatnia piosenka została nawet wyróżniona prestiżową nagrodę „Złoty Gramophone”. Sam album zdobył „Record”, jak najlepiej sprzedających się w 2007 roku.

W 2009 Anastasia dał jego słuchacze kolejny album – „Dwanaście historie.”

Poza tym Nastya wykonuje solo, ona także z powodzeniem współpracuje z innych gwiazd rosyjskiego show-biznesu. Ona ma na koncie współpracę z Dino MC 47, grupę „Disco Miasto gniewu”, zespół „M16”, młody ukraiński wykonawca Alexander Krivoshapko, jak również z jego dobrych przyjaciół – chłopakami z zespołu „Semantic halucynacji”.

role filmowe

Równolegle z muzyką, z powodzeniem budowane i kariera filmowa Anastasia Zadorozhna. Filmografia Aktorka ma więcej niż trzy tuziny prac w serialu i filmie.

Premiera serii trójce”, gdzie Anastasia odegrała ważną rolę w 2006 roku. Następnie – w 2007 roku – została zaproszona do roli agresywnego i seksualnej i śmiałą dziewczyną w zagranicznym projektu „Matryoshka-2”. Belgijski reżyser serii, Mark Punt i Gay Gussens byli zadowoleni z pracy rosyjskiej aktorki.

Można powiedzieć, że po raz pierwszy objawia się przede wszystkim jako szeregowy pięknej aktorki. Ale nie było w jego arsenale i innych filmów z planem. „Zbrodnia musi być rozwiązany” Uljanow Glafira w serii – Anastasia Zadorozhna w 2008 roku z powodzeniem grał na surowo detektywa.

W tym samym roku wystąpiła w telewizji w takich projektach filmowych jak „handel narkotykami”, „krewnych Nieba”, „klub szczęścia”, „A4”, „w miłości i nieuzbrojone”, „tytuł egzekucyjny”. Późniejsze prace były humorystyczny charakter – film „Love in the City” i jego sequel, gdzie Nastya po raz kolejny wśród bohaterów. W 2010 roku, jak głosowali przez Anastasia Zadorozhnaya uznana za najseksowniejszą aktorkę.

2012 młoda aktorka dała okazję być na planie filmowym z artystami takimi jak Giennadij Khazanov Michaiła Efremov, Ararat Keschyan, Nikolai Dobrynin. Wszystkie te podmioty odgrywają w remake'u radzieckiego Masterpiece „Więzień na Kaukazie”.

Pozostałe projekty

Po Nastya Zadorozhnaya wszystko mają czas, bo okazuje się połączyć pracę z piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna? Poza tym, że jest aktywnie zaangażowana w innych projektach telewizyjnych. Tak więc, w 2008 roku po mistrzowsku skated sparowany z Siergiejem Slavnov na wystawie „Ice Star”, w 2010 roku, wraz z Alexander Nosikov udział w projekcie „elegantów Show” w 2012 roku pojawił się w programie „Polyglot” na „Rosja” kanał telewizyjny.

Na „MTV” Nastia prowadził takie programy telewizyjne jak „Full Contact”, „Russian kilkunastu”, „wykres świata”.

Anastasia Zadorozhna: miłość życia

Nawet w trakcie uczestnictwa w projekcie „Star lód” Anastasia poznała swojego przyszłego partnera w życiu. Stały się one jej partner – vice-mistrzem Europy w parach Łyżwiarstwo figurowe Slavnov Siergiej.

Według aktorki, zrobiła pierwszy krok, jak Siergiej wahać. Anastasia bezpośrednio na lodowisko Opowiedziałam mu o moich uczuciach, o tym, co wtedy przykro, aż zdałem sobie sprawę, że obawy były bezpodstawne, a uczucia są odwzajemnione.

W Anastasia i Sergey starają się spędzić cały mój wolny czas, który u osób publicznych, niestety, nie wystarczy. Czasami pójść na wakacje na plaży, w kolorze zakupy w różnych krajach w Europie, na nartach.

Przez długi czas, mimo licznych ofert z Siergiejem Nastya nie odważył się wydać ich relacji urzędnik. Aktorka bała, że stempel w paszporcie złamie ich harmonię. Ale ostatnio, prasy dowiedziałem się, że para planuje ślub. Aby uzyskać informacje o tym, kiedy to się stanie, gdy kochankowie dziennikarze nie mów.