694 Shares 7603 views

Indianie. Historia oryginalnych ludzi

Rdzenna ludność Ameryki są uważane Mniejszości słusznie plemion indiańskich. Nazwa ta wynika nie tylko z faktu, że po raz pierwszy zasiedlony i opanowaniu tego terytorium, ale również fakt, że Indianie byli w stanie utrzymać swoje odwieczne tradycje, przekazując je z pokolenia na pokolenie. I to nie jest tylko wyrazem poczucia szacunku do przeszłości, jest to prawdziwe duchowe połączenie z przodków i duchy wielkiego dziedzictwa czasów.

Oficjalna data odkrycia kontynentu amerykańskiego jest uważany 12 października 1492. Ale tylko wieczny angielski najeźdźcy byli w stanie podporządkować sobie jego moc lokalnego ziemię, prawie sto lat mieli do zakwestionowania ich prawa do wojsk hiszpańskich. Początek aktywnego rozwoju terytorium i szybkiej kolonizacji jest uważany za rok 1620, kiedy trzymaliśmy się brzegiem słynnego statku zwanego „May Flower”. Innym zabytkiem jest uważany za walkę o niepodległość nowego państwa.

Podczas wszystkich tych etapach, postawa zdobywców Indianom pozostał w przybliżeniu taka sama. O okrucieństwie Hiszpanów nadal legendy mówią, że wiele z nich wolał karmić trupy mieszkańców ich psy, i jest ogólnie przyjęte, że dla życia hiszpańskiego pana – zabił co najmniej stu Indian. Słynny Columbus wprowadziła prawdziwie tytaniczny podatku złoto, które ma wykonać nie był pod wpływem siły, lokalne wioski przyszedł głód i choroby.

Indianie i cierpiał z Brytyjczykami. Tych bezwzględny czynienia z nimi, paląc całe wsie, często z żywymi ludźmi, podłączyć je do walki o niepodległość, bezwzględnie lutowania i dostanie swoje bitwy.

Pod koniec 16 wieku, walka z miejscową ludnością ma największy zasięg. Ludzie przymusowo ochrzczony w innej wierze, aby przejść do niezagospodarowanych obszarów na rezerwację, ubitych zwierząt, które zostały podjęte w celu polowania.

Takie okrucieństwo jest oznaczona tylko przez zdobywców. Indianie należał do pierwszych osadników z największą szerokość jego duszy. Nic więc dziwnego, ich gościnność była podstawą jednego z najbardziej ulubionych świąt w Stanach Zjednoczonych, czyli w Dniu Dziękczynienia.

Na dwóch kontynentach mieszkał jeden American Indian plemienia. W sumie było ponad dwa tysiące grup etnicznych mówiących ponad pięćset różnych językach. Rhode ich działania różnią się w zależności od położenia geograficznego miejsca zamieszkania. Główne wnioski mogą obejmować myślistwo, rybołówstwo i zbieranie. Opracowany dobrze i sztuki prymitywnej. Wiele osób zostało powszechnie znany rzeźbienia gliny, inni zajmowali się tkactwem i obróbki drewna.

Indianie z Ameryki Południowej nie wygląda specjalnie na ich północnych odpowiedników. Do najbardziej znanych należą plemiona Inków, Majów i Azteków. Inkowie mieszkał w to, co jest teraz Peru, Chile i Ekwador. W sercu leżała ich kulturze kult kultu słońca. Indianie Majów znany na całym świecie legendarny kalendarz przewidział koniec świata. W ich kulturze również odegrała ogromną rolę astrologiczne kultów i kult ciał niebieskich. Aztekowie czcili różne planety, szczególnie Venus kult został opracowany.

Indianie dziś – wciąż tożsamość narodów. Na terenie rezerwacji nie ma zastosowania prawa Stanów Zjednoczonych. Oni przestrzegać tradycji i wielbić element ziemi. Oni szczerze wierzą, że to nie jest ziemia należy do ludu, a lud – ziemia. Niestety, nie wszystko jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać, że większość Hindusów nie ma stałej pracy, edukacji i komfortowe zakwaterowanie. Głównymi źródłami przychodów są dozwolone w rezerwatach hazardu i dotacje od państwa.