457 Shares 3918 views

Nostalgia za show rodziny. "Family Ties" – Najlepszy serial polityka rodzinna. Sukces bohaterów i „więzy rodzinne” aktorów

Ten projekt TV należy do weteranów generacja serii, nieznanych do współczesnego widza. Nadawanie go w ciągu siedmiu sezonów sugeruje, że tematy poruszane przez autorów, nie tylko odzwierciedlenie w sprawach publicznych i społecznych, ale również zostały wykonane przez tego samego społeczeństwa. Ukończony w 1989 roku „Więzi rodzinne” udało się wybrać najlepsze nagród telewizyjnych. Pamiętne "Family Ties"? Seria, aktorów, które zostały uznane przez jego wycofania, będzie tematem tego artykułu.

wypełnienie polityczny

Mówiąc szczerze, jest podstawą dla serii częściowo położył nastrój polityczny początku lat 80-tych amerykańskich „. Czas ten jest znamienny tym, że przejście od liberalizmu zachowawczości. Podczas panowania historia Reagana skupia się na zwykłej rodzinie, gdzie rodzice, Alice i Stephen – dawni hippisi, wyposażyć swój dom. Mają troje dzieci, w tym kierownictwa za kulisami trwa przyszłego Republikańskiej Alex. Do tej roli, młody Maykl Dzhey Foks otrzymał nagrodę „Emmy” i zamienił się kluczowy charakter, chociaż pierwotnie był przeznaczony tylko do okazjonalnego wygląd. Jakie inne podmioty są „więzy rodzinne” są rozpoznawane, oprócz tego?

Funkcje znaków

Planuje się, że para Keaton stać postacie centralne. W serii, nie jest ich osiągnięcia, jak również tło ich dzieci, które widzowie będą uczyć się stopniowo. Jedyną rzeczą, która jednoczy całą rodzinę Keaton – udział w życiu politycznym kraju, że są one w jakiś sposób przejawia się w swoich działaniach. W tym przypadku pojęcie „więzi rodzinnych” obliczonych stworzyć film jest dom rodzinny z ciepłą atmosferą, a nie do wywarcia nacisku na widza, Aspekty polityczne przypisywane tle. Jak potem przyznał, krytyków i samych aktorów „Więzy rodzinne”, show nieustannie balansuje między dwiema powierzchniami, zmieniając odcień stosunków rodzinnych w negacji kultury 60 i, w konsekwencji, powstawanie konserwatywnym kierunku.

Charakterystyka podmiotów

Alice i Stephen, studenci z Uniwersytetu Kalifornijskiego, byli pod wpływem bieżącego programu, kiedy prezydent Kennedy. Byli członkowie Korpusu Pokoju. Ich pierworodny Alex urodził się w Afryce, a najmłodsza córka Jennifer urodziła się w nocy z wyborami drugiej kadencji Nixona. Można więc powiedzieć, że rodzina jest przepojona życia politycznego.

Twórcy nie mieli za zadanie rzucić „więzi rodzinne” były znane gwiazdy. W 1982 roku, Meredith Baxter-Birney i Maykl Gross już doświadczenie w filmowaniu, ale nadal pozostało mało znanych artystów.

California rodzimy Meredith urodziła się w 1947 roku. Jej matka Uitni Bleyk – znana postać filmowa. Choć Meredith otwarcie przyznał się homoseksualistą (to jest – biseksualna), została ona trzykrotnie żonaty mężczyzn, w tym aktor Maykl Blodzhett i devid Birni. Z nich aktorka urodziła pięcioro dzieci, w tym bliźniąt, Petera i Molly.

Zacząć działać Baxter działania związane z jego ról gościnnych w wielu serialach telewizyjnych. Od 1976 roku działał w podobny serialu „Rodzina”. W tym samym roku opublikował słynny thriller „Wszyscy ludzie prezydenta” z Dustinem Hoffmanem i Roberta Redforda, ale Meredith był tam tylko niewielki sposób. Jego pierwsza rola w rolach głównych, aktorka otrzymała w 1985 roku w dramacie „The Case Richarda Beka”, gdy był znany z wydaniem „więzi rodzinnych”.

