125 Shares 1243 views

egzotyczne kot

Egzotyczne kot pojawił się w latach sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych, gdzie został zarejestrowany pod standardem „krótkowłosy Perski ze srebrnym kolorze.” Został on pobrany poprzez mieszanie ras Amerykański krótkowłosy i perskich kotów.

Zewnętrznie Koty egzotyczne prawie zgodne ze standardami przyjętymi przez perskich kotów. Mianowicie mają szeroką krępy ciało grube nogi, krótkie i grube prostej ogona okrągłe szerokich oczu. Ale ich wełna jest inna: to błyszczący, gruby, krótki, i na końcu z organizmu, podobnie jak miękkie pluszowe zabawki, warto cięcie załoga, tworząc okrągłą głowę, jak piłki tenisowej.

Ale nawet ten egzotyczny kot zewnętrzny zachowuje swój koci wdzięk, który nie pasuje ze śmiesznym atrakcyjnej Chubby twarzy. Może dlatego, że rasa ta nazywano w ten sposób.

Egzotyczne kot rasy jest idealna dla zwierząt. On jest spokojny, łagodny, zrównoważony i czuły, dogaduje się świetnie z dziećmi i innymi zwierzętami. Ma nawet spokojny charakter i absolutnie nie ma skłonność do destrukcji.

Łatwy i rozrywkowy charakter tego egzotycznego kota pozwala mu doskonale współistnieć w domu ze wszystkich grup wiekowych. Jest to bardzo długi czas, nawet w starszym wieku, jest zabawny.

Spośród wszystkich ras kotów tylko wzięła wszystko co najlepsze ze swoich przodków, tak różne.

Bardzo wrażliwy na ludzi i wielu z nieodłącznych ludzkich emocji, z Persami rasa ta odziedziczyła towarzyski i bardzo łagodny temperament. W tym przypadku, krótkowłosa kotka krew dokonał tego jeszcze więcej zabawy i ciekawski niż jej rasowych amerykańskich krewnych.

Wiele ciekawych opowieści o znanych lekarskih możliwości tego wspaniałego zwierzęcia. Jest nieskończenie wierny człowiek, a tym samym chroni i traktuje swoich dolegliwości, na miarę sił i możliwości swojego kota.

Te pluszowe i nieporęczne kulki są również wyróżniają się inteligencją i dowcipem. Są zwinne i łatwe do pociągu.

W trosce o exote kotów, a także dla innych ras, nie jest proste.

Aby rozpocząć, należy przypomnieć, że te koty rzucić, jak wszyscy inni. Ich krótkie i igły wełna jest wszędzie: na kanapie, na kanapie, na ubraniach, podłoga, itp

Skutecznego zwalczania tej plagi jest możliwe na dwa sposoby: przy użyciu pranie i używanie zarysowaniem. W ciepłym latem weterynarzy czas zalecamy przeprowadzenie procedury wody, co dwa tygodnie, natomiast w zimie przynajmniej – raz na trzy miesiące. Jednak pomimo faktu, że zabiegi wodne uczynić życie łatwiejszym i master, a kot, oszczędzając zwierzę przed nadmiernym włosy, a właściciel – od dodatkowych pracach domowych, musimy pamiętać, że kot egzotyczny, podobnie jak inne zwierzęta z bardzo krótkimi nosami, podatnych na przeziębienia ,

Czesane tej rasy, w stosownych przypadkach, w tym samym czasie w trakcie linienia – codziennie. Miłośnicy egzotycznych kotów wiedzą, że grzebień edakogo misia bardzo łatwe. Ta procedura jest przeprowadzana w kilku etapach i specjalnych plastrów. Po pierwsze, grzebień z korzeni, podnosząc końcówki włosów, a następnie specjalnego pędzla – na porost włosów.

Ze względu na niezwykłą strukturę czaszki koty egzotyczne potrzebować dodatkowej opieki oczu: nawet wtedy, gdy nie ma żadnych problemów ze wzrokiem należy je wytrzeć.

Codziennych obowiązków gospodarze obejmują również opiekę nad kotem po każdym posiłku. A przede wszystkim pytanie o lekkiej zwierząt, ponieważ w przeciwnym razie będą one żółto futro. Ponieważ koty wylotowego egzotyczne płaskim odpady żywnościowe jest zwykle osadza się na brodzie. Muszą być usunięty z zwilżonej wodą bawełnianym wacikiem.

Kot jedzenie egzotyczne nepriveredliv zjada zarówno suchej karmy i produktów naturalnych. W przeciwieństwie do innych ras, żołądka egzotyczne koty są otwarci mleko, ale nie zakupy, a świeże tamtejsze.

Wykonując wszystkie te zasady, w miarę upływu czasu właściciel otrzyma w jego domu kota, który będzie jego najbardziej prawdziwym przyjacielem, a może być – najlepszy.