549 Shares 2729 views

Katya Elizarova: biografia i zdjęcia

Katarzyna Elizarova – znana modelka, która ma doskonałą reputację. Na szczególną popularność i zainteresowanie mediów zdobyła po krótkim romansie z aktorem serialu „Sherlock Holmes” Benedict Cumberbatch.

modele biografia

Elizarova Ekaterina Igorevna rodzimy Rosja. W tym roku obchodziliśmy jubileusz – 30 lat. Urodziła się w mieście Saratowie, 17 sierpnia 1986 roku. Katya Elizarova względny V. I. Lenina. Jej rodzice pracowali i mieszkali w Moskwie, a dziewczyna była na jej babcia wychowaniu w Saratowie. Rosyjska piękność ma siostrę Alice, którzy uczestniczyli w programie „Top Model po rosyjsku”.

Ze względu na postać cienkiego i wzrostu 1 m 76 cm, blond oczy niebiesko-zielony, Katya Elizarova został zauważony w wieku czternastu środka modelowanie Moskwa Tatyana Cherednikova. Dziewczynka zaproponował, aby spróbować się jako modelka. Środek zapewnił ją, że była na podium będzie w stanie osiągnąć niesamowity sukces.

Rozpocząć karierę modelki

Katya Elizarova, biografia zmienia się dramatycznie w 2001 roku, w wieku piętnastu lat wyjechał do Francji, do Paryża. Zaczęła budować karierę modelki. Pierwsi rodzice czasowe są finansowo wspierana przez piękno i zawsze je wspiera. Dawno w Paryżu, ona nie jest opóźniony. Rosyjska agencja modelek IMG zainteresowany w Londynie, z którą podpisał kontrakt i udał się do Wielkiej Brytanii, aby zająć stałe miejsce zamieszkania.

Kate szybko nauczył się angielskiego i przyzwyczaiłem się do tego kraju. Dzisiaj rosyjska piękność jest aktywnym obrońcą praw modeli w Wielkiej Brytanii. W 2006 roku przeprowadzono na Uniwersytecie w Oksfordzie informacji dotyczących regulacji stanu przemysłu modelowania. Na ten sam temat w październiku 2014 roku, że w przeciwieństwie do Parlamentu Anglii.

pożyczki Elizarova

Stopniowo rozwinęła karierę. Brytyjczycy wiedzieli dobrze: Katia Elizarova – model. Zdjęcia urody pojawił się w takich znaczących publikacji na temat stylu i piękna, jak Elle i Vogue. Katarzyna pracowała z popularnej marki Calvina Kleina i reklamie swoich produktów. Ona podeszła na wybiegach w Mediolanie, Tokio, Londynie, Hamburgu i Paryżu. W trakcie swojej kariery modelki pracowała z takimi znanymi markami takimi jak L'Oreal, Max Studio, Valentino, Versace, Swarovski. Roczne przychody przekraczają piękności $ 1 miliona dolarów.

Elizarova Katia wziął udział w corocznym pokazie mody Victoria Secret Fashion Show. Ona również pojawiła się w talk show na kanale Fox | brytyjskiego „spełniają rosyjsku” W tym programie telewizyjnym mówiła o przykrych chwilach branży mody. Zrobiła obietnicę całe życie walczy o prawa modeli począwszy od Rosji, przyczyni się do poprawy warunków pracy. Katarzyna jest często nazywany prawdziwa dama. To nie tylko piękne, ale również wykształconych, wie, jak zachowywać się poprawnie. Urocza dziewczyna, pomimo wszystkich tajniki branży mody, nigdy nie widziano w skandale. Ma doskonałą reputację.

Znajomość prawa pomaga przetrwać w branży mody

Słynna modelka Kate Elizarova ma wykształcenie prawnicze. Studiowała dwa lata na Uniwersytecie Moskiewskim w dziale korespondencji. Kiedy przeniósł się do Wielkiej Brytanii, a następnie udał się na studia prawnicze w London Institute of Queen Mary. To było w Anglii, zdała sobie sprawę, dlaczego nie jest to prawo i jak interpretować je na swoją korzyść. Rosyjska piękność dużo przyjaciół, prawników. Często spotykają się przy filiżance kawy w celu omówienia planów ochrony praw modelkami. edukacja radca Katarzyna pozwala zrozumieć wszystkie zawiłości umów.

Aspirująca aktorka: Filmografia

Model kariery otworzyło nowe możliwości dla jego siostra Anna. W 2014 roku rozpoczęła działania. Pierwszy film z udziałem jego siostra Anna została udokumentowana. Na ekranach, opuścił w 2015 roku. Projekt nazywa się „Rich, rosyjskim i mieszka w Londynie.” Film rozwiewa mity na temat naszych rodaków. Katya w filmie grał siebie.

Również w 2015 roku, model zagrał w thrillerze o rosyjskiej mafii z reżyserem Syuzanny Uayt. Obraz został nazwany „Nasza Kind of Traitor”. W rolach głównych aktorzy: Yuen Makgregor, Demien Lyuis, Naomi Harris. W 29 lat, Kate odegrała Elizarova opłakuje śmierć ukochanej dziewczyny. Była to kontynuacja popularnej komedii romantycznej „Bridzhit Dzhons”. Na wzór filmowego spełnił głównych aktorów: Renee Zellweger i Kolinom Fertom.

pierwszy Romans

Katya Elizarova i Benedict Cumberbatch spotkał się w 2013 roku. uczestniczyli oni gejowski ślub wzajemnych przyjaciół w Ibizie. Według tradycji angielskiej, obchody gości weselnych są dostępne dla pary na jedną noc. Tak więc, w łóżku okazał się słynny aktor z serialu „Sherlock Holmes” i model Kate Elizarova. Po kissing para sfotografowany na Ibizie, w prasie zaczęły nazywać ich narzeczeni. Model, który był pierwszą powieść.

Ale w 2014 roku, w przeddzień wydaniu trzeciego sezonu „Sherlock” Benedict i Catherine rozstaliśmy. Żyła w jej mieszkaniu w Londynie, i osiadł w rodziców Domek w Gloucestershire. Były para jest przyjazne warunki i dotychczasowe. Cumberbatch w 2015 roku ożenił się i został ojcem. Romantyczny związek z siostrą Anna „Sherlocka” pozwoliło dziewczyna, aby przejść na nowy, wyższy poziom. Że Benedykt pomagał opracowywać modele działania.

Hobby i marzenia modelki

Katya Elizarova wielka przyjemność w swoim wolnym czasie zajmuje się malarstwem. W tej chwili zaczęła pisać i ilustrować książki dla dzieci. Jak ona marzy o solowej wystawy malarstwa. Top modelka i aktorka uwielbia pyszne, nigdy nie poddawaj się pod sosem fasoli dorsza lub oberżyny w sezamie. Katie organizm nie jest skłonny do tycia. I za to, że była wdzięczna rodzicom. Jej objętość biustu 84 cm, talia – 62, biodra – 88. Ale ona stara się nie jeść fast foodów, nie pić alkoholu i nie iść do restauracji fast food.

Ciekawostki w modelu kariery

Raz na koncert Kate Elizarova prawie spadł z podium. błyski aparatów oślepił manekiny oczy, a ona nie zauważyła krawędzi sceny. Model pochowany żołądek do komory, a samica uratowany przed upadkiem.

Kolejny ciekawy przypadek się z Kate na początku swojej kariery w wieku piętnastu lat. Pierwsze badanie odbyło się w Paryżu dla magazynu kostiumów kąpielowych. Młoda dziewczyna rozpoczął przygotowania do sesji zdjęciowej: makijażu, ubrana w bikini. Nagle podszedł miły facet i zaczął jej ciało smarujemy olejem. Elizarova przestraszony babcia pamiętała słowa „brudnej roboty” branży modelowania. Zauważył strach i powściągliwości i Catherine pośpieszył ją uspokoić: „Nie martw się, kochanie, jestem gejem.” Jak się okazało, męska część załogi był homoseksualistą.

Katya Elizarova piętnaście lat mieszkających w Wielkiej Brytanii. Ale ona nigdy nie zapomniał ojczyzny – Rosja. Znana modelka i aktorka jest zaangażowany nie tylko w jego rozwoju zawodowym, ale również bierze udział w akcjach charytatywnych i adwokatów ze względu na ochronę praw młodych modelek.