401 Shares 4666 views

Odpowiadał Harry Potter własnymi rękami: wzór, zdjęcie

Harry Potter – główny mag. Dwukrotnie zdobył wspaniałe zwycięstwo nad złym i podstępnym Czarnego Pana. Do tej pory trudno jest znaleźć kogoś, kto nie wie, że dzielnego maga. Fikcyjna postać jest znana na całym świecie. Znalazł całą armię fanów i kibiców. Każdy chce być jak wielkiego maga. A to wymaga odpowiednio dobrany obraz. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak uczynić z garnitur złom Harry'ego Pottera.

Wizerunek głównego bohatera

Harry Potter – główny bohater serii książek. Zamek i Czarodziejskiego Świata jest on znany jako człowiek, który przeżył straszliwy czar. Rodzice zabił Czarnego Pana, a Harry musiał żyć ze znienawidzonej rodziny. Na czole chłopca ma bliznę w postaci pioruna, który będzie idealny „układ” na nadchodzący utworzonego obrazu.

Na Boże Narodzenie, Dumbledore dał mu pelerynę-niewidkę, który należał do jego ojca Harry'ego. Jest to jeden z trzech Insygnia Śmierci. Nowy Harry Potter kostium jest właśnie to to niesamowite rzeczy. Dzięki niemu można ukryć się przed wrogami, albo skąd Harry podsłuchać rozmowy innych ludzi. Podczas gdy studia na Wydziale Gryffindorem bohater ma postać: spodnie, ciemne sweter lub kamizelki, białą koszulę i paski tie. A jego twarz jest ozdobiona okrągłymi oprawie okularów. Magiczny świat – to tajemnica i magia. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić kostium Garri Pottera własnymi rękami.

Tworzenie tie Harry

Obraz może zostać odtworzony Harry, idąc do Nowego Roku partii, święto Halloween, imprezy dla dzieci lub bal. Zacznijmy od kreowania wizerunku magika z bardzo prostą rzecz – remis. Bez tego skromnego drobiazgi Harry Potter kostium naprawdę nie będzie wyglądać. Musisz znaleźć wszystkie czerwony krawat. Można również użyć zwykłego krawat. Ale w tym przypadku konieczne jest, aby spędzić więcej czasu, jak to będzie konieczne, aby otoczyć czerwoną szmatkę. Nadal trzeba kawałek żółtego materiału.

Tkanina dobrze otglazhivaetsya żelaza. Najlepiej jest używać S / W wilgotną ściereczką. Przez to można prasować wszystkie elementy Harry kostium. Czerwony materiał wycięty prostokąt równą długości opaski. Po niewłaściwej stronie jego wątku dłoni do dołu. Następnie związać się prasować. Szyte przez szew na maszynie do pisania. Aby utworzyć garnitur Garri Pottera własnymi rękami, żółty materiał wyciąć małe paski o szerokości nie większej niż 2 cm. Są one zamontowane na przekątnej od górnej prawej do lewej dolnej. Powinna wynosić co najmniej 6-7 barów. Po tie ponownie prasować. Tied knot. Na taśmie węźle powinny być dołączone pod innym kątem lub innym kierunku. Spowoduje to utworzenie wiarygodność.

Peleryna-niewidka słynny magik

Peleryna-niewidka – że bez których nie do pomyślenia jest Harry Potter kostium. Wzór ten temat nie jest bardzo skomplikowane. Aby utworzyć potrzebne odpoczynku, przed maską i dwóch rękawów. Ale najbardziej obszerny elementem stroju. To wymaga dużego patcha czarnego sukna koloru. Znów prasować żelaza. Szyć z gniecionego materiału nie jest zalecane. Należy również nożyczki, nici, igły, maszyna do szycia, kredę, otaczając arkusz papieru. Należy zauważyć, że jeśli garnitur uszyty jest z osobą dorosłą, tkanina powinna być co najmniej dwa metry długości – w pełnej wysokości. Jeśli Harry Potter kostium dla dzieci i dla dziecka małej postury, sprawa może zostać podjęta mniej.

można wziąć podkład tkaniny kolor czerwony dla efektu. Papieru w pełnej skali jest zasysane z wzorem wszystkich szczegółów. Na czarnego materiału rozkłada się papier i wyciągnąć kredę. Należy zauważyć, że konieczne jest, aby pozostawić na 2-3 cm naddatku szwu i na brzegu wyrobu. Po obrysie nożyczkami wyciąć wszystkie szczegóły. Potem przychodzą razem i ręcznie szyte nici. Żelazko i wyprasować szwy szyte przez maszyny do pisania. Następnie powtórz identyczny efekt z czerwonym materiałem. Kiedy te dwie części są gotowe, są one połączone i zaszyto ręcznie. Żelazo i szyte przez szwach. Dno prostrachivat produkt nie jest to konieczne. Poprzez to nacięcie musi być włączona kostium Harry'ego Pottera na przedniej stronie. Dopiero wtedy szyte przez dno. Ponownie prasowania. Rezultatem jest wspaniały suknia z piękną czerwoną podszewką. Dla wygody, można dodać pasek.

Kreator sweter

Aby stworzyć kostium Harry Potter dla chłopca, można użyć dowolnego sweter w szkole. Najważniejsze, że był czarny lub szary. Można również używać zwykłego golf. W artykule z linii cięcia szyi w kształcie litery V. Pogłębienie powinna wynosić co najmniej 5 cm dla dziecka i 6-12 cm dla osoby dorosłej. Szew przetwarzania i prasowania. Następnie szyte przez maszyny do pisania. Aby utworzyć pełną szkole jednolitego obrazu, można użyć zwykłych ciemne spodnie i białą koszulę.

Znak rozpoznawczy i blizny

Najprostszym sposobem na stworzenie loga – wydruk z drukarki. Można użyć grubej tektury. Papier z godła wklejony podstawy i jest połączona z płaszczem. Również w wyspecjalizowanych usług można zamówić druk ikonę na tkaninie lub na etykiecie. godło tło musi być zielony. Na parterze można skorzystać z Wydziału napisem. Godła przymocowano do urządzenia trwalsze płaszcz może być pozostawiony przez noc pod ciśnieniem. Następnie klej podejmować lepsze. Do blizny, można użyć papier samoprzylepny. Jest narysowany piorun. Ostrożnie wyciąć nożyczkami.

Okulary i różdżka

Aby w pełni odtworzyć strój Harry Potter, trzeba okularów. Powinny one być okrągły kształt. Można użyć dostępny w handlu, ale można zrobić je samemu. Trzeba będzie grubego drutu i szczypce. Delikatnie zagięcia i dają drutu żądanego kształtu. Lutować. Zrosty miejsce oblepione silikonu lub ciekłego plastiku. Następnie metal jest pokryty czarną farbą lub lakierem. Produkt pozostawia się na noc do wyschnięcia.

Aby dodać wykończenie do kolorze Garri Pottera, własnymi rękami jest konieczne, aby magiczną różdżkę. Aby to zrobić, można użyć prostego kawałka drewna lub kołków. Aby stworzyć efekt reliefu, drzewa są pokryte klejem silikonowym spirali. Następnie dać suche i powoduje srebrną farbę ze sprayu. Po zakończeniu suszenia lakierowanych. Harry Potter strój gotowy.