611 Shares 3726 views

Najciekawsze z firmy „Lida piwa”

Produkty firmy „Lida piwo” Miłość i szczęśliwy kupić nie tylko Białorusinów, ale także ludzie z innych krajów i kontynentów. Takie światowe uznanie, firma dokonała prawie pół wieku ciężkiej pracy.

informacje historyczne

Piwo – najstarszy napój, który według historyków, był znany jeszcze przed Chrystusem. Lata mijały, a na przestrzeni wieków stało się jeszcze bardziej popularne wśród ludności. Historia firmy „Lida piwa” nie zaczął tak dawno temu. W 1876 roku, zamożny kupiec z małego miasteczka białoruskiej Lidzie zbudował swój własny browar. Wszystko szło dobrze, a wkrótce popularny lokalny napój okazał się w Petersburgu na stole samego cesarza.

Sława smacznych piw rozrzucone daleko poza kraju. produkty browaru nie tylko dostać nagrody na międzynarodowych wystawach, ale także ogólne uznanie ekspertów europejskich. Po upaństwowieniu w 1939 roku, fabryka uzyskała status przedsiębiorstwa państwowego. Praca browar nie zatrzymać się na jeden dzień. Nawet w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej produktów nadal pochodzić z zakładów produkcyjnych do magazynów przemysłowych. W latach powojennych, większe uaktualnienie miała miejsce w zakładzie, który został znacznie rozszerzony zakres produktów. honorowy „Znak Jakości” została przyznana w 1966 roku, nowe piwo pod nazwą „Lida”, który po 5 latach na półkach. Z biegiem lat, w wyniku zmian zachodzących w kraju, znana Spółka Akcyjna „Lida piwo” sprzedał pakiet kontrolny udziałów jednej z czołowych firm fińskich. To dało wynik pozytywny. Ze znacznym firmy inwestycyjnej finansowy był w stanie przeprowadzić poważną globalną odbudowę i uruchomienie nowych produktów w produkcji.

Pragnienie nowych horyzontów

Partnerstwo z słynnego fińskiego koncernu przyniósł firmę „Lida piwo” na nowy poziom. Zarząd firmy przywiązuje ogromną wagę do składu kadry pracowników. Aby to zrobić, czołowi eksperci zaczęli wysyłać rocznie w krajach skandynawskich, aby poprawić umiejętności w dziedzinie browarnictwa. Roślin, jak mówią, wstałem na nowym torze. Oddany do eksploatacji dodatkowych urządzeń produkcyjnych. Doprowadziło to do znacznego wzrostu produkcji. Ponadto, produkcja nowych napojów zawierających sok naturalny w przepisie zostały uruchomione: Cider „Fizz woda gazowana” i „wszystkich witamin.” Nowe elementy nie są pozostawione bez uwagi. Firmy technologiczne próbują stale wymyślić coś innego, aby zróżnicować zakres produkowanych. Z biegiem czasu, w sklepach pojawiła się woda pitna z dźwięcznym imieniu „Aqua”. świeża lemoniada „Limpa” napój energetyczny i „Dynamite” został opracowany, które kupujący są również mile widziane.

Utworzone przez

Wiadomym jest, że każdy dowód jakości produktów jest uznanie jej specjalistów w tej dziedzinie. Firma konsekwentnie pod warunkiem produktów do międzynarodowego jury. W rezultacie, na przykład, w konkursie organizowanym w Belgii w 2014 roku, zaledwie kilka Lida produkcja napojów otrzymał honorowy tytuł „wyjątkowym smaku”. Ponadto zostały przyznane ze złotymi gwiazdami i otrzymał najwyższą ocenę. Każdy z tych produktów zdobył ponad 90 procent głosów. Jest to doskonały wynik. Międzynarodowe uznanie pozwoliło firmie poszerzyć znacząco rynku eksportowym. Obecnie jej produkty są eksportowane do Rosji, Ukrainy, Polski, państw bałtyckich, Niemiec, Armenii, a nawet Kanady. Ale nie tylko firma „Lida piwo” kieruje się słowami ekspertów. Recenzje zwykłych konsumentów również dla niej ważne. Równolegle z firmy reklamowej stale prowadzi badania wśród klientów. Ona jest zainteresowany w opinii każdego człowieka. Pomaga nie tylko w celu skorygowania wady, ale także, aby rozwiązać główne problemy w planowaniu organizacji.

