512 Shares 2644 views

Hotel Delle Nazioni 4 gwiazdki na Lignano Sabbiadoro

Lignano słynie ze złotych plaż, czystego morza i mnóstwa rozrywki. Półwysep podzielony jest na 3 strefy: Lignano Sabbiadoro, Pineta i Riviera Lignano. Każdy może znaleźć hotel i usługi w zależności od ich smaku i możliwości finansowych. Lignano Pineta jest bardziej odpowiedni dla osób szukających spokoju i relaksu. Istnieje kilka centrów piękna i talasoterapii. Sabbiadoro jest dużo żywy, pełen udogodnień dla dorosłych i dla dzieci, nocne życie jest tu żywe i pełne niespodzianek. Lignano Riviera, być może, jest najbardziej spokojnym obszarem półwyspu.

Lignano szczyci się 8 kilometrami czystych plaż i płytkiej wody, które szybko rozgrzewają się.

Miasto leży w regionie Friuli-Wenecja Julijska, w prowincji Udine.

Dzieci w Lignano naprawdę lubią spędzać wakacje. Zajęcia wodne w parkach wodnych, park Acquasplash, Gulliverland, Lunapark, animatorzy plaży, koncerty i spektakle w godzinach wieczornych, przejażdżki rowerowe i boiska sportowe sprawiają, że wakacje są zabawne i pełne imprez. Lignano jest kochany przez turystów z całego świata, nie tylko ze względu na złoty piasek i morze, które otrzymuje niebieskie flagi, ale także bliskość do znanych miast muzeów, zabytków i arcydzieł architektonicznych.

Możesz dostać od Lignano Sabbiadoro do Wenecji przez godzinę i pół samochodem lub godzinę łodzią. Istnieje kilka agencji oferujących łodzie i jachty do wynajęcia, może to być ciekawy sposób, aby zobaczyć miasto na wodzie! Wenecja nie kończy się na Placu Świętego Marka, jest wiele wysp, do których nie wszyscy turyści wiedzą jak dotrzeć tam iz tego powodu są jeszcze bardziej atrakcyjni dla tych, którzy są ciekawi. Wyspa Burano z różowymi, niebieskimi, żółtymi i niebieskimi domkami z kwiatami na podeszwach, pokaże niesamowite grzywny koronki ręcznie robione, słynne na całym świecie od czasów Doges. Sąsiadująca wyspa Torcello jest dumna z wyjątkowej bazyliki bizantyjskiej. A wyspa Murano zatrzyma Cię przed kilkoma sklepami wystawiającymi szkła Murano, rękami weneckich mistrzów, których produkty są przewożone do ich domów przez turystów z całego świata.

Z drugiej strony jest niezwykłe piękno Triestu z średniowiecznym zamkiem Duino i białym pałacem Miramare.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, kilka godzin można jechać do Cortina d'Ampezzo i spędzić kilka dni w górach, jeździć na rowerze lub instruktorze lub spędzić całodniowe zakupy w butikach luksusowych, a wieczorami w ekskluzywnych restauracjach serwujących zarówno kuchnię lokalną, jak i przysmaki Międzynarodowe.

Możesz zatrzymać się w Lignano Sabbiadoro w hotelu Delle Nazioni 4-gwiazdkowy hotel z doskonałą obsługę i doskonałą pozycję w stosunku do morza i rozrywki, że ośrodek oferuje. Ten słynny hotel oferuje swoim gościom nie tylko morze w kilka kroków, ale także podgrzewany basen! Sam hotel położony jest w sosnowym lesie, a miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli konkurować z umiejętnościami na kortach tenisowych lub wziąć prywatne lekcje z instruktora. Hotel w Lignano zaprasza golfistów na 18-dołkowe pole.

Relaks w Lignano Sabbiadoro w towarzystwie przyjaciół lub rodziny z pewnością pomoże przywrócić siłę i dostosować się do pozytywnego nastroju. Świeże powietrze morskie, aktywna rozrywka i gry sportowe dla dzieci pozostaną w Twojej pamięci na zawsze!