211 Shares 5213 views

Dlaczego Hitler nienawidził Żydów

Istnieje wiele wersji, które mówią nam o powodach, dla których zostało uwolnionych po straszliwej II wojny światowej. Niewątpliwie, pozostaje faktem, że był inicjatorem Niemczech, w szczególności jej lidera – Adolf Hitler.


Jego biografia została napisana i przepisany setki razy. Uważny czytelnik po przeanalizowaniu go zrozumieć niektóre z powodów, Fuhrer, a także odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Hitler nienawidził Żydów, Cyganów i innych narodów wyścigu.

Między innymi są następujące przyczyny:

  1. Hitler miał pomysł podboju świata i podzielenie go na trzy rasy. Pierwszym i najwyższym mu przypisać „prawdziwa Aryjczycy”, czyli rodzimych Niemców. Byli rządzić światem. Druga grupa, wziął Słowian, którzy są przypisane roli niewolników. Trzecia grupa składała się z Żydów, Romów, i tak dalej. Początkowo planowano, aby całkowicie zniszczyć. Jest to jeden z najbardziej popularnych i wiarygodnych odpowiedzi na pytanie, dlaczego Hitler nienawidził Żydów.
  2. Po pierwszej wojnie światowej w Niemczech, istniała silna recesja gospodarcza. Ludzie żyli dość słaba i twarde. Jednocześnie większość banków rentowna była własność żydowską. Hitler uważał za upokarzające i stwierdził, jego zdaniem, prawo wyjścia. Co więcej, był przekonany, że porażka w wojnie i radzenia sobie z rąk kapitalistów, szczególnie Żydów.
  3. matka Hitlera był poważnie chory. Wielu historyków uważa, że umarła w wyniku nieudanej operacji, przeprowadzonej przez lekarza, Żyda. I to wzbudziło w nienawiści młodego Hitlera ludzi. Jednak ta wersja jest dość kontrowersyjna. Biorąc pod uwagę fakt, że kobieta była chora na raka, a medycyna czasu został opracowany nie jest wystarczająco dobre, możemy założyć, że lekarz wino tutaj jest minimalny.
  4. Hitler oskarżył Żydów o rewolucji, która miała miejsce w Rosji, w wyglądzie bolszewizmu, i tak dalej. Starał się zniszczyć kapitalistów.
  5. Według jednej z wersji, w latach młodości gwałtownym Hitler został „nagrodzony” kiła jednej z Żydówek były prostytutki. Uświadomienie sobie, że choroba jest nieuleczalna, wzmocniło jego nienawiść do Żydów.
  6. W latach nauki w młodego Hitlera był żydowski nauczyciel, który zaszczepił strach chłopca.
  7. Ojciec żony Hitlera, Ewy Braun, był Żydem. Przed ślubem, obiecał przyszłego teścia znaczną sumę jako posag. Jednak poza obietnicami nie dostać. Fakt ten został wzmocniony rosnącą nienawiść i wrogość wobec tego wyścigu.
  8. Ludobójstwo Żydów rozpoczęła się w pierwszych dniach wojny. Jest to wyraźnie widoczne inną wersję. W celu podniesienia tysiące ludzi i zmusić ich do walki, musimy powody i motywy. Niemcy były w stanie wojny z potrzeby dominacji nad światem. W celu utrzymania morale żołnierzy były potrzebne zwycięstwo. W tym celu konieczne było kogoś zabić. Ponieważ jako przyszłe niewolnicy zostali wybrani Słowian, rola ofiar zostały przypisane do Żydów i Cyganów. ci ludzie są nieliczne, a Hitler wydawał się być to, że będą one łatwe do zniszczenia. Uświadomienie sobie, że w ich mocy, aby wymazać cały naród, podniósł morale żołnierzy.

Która wersja dlaczego Hitler nienawidził Żydów, a niektórzy zdecydują się, że każdy decyduje za siebie. Każdy może próbować udowodnić lub obalić.

Wielu historyków i psycholodzy zbadali osobowość Hitlera. Większość z nich doszła do wniosku, że nie było bardzo dobrze psychicznie. Jego przyjaciele i nauczyciele zauważyli jakiś agresywny, nietowarzyski i zdystansowany. Był zapalczywy i ostry w swoich osądach. On pozostał zagadką dla potomności i potwora, zabić miliony ludzi. Wielu z nich, w tym kobiet, dzieci i osób starszych, nie zostały utracone na polu bitwy, a byli torturowani w obozach koncentracyjnych i komór gazowych. Straszliwe eksperymenty, które zostały przeprowadzone na cywilów, pobudzają wyobraźnię tak daleko. Prawdziwy powód dlaczego Hitler nienawidził Żydów, nie wiadomo na pewno.