Aktorzy „więzi rodzinne” – to Maykl brutto, rola Steven Keaton wykonawcy. Zgodnie z planem przez autorów, pojawia się on przekonany, szef dużej rodziny, ojciec trojga dzieci, opiekuńczy mąż i dobrze uziemionych w kwestiach społecznych. Jednak wraz z pojawieniem się w serii jego syn Alex, roli odgrywanej przez Michael J. Fox Steven ustąpił.

Sam Gross, urodzony w 1947 roku, rozpoczął swoją karierę w serialu „Żar młodości”. W 1979 roku zagrał w komedii „Powiedz mi, co trzeba.” Pierwsze poważne uznanie przyszedł, oczywiście, wraz z wydaniem „więzi rodzinnych”. Maykl brutto jest żonaty i ma dwoje dzieci.

„Family Ties”: aktorzy obrazów wtórnych

Być może, tylko jeden z całej gwiazdorskiej obsady, który osiągnął największą chwałę jest Maykl Dzhey Foks. Po raz pierwszy pojawił się w telewizji w wieku 9 lat. Jego filmy debiut serii stalowej „Magia kłamstwa”, „The Love Boat”, „Leo and Me” i „Rodzina”, który już wystąpił Meredith Baxter.

Najlepszy film fantastyczny zespół został uznany w 1985 roku, „Powrót do przyszłości”, który Fox bohater idzie do przeszłości, gdzie spotyka swoich rodziców. Film zdobył dobry zysk, a aktor dostał wielomilionowe armię fanów. W tym samym okresie, wyjście inny obraz z jego udziałem, głównie nastoletnia orientacja – „Poison Ivy”, „Daylight”, „kuba”. W ciągu ostatniego Michael dostał 750 tysięcy, a opłatę za jego następnym filmie, komedii „Tajemnica mojego sukcesu”, było już milion $ 2. Jego 24 lat Fox stała się wysoce zapłacił młody aktor. Aby zwiększyć torebkę rozpoznawania i własne pozwoliły kontynuować malowanie „Powrót do przyszłości”, opublikowanej w 1989 i 1990 r. Na planie „więzi rodzinnych” Fox spotkała Treysi Pollan, grał swoją dziewczynę. W prawdziwym życiu są małżonkowie.

Melori Kiton, najstarsza córka w rodzinie, to nowoczesna dziewczyna patałach. To nie ma jasnego stanowiska w życiu, chociaż większość z nią wygląda bardziej realistycznie, w porównaniu z opinią feministycznej matki Alice. Zhyustin Beytman, który gra w „Mallory więzi rodzinnych”, znany jest przede wszystkim pokrewieństwa z bardziej znanego brata Jason Bateman. I choć wzrosła w tym samym czasie i razem wyprodukował pierwsze kroki w podboju Hollywood, w końcu okazało się lepsze. Razem wystąpił w serialu komediowym „Arrested Development”.

Główne osiągnięcia twórcze Justine powiązana „więzy rodzinne”. Podczas pokazu, otrzymała nominację do „Amy” i „Golden Globe”. Z jej zakończenie aktorka wybrała strzelanie filmów niezależnych, nie uzyskuje uznanie widz. W 2000 roku wydała linię własnych ubraniach, a rok później ożenił się i miał dziecko. W nowym tysiącleciu, Justine ukazał się w „Gotowych na wszystko”, „jasnowidz”, „Private Practice”, „Californication”.

Charakterystyka serii

Jako uznany przez publiczność, popularność „więzi rodzinnych”, maszerujących na powietrzu przez siedem lat, założony w imię show. Przyjaźń, wzajemna pomoc i wsparcie – to jest główną zaletą Keaton, aby utrzymać swoich fanów. Wraz z tym, show przeniknęła subtelny humor; sitcomu sprawia, jeśli się nie śmiać, albo przynajmniej uśmiech. Dobra atmosfera, przypominająca nie mniej niż ciepłe, „Alpha”, odtworzone z pomocą aktorów ołowiu, utworzonych ze zbioru drugiego domu. Nic dziwnego, że ich gra była naznaczona najwyższych nagród telewizyjnych, które słusznie zasłużyły aktorów „więzi rodzinnych”. Teraz są – popularne gwiazdy, oznaczające serię jako integralną część swojej kariery. Oczywiste jest, że krok ten był przyjemny pamięci, nie tylko dla nich, ale także dla tych, którzy byli oddanym fanem serialu dla wszystkich pór roku.