Widok z zewnątrz

Wszelkie zasługi i osiągnięcia mogą dużo mówić, ale lepiej jest zobaczyć wszystko na własne oczy. Ta zasada życia zdecydowano się zastosować w praktyce. W roku 2012 firma fotografów i dziennikarzy postanowił zrobić jakąś wycieczkę prasy i zwiedzić słynną fabrykę „Lida piwo.” Zdjęcia i filmy, zgodnie z uczestników tej wyprawy były najbardziej jasno oświetlić wszystkie aspekty działalności firmy. Goście się na wycieczkę po fabryce, chodził po sklepach, gdzie ich oczy mogły zobaczyć gdzie słynny zaniepokojenie „Olvi” inwestowanie. Są one kontrolowane nowe linie produkcyjne, a nawet odwiedził w pobliżu otworu, z którego firma bierze wodę do produkcji. Byli zaznajomieni z pracy w nowym centrum logistycznym i mogli zadawać pytania na zwykłych pracowników. Po wycieczce, odbyła się konferencja prasowa, na której zareagował zarząd spółki na wszystkie pytania. A po kolacji w gości kreskowych firmy spędził w domu, wyrażając nadzieję na nowe spotkania. Wyniki wizyt przedstawicieli prasy podświetlonego w mediach, aby być czytane przez wszystkich, którzy je chcą.

Piwo z nowym smakiem

zarząd spółki jest stale stara się rozwinąć już szeroką gamę produktów. Eksperci technologii każdy dzień roboczy do tworzenia nowych smaków. A w 2010 roku spółka rozpoczęła sprzedaż swojego nowego rozwoju – „Lida Velvet” piwo Produkty natychmiast wzbudził gorącą dyskusję. Eksperci dał nowy napój wystarczająco doceniane. Oni zwrócił uwagę na niezwykle delikatny, aksamitny smak bardziej, że w pełni odpowiada nazwie produktu. Efekt ten osiąga się za pomocą mieszaniny z ekstraktu słodowego i odmian karmelu. Nowy tryb gotowania czujesz w napoju przyjemny posmak z ledwie dostrzegalnym słodyczy. Ciemne piwo z przyjemnym aromatem karmelu i lekkim smaku świeżego chleba też miał na myśli, a większość kupujących. To prawda, że byli tacy, którzy pozostali niezadowoleni z nowego piwa. Ktoś nie jest zadowolony z zawartości alkoholu 4,8%, a ktoś po prostu nie lubi etykietę.

Ale w ogóle, nowy produkt zatwierdzony. To wymownie zwiększenie sprzedaży.

ciemne piwo

Firma Lida produkuje bardzo różne piwa. Dlatego też, każdy miłośnik tego napoju może wybrać jedną z opcji do własnych upodobań. Szczególnie popularny wśród smakoszy cieszyć piwo „Lida” ciemna. Jest on reprezentowany przez zaledwie czterech nazw:

1) „Porter” o zawartości alkoholu 6,2%.

2) „premium” o zawartości alkoholu na poziomie 5,1%.

3) „Wieczorem Brugge” o zawartości alkoholu 4,2% i aromat wiśniowy.

4) „aksamitnej” o zawartości alkoholu na poziomie 4,6%.

Wybór jest niewielki, ale doskonała jakość każdego z nich mówi sama za siebie. Rich karmelowy smak i niezrównany smak sprawia, że piwo jest smaczne napój. Jego dobre do picia w bliskim kręgu przyjaciół, w splendid isolation. Ściągające, kopertowanie zapach wywołuje uczucie delikatności i spokoju. Po prostu chcą zapomnieć o wszystkich problemach i po prostu dobrze się bawić. Być może wyjaśnia to popularność, która zasłużenie cieszy ciemnym piwoszy.