632 Shares 9891 views

Jak złożyć ofertę rąk i serca: kilka opcji

Dziś bardzo popularne jest tak zwane małżeństwo cywilne, gdy mężczyzna i kobieta żyją razem, nie oficjalnie rejestrując ich związku. Cóż, każdy ma to prawo. Należy jednak zauważyć, że rejestratory nie są w ogóle puste, co oznacza, że tradycyjne stosunki są mniej popularne. Miejmy nadzieję, że przyniesie młodym w tej instytucji prawdziwą miłość. Jednak zanim miłośnicy udadzą się do wniosku, nie może być mniej istotne wydarzenie – propozycja dłoni i serca.

W tym momencie, zwykle przygotowane z wyprzedzeniem. Oczywiście można upolować swój ulubiony pierścionek zaręczynowy i powiedzieć: "Chodź za mnie!" Nawet tak skromne zdarzenie sprawi, że będzie szalenie szczęśliwa. Ale jak złożyć ofertę ręki i serca, aby przez dłuższy czas pamiętała ją dziewczyna? Tutaj trzeba spróbować.

Zacznijmy od wersji, którą często widzimy w zachodnich filmach o miłości. Pamiętaj, jak zrobić ofertę ręki i serca zazwyczaj poszukują swoich bohaterów. Rzucają pierścień w kieliszek szampana lub ukrywaj je w tortu (lub innym naczyniu). Powtarzamy: z takimi metodami lepiej nie ryzykować, nikt by nie dał gwarancji, że dziewczyna nie połyknie przypadkiem z zaskoczenia. Wtedy wspomnienia tego wieczoru nie będą tak piękne. Jak złożyć prośbę ukochanemu, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji? Z wyprzedzeniem umówić się z kelnerem. Niech mu przyniesie pierścień zamiast gorącego naczynia na talerz pokryty pokrywką. Taka "delikatność" na pewno będzie musiała smakować!

Czy zamierzasz zostawić firmę na przyrodę i nadal nie wiesz, jak złożyć ofertę ramienia i serca w takiej atmosferze? Nie panikuj! W tej sytuacji masz kilka opcji. Jeśli planujesz podróż do stawu, możesz wykorzystać do celów łodzi. Chociaż ukochany będzie skierowany na komunikowanie się z przyjaciółmi, odejdź niezauważony, ubierz łódź kwiatami i kulami, a następnie popłynąć na brzeg. Zaproś dziewczynę do jeździć, a następnie powiedz jej o miłych słowach.

Inna opcja wymagałaby również Państwa niewidocznego zniknięcia na chwilę. Przed złożeniem propozycji małżeństwa, wybierz mały trawnik w pobliżu, rozłoż się na nim piknik, przygotuj szampana i owoce. Zaproś dama serca, aby chodzić i, jak gdyby przez przypadek, doprowadzić ją do pożądanego miejsca. W tym wydarzeniu będzie zaskoczona i radość ze słów, które mówisz dalej, nawet trudno sobie wyobrazić.

Nawet w warunkach domowych można pokonać wszystko bardzo oryginalne i nietypowe. Jak w tym przypadku dokonać właściwej oferty? Tu luminują się naklejki. Muszą być przymocowani do sufitu nad łóżkiem, układając słowa, które chcesz powiedzieć. Kiedy dziewczyna idzie spać, wyłącz światło, a ona zobaczy Twoją wiadomość. Metoda ta, jak widać, jest odpowiednia tylko dla tych, którzy mieszkają razem. I jak inaczej być? Możesz zamówić puzzle. Niech to będą wasze wspólne zdjęcia i te same cenne słowa. Zbierz to zdjęcie lepiej razem z ukochaną. Chcesz natychmiast zobaczyć jej reakcję?

Jak złożyć ofertę rąk i serc? Możesz wybrać opcję z proponowanego lub wymyślić własne. Oczywiście nadal istnieje wiele zaleceń dotyczących tego tematu. Może to być propozycja na banner reklamowy, napis na asfalcie za pomocą nagrywania świec lub pożądane słowa, które wypowiadasz w radiu. W każdym razie najważniejszą rzeczą jest umieszczenie całej swojej miłości w tej działalności, a potem na pewno powie: "Tak